dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    dpo

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    ыясяусшт
    Posty
    392

    Domyślnie projekt LUGANO pracownia MGPROJEKT

    Witam

    czy ktos juz zbudowal (lub ma zamiar) Lugano z MG Projekt http://www.mgprojekt.com.pl/domki/lugano/index.php ?
    Przymierzam sie (oczywiscie z przerobkami) a ich kosztorysy wydaja mi sie zanizone powaznie - stad tez prosba o podzielenie sie przemysleniami.
    Jest to projekt najbardziej zblizony do mojego (jaki sobie "wymarzylem" w excelu

    nie wiem co mnie taniej wyjdzie - czy przerabianie Lugano na podobienstwo mojego excelowskiego czy moj indywidualny.......
    Wjazd mam od poludnia i z uwagi na "pasywne" zboczenie nie robie okien od polnocy itp itd.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	pietro.jpg
Wyświetleń:	497
Rozmiar:	28,6 KB
ID:	43874   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	parter.jpg
Wyświetleń:	8134
Rozmiar:	26,8 KB
ID:	43875  

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MG***

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-112
    Dzielnica
    Białołęka
    Posty
    70
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Witamy serdecznie.
    Koszty realizacji jakie podajemy pochodzą z kosztorysu projektu. Kosztorys wykonywany jest w oparciu o katalogi nakładów rzeczowych, z aktualnymi cenami z Sekocenbudu. Przyjmujemy w kosztorysie budowę metodą gospodarczą, przy średnich cenach robocizny i materiałów. Wszystko zależy od przyjętego standardu wykończeń i od sposobu prowadzenia budowy ( system gospodarczy czy metoda zlecona ). MG Projekt

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.060
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ocho, wreszcie zamiast nasyłać spamerów reklamujących MGProjekt wykupiliście płatny profil?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony