dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 14
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 261
  1. #1

    Domyślnie VETREX - okna: opinie, doświadczenia, modele, montaż, obsługa

    dostalam dzis wycene na okna Vetrex, musze przyznac, ze cena bardzo atrakcyjna a i opis okien przekonywujacy.
    okna o profulu veko, 5-cio komorowe, 2 uchwyty antywlamaniowe. Bede wdzieczna za opinie na temat okien Vetrex

  2. #2

    Domyślnie

    ja mam - założone dopiero we wrześniu - ponieważ nie mieszkam tam jeszcze to opini wyrobionej nie mam , okna jak okna, cena w granicach przyzwoitości - zastrzeżeń na razie wiekszych do produktu nie mam- ale mam opinie o firmie "spółce córce" która mi je sprzedawała i montowała - porażka.

  3. #3

    Domyślnie Okna firmy Vetrex

    Co sadzicie o tych oknach, czy jest moze ktos , kto te okienka posiada.
    Sprzedawca proponuje mi niezla cene i zastanawiam sie nad ich zakupem.

  4. #4

    Domyślnie

    to soą oni http://www.vetrex.com.pl/
    Okna mam od 2003 minęło już trochę czasu.
    profil veka perfektline, mam zewnętrznie okleinę złoty dąb od środka białe. Dodatkowo profil barwiony jest w masie – to mi się przydało bo robotnicy wiadrem pukli w drzwi balkonowe i mam małą rysę – zdrapana na długości około 3 cm okleina ale pod spodem był profil w kolorze brązowym więc w ogóle tego nie widać (trzeba się przypatrzeć).
    Co do użytkowania okien nie mam z nimi problemu, po roku firma w której zamawiałem przyjechała i gratis wyregulowała okna i drzwi balkonowe.
    Okna się nie zacinają, chodzą płynnie Na razie okna działają ... puk puk odpukać w niemalowane..
    Życie to ciągła walka ! Do obiadu z głodem, po obiedzie ze snem.

  5. #5

    Domyślnie Okna VETREX - prośba o opinie

    Witam,
    Dostałem atrakcyjną ofertę na zakup do domu okien ww. firmy. Potrzebuję jednak jakichś konkretnych opinii co do samego prduktu - może kupił, uzytkował, ma opinie nt. okien tej firmy?
    Pozdrawiamy M&M&M&M

  6. #6

    Domyślnie Re: Okna VETREX - prośba o opinie

    Cytat Napisał M3
    Witam,
    Dostałem atrakcyjną ofertę na zakup do domu okien ww. firmy. Potrzebuję jednak jakichś konkretnych opinii co do samego prduktu - może kupił, uzytkował, ma opinie nt. okien tej firmy?
    Podnoszę.
    Pozdrawiamy M&M&M&M

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    bwojtek

    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    5.311

    Domyślnie

    Nie napisałeś o jakim konkretnie produkcie tej firmy chcesz poznać opinię. Firma jako-taka jest całkiem przyzwoita ale ma różne produkty w ofercie o różnych parametrach.

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    gino75

    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    7

    Domyślnie

    Użytkuję od grudnia 2006 pięciokomorowe na profilu zaokrąglonym bez większych zastrzeżeń. Okno dwuskrzydłowe i tarasowe (3 cz. jedna cz. stała). Poza regulacją na okuciach przy tarasówce praktycznie bezobsługowe. Miłe zaskoczenie przeżywaliśmy zimą nie czując chłodu od prawie 3metrowego okna. Osobiście uważam, że to dobry wybór.

  9. #9

    Domyślnie Re: Okna VETREX - prośba o opinie

    Cytat Napisał M3
    Witam,
    Dostałem atrakcyjną ofertę na zakup do domu okien ww. firmy. Potrzebuję jednak jakichś konkretnych opinii co do samego prduktu - może kupił, uzytkował, ma opinie nt. okien tej firmy?
    Ja mam takie. Jeszcze co prawda nie mieszkamy ale póki co bardzo pozytywne odczucie. Mamy 5 komorowe na profilu Veka i okuciach Roto. Okna w obustronnym kolorze ciemny orzech. Mają oprócz mikrowentylacji także regulowany uchył tzn. masz możliwość uchylenia okna w kilku (nie pamiętam-chyba pięciu) stopniach uchylenia. Poza tym są wyposazone w dodatkowe bolce ryglujące u góry i na dole skrzydła, zamykając okno nie jest ono zatem zaryglowane tylko przy klamce ale tez u góry i na dole skrzydła. Nie jest to może okno antywłamaniowe ale zawsze jest to jakaś dodatkowa trudność przy wyważeniu skrzydła. Poza tym uważam, ze okna są bardzo dobrze i estetycznie wykonane, a cenowo też wypadły prawie najtaniej.
    Acha, można do nich zamówić inne bardzo ładne klamki, są to klamki Hoppe, jakieś solidne metalowe w kolorach srebrnym satynowym lub złotym jak kto woli. Zawsze to lepiej chyba niż zwykłe plastikowe brązowe. Osłonki zawiasów też można zamówić w kolorach klamek.
    Mam nadzieję, ze będą się dobrze eksploatowały bo na razie są fajne.

  10. #10

    Domyślnie

    W muratorze z kwietnia 2006r był wielki test okien z PCV. Porównali okna10 firm -badali różne parametry -wymiary, okucia, sprawność działania, sztywność, wodoszczelność -itd. Tylko 3 z 10 firm przeszły testy pozytywnie -Prodmal, Oknoplast i Vetrex Tczew -więc pewnie są faktycznie OK skoro je tak przetestowano.

  11. #11

    Domyślnie

    Mam w kolorze złoty Dąb, okna jak okna niczym szczególnym się nie wyróżniają, Szczerze mówiąc spodziewałem się czegoś lepszego, Gdy je przywieźli to okazało się że brak było wypełnienia dolnego wrębu, ruchomy słupek w jednym z okien popsuty u góry /montarzysta stwierdził że coś się odczepiło/, ale drzwi się zamykają i po zamknięciu drugiego skrzydła nie widać że jest coś nie tak, brak jednej nakładki na zawias, pozatym kilka małych uszkodzeń okleiny. Jak na taką firmę to trochę za dużo wad, zwykłe dziadostwo, teraz ciekawe jak długo będę się bujał z serwisem żeby to naprawili? Cenowo przeciętnie, średnio.
    Kiedyś zamawiałem z wytwórni garażowej okna i wszystko ok. profil nawet nie pamiętam jaki i 4 lata bez regulacji i oliwienia chodzą i nic się nie dzieje. Zobaczymy jak to badziewie będzie się spisywało dalej. No ale chciało się mieć profil veka ... no i mam.

  12. #12

    Domyślnie

    Ja od nich niedawno zamówiłam. Z okolicznych firm mieli nakorzystniejszą ofertę cenowo (i tu ciekawostka - mają dwa punkty na Armii Krajowej i na Sobieskiego - na Armii Krajowej było taniej )
    Na razie budowa w trakcie więc co do jakości dużo nie powiem. Wstępnie wygląda ok.

  13. #13

    Domyślnie

    Muszę uzupełnić mój poprzedni post, a mianowicie pan z reklamacji przyjechał stosunkowo szybko i usunął wszystkie niedoróbki bez problemu, więc z tej strony jestem zadowolony ...
    Choć swąd pozostał

  14. #14

    Domyślnie

    Jak dla mnie minusem tego wyrobu są okucia. Roto ma za mało docisków w skrzydle. Tam gdzie inni stosuja 3 Roto ma 2. Wynik pozytywny dla mnie. Mam co robić w zimie - regulacja na dociskach,a w skrajnych przypadkach wymiana uszczelek.

  15. #15

    Domyślnie

    I jeszcze jedno nie szukajmy atrakcyjnych cenowo okien.
    Ja kilka dni temu wymieniałem roczne okna w domu Adela. I bedzie mozna je kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Ktoś jest chętny?

  16. #16

    Domyślnie

    Witam
    Posiadam te okna od 3 lat przeszły wiele - uwierzcie mi. Ogólnie nieźle ale uszczelki to chyba najsłabsza strona tych okien. A jeżeli chodzi o cenę względem jakości to super.

    pozdrawiam
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

  17. #17
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Tyson
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    958
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    368

    Domyślnie

    Drugi raz nie zamowilabym okien w tej firmie.
    Zamowilismy okna do calego domu. Jedno przyszlo uszkodzone wiec jest nie zamontowane, drugie uszkodzono przy montazu wiec nie moge przez to zamknac domu i wpuscic dalszej ekipy.
    Dodatkowo wszystkie okna sa felerne. Na listwach posiadaja jasne paski, wyglada to jakby okleina byla zle zabarwiona.
    Nie wiem, czy maja tam jakas kontrole jakosci ale ja bym wstydzila sie wydac takie cos klientowi.






  18. #18

    Domyślnie

    chodzi ci o to szerokie białe na dole? - faktycznie paskudnie wygląda...

  19. #19
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    boguslawskia

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    377
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    55

    Domyślnie

    Mam tegoroczne /montowane/ okna trój szybowe profil 70mm.
    Jak na razie Ok. Nie mam się czego czepić. Jedynie muszę się umówić na doregulowanie po osadzeniu parapetów.

    W stali od 1 do 5. W mojej ocenie 5.

  20. #20

    Domyślnie

    Rok temu zastanawiałem sie nad zakupem tych okien. Profil Veka okucia w Roto. To co mnie zniechęciło to bardzo kiepska obróbka zgrzewów na łaczeniach profili okiennych. Wygladało to wtedy bardzo niechlujnie. Na moją prośbe sprzedawca zadzwonił do fabryki i ustalić że nie jest to bład, a wszystkie okna mają taką urodę. Mnie to zniechęciło i zdecydowałem sie dopłacić i kupić okna w profilu schucko. Tu nie było problemów ze zgrzewami i łaczenia były ładnie wyfrezowane. Ale może od tego czasu firma już zmianiła linie technologiczną i teraz wszystko jest OK ?

Strona 1 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony