dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 14
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 261
  1. #21

    Domyślnie Okna VETREX

    Witam,

    jestem na etapie zakupu okien do nowego domu jednorodzinnego.
    Zależy mi na ciepłych i cichych oknach.
    Co sądzicie o produktach VETREX a dokładnie:
    http://www.vetrex.com.pl/pl/oferta/o...emium/v90.html

    Pozdrawiam.

  2. #22

    Domyślnie

    Dobry producent, moim zdaniem niczym nie ustępuje rozreklamowanemu Oknoplastowi. A Alphaline jak najbardziej warte polecenia, oczywiście z szybą 0,5 (oferują też 0,7).

  3. #23

    Domyślnie

    no mam też drugą opcję Oknoplast do wyboru i ciężko się na coś zdecydować

  4. #24

    Domyślnie

    Tą której montażyści mają lepszą opinię i mniej wpadek. Pytaj użytkowników ze swego terenu.

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    W Vetrexie trzeba tylko uważać na prawidłowe podparcie słupka. Dziwnym trafem, tam gdzie sprzedałem okna bez montażu wieje na łączeniu słupka z dolną ramą. Na szczęście serwis nie obciążał za naprawę wady spowodowanej nieprawidłowym montażem.

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał IVO333 Zobacz post
    Dobry producent, moim zdaniem niczym nie ustępuje rozreklamowanemu Oknoplastowi. A Alphaline jak najbardziej warte polecenia, oczywiście z szybą 0,5 (oferują też 0,7).
    W 100 % zgadzam się z IVO333. Bardzo dobre okna i w rozsądnej cenie.

  7. #27

    Domyślnie

    Witam,
    Czy ktoś z szanownych forumowiczów może podać mi przedstawiciela na W-wę i okolice? Na stronie nie mogę znaleźć.
    Pozdrawiam,
    Kamcia461

  8. #28
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    panpawel77

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    dolnosląskie
    Posty
    6

    Domyślnie

    Też szukałem tych okien w swojej okolicy. Zadzwoniłem do nich i zostałem skierowany do dystrybutora, od którego dostałem bardzo szybko ofertę.
    Myślę, że w W-wie będzie sporo firm sprzedających ich okna.

  9. #29

    Domyślnie

    ok, dziekuję w takim razie zadzwonię w poniedziałek. Możesz napisać czy porównywałeś cenowo z innymi (na tych samych profilach?). Ja mam wycenę tylko z Oknoplastu, cena ok (chociaż mogliby postarać się z tymi rabatami w lutym)., ale niepokoi mnie fakt, że przy podpisaniu umowy muszę wpłacić 100%. A ze mam już przykre doświadczenia z takimi wpłatami chyba będę szukać dalej .
    Pozdrawiam,
    kamcia461

  10. #30

    Domyślnie

    jak cenowo wychodzi vetrex a producent z grodu kraka?

  11. #31
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Slaku, Vetrex wychodzi taniej
    Od jakiegoś czasu handluję oknami z Vetrexu. Zawodowo jestem "wychowana" na Vece i jak wróciłam do sprzedaży okien to szukałam dobrego producenta na tym profilu. Byłam w kilku fabrykach, oglądałam okna w innych punktach, które handlują tym profilem i razem z kolegą wybraliśmy Vetrex. Jestem po prostu w tych oknach zakochana. Obługa przedstawicielska na wysokim poziomie, człowiek od wycen pcv staje na głowie, żeby na czas przygotować to, co potrzebuję. Cenowo elastyczni. Dostawy zawsze na czas. Cieszę się, że ich wybraliśmy, bo dzięki temu wiem, że ze spokojną głową mogę sprzedawać te okna klientowi i nie będę się po prostu za nie wstydziła. I nie chodzi mi w tym miejscu o niewiadomo jakie zachwalanie ich produktu, bo akurat go sprzedaję. Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić okna z tej firmy. Zresztą sama czekam na trochę lepsze finanse, bo mam zamiar u siebie wymienić okna na te od nich (a też mam Vekę)

  12. #32

    Domyślnie

    Powiem tak, wcześniej sprzedawałem Veke właśnie z Vetrexu, teraz sprzedaję Veke innej firmy jestem zadowolony, montażyści klienci też a i cena lepsza

    a tak btw mam w ofercie lepsze produkty pewnej firmy z krakowa pracowali na Rehale, teraz Kommerling i jak dla mnie dużo lepsze od veki, ale to już inna półka

  13. #33
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Slaku, ja Veki nigdy nie opuszczę

  14. #34
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar rafsli_rs
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Skąd
    Sadlinki
    Kod pocztowy
    82-522
    Posty
    364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Też polecam i nie narzekam, dobry produkt.
    Ciekawy C118 - Stan surowy zamknięty.....a teraz się zaczyna zabawa !!!???

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszkakusi Zobacz post
    Slaku, ja Veki nigdy nie opuszczę
    A wydawało mi się, że jesteś z fanklubu Schüco

    Ja także sprzedaję okna Vetrex, jestem zadowolony ze współpracy oraz jakości wyrobów (pcv, aluminium).
    Jestem także użytkownikiem ich okien od kilku lat - także mogę je polecać z czystym sumieniem.

  16. #36

    Domyślnie

    co do schuco, podoba mi się ich cava

  17. #37
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gawo

    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    21
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    witam,
    właśnie jestem po wycenie okien Vetrexu i powiem szczerze,że jestem mile zaskoczony ceną. Brałem pod uwagę też OKNOPLAST, ale wyszedł drożej. Niekoniecznie dlatego, że "jest" lepszy. Parametry te same, profile te same (VEKA), dodatki w standardzie te same, więc poco przepłacać? Mogę polecić okna Vetrex, bo to dobra firma z opinii sprzedawców, użytkowników i furomowiczów

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    Fix, ja od 12 lat jestem "uczuciowo" związana z Veką. Njapierw DGG, potem mniejsza firma (niegodna wymiany nazwy)i teraz Vetrex. Przez jakiś czas handlowaliśmy Schuco z Oknovidu, ale to dla osób, które mocno się upierały na ten profil
    Slaku, cava jest naprawdę ładna.

  19. #39

    Domyślnie

    Dostałem pytanie o kolorystykę na priv, ale napiszę tutaj, bo może innym też się przyda taka informacja:

    Obecne dopłaty do kolorów standardowych dla Vetrex Alphaline 90 PLUS wynoszą:
    7 % - kolor jednostronny zewnętrzny
    15 % - kolor dwustronny

    Kolory standardowe dla VA90+ to:
    złoty dąb, ciemny dąb, mahoń, orzech, winchester.

  20. #40

    Domyślnie

    ja mam jeszcze jako standard macore

    Slaku, cava jest naprawdę ładna oj tak i dlatego podoba mi się, kanciasta a jednak wyróżnia się

Strona 2 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony