dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Xandeer

    Zarejestrowany
    May 2018
    Skąd
    Kołobrzeg
    Kod pocztowy
    78-100
    Posty
    7

    Domyślnie Żaluzje pionowe problemy laika

    Dzień dobry,
    3 dni temu miałem sytuacje, podczas zakrywania okien żaluzjami odłamała mi się jedna żaluzja. A dokładnie ta część, która jest zamontowana w szynie - bodajże to jest goniec lub wózek. Dokładnie ułamał mi się ten uchwyt potocznie zwany żabką. Miałem plan, aby po prostu spróbować to zakleić na klej błyskawiczny jednak zanim kupiłem klej to już zgubiłem ułamany kawałek tego uchwytu... i teraz walczę z tym jak to skleić, bo jest zbyt mała powierzchnia, aby ten zaczep od strony żaluzji trzymał się na tym ledwo wystającym kawałku od "żabki" która chyba jest z polietylenu/propylenu, bo klej słabo z nim reaguje.
    Jest jeszcze inne rozwiązanie po prostu kupić ten nowy wózek czy tam goniec i wstawić go. Jednak obawiam się, że jak rozmontuje tą szynę to już jej nie zamontuje tymbardziej, że nigdzie nie znalazłem w ogóle żadnych filmików instruktażowych. Ktoś coś może podpowiedzieć . ?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Filmik instruktażowy możesz sam zrobić przy demontażu a później puścić to od tylu jeśli potrafisz rozebrać to spokojnie zlozysz
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony