dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 36 z 36
  1. #21

    Domyślnie

    Nie twierdzę, że wszystko co jedzie kurierem będzie uszkodzone zanim dotrze do odbiorcy . Do mnie przywożą drzwi średnio 3 razy w tygodniu więc skala ewentualnych uszkodzeń jest znacznie większa pomimo samochodów przystosowanych do transportu tego typu asortymentu. Drzwi jadą prawie pionowo i są przypięte pasami na pace. Nic nie leży na nich i nie zgniata ich.
    Jeśli producent wozi swoim transportem to OK ... tak czy siak - sprawdzić przed odbiorem i zapłatą nie zaszkodzi.

  2. #22
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar BogdanNalej
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-004
    Posty
    40

    Domyślnie

    No dokładnie, bo czy to jest wspomniana firma KonTrade czy jakaś inna, to zawsze warto sprawdzić przed odbiorem, tym bardziej że przecież mamy taką możliwość, więc czemu z niej nie korzystać. A jak to się mówi strzeżonego pan bog strzeże

  3. #23

    Domyślnie

    Jestem użytkownikiem drzwi Kon trade od jesieni 2011 - wprawdzie seria Popular ale 1000zł też piechotą nie chodzi.Warunki -drzwi zamontowane jako zewnetrzne ,pod zadaszeniem w domku jednorodzinnym usytuowane na wschód . Aktualnie wewnątrz okleina kolor trzymają ok. ale ....na zewnątrz tragedia folia się złuszczyła z 50% powierzchni -nie wiem co z tym zrobić pomalować????Na nowe mnie nie stać.Moje wnioski są takie gdybym kupiła najtańsze drzwi stalowe z marketu byłoby to to samo /i chyba tak jest że to zwykłe chińskie drzwi po inną marką/Generalnie do domku , na zewnątrz nie polecam.

  4. #24

    Domyślnie

    Jeżeli wszystko z drzwiami działa poprawnie, nie wypaczyły się itd., a nie masz budżetu na nowe, jest na to sposób. Spróbuj zedrzeć folię (bądź okładzinę) i pomaluj ją. Jeśli sama okładzina nie będzie schodziła, spróbuj wypolerować ją delikatnym papierem ściernym. Podobnie jak poleruje się samochód. Nie gwarantuję efektu, nie wiem w jakim dokładnie stanie są te drzwi i co jest pod spodem, jednak nie ma innego sposobu na poprawienie wrażeń wizualnych.
    Zakup tanich drzwi chińskich jest bez sensu. Nie masz gwarancji ile wytrzymają, co będzie się z nimi działo. W między czasie zobacz oferty dobrych firm drzwi zewnętrznych, zobacz ile kosztują i zbieraj powoli pieniążki. Niektóre firmy mają "wyceniarkę" na swojej stronie, co zwizualizuje Ci koszty.

  5. #25
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Sejler

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Kałuszyn
    Kod pocztowy
    05-310
    Posty
    2

    Domyślnie

    Niestety to prawda kupowanie w firmie Kon-trade wiąże się z dużym ryzykiem. Kupiłem drzwi w tej firmie, kurier przyjechał do mnie o 22giej, podczas odbioru rozpakowałem częściowo jedną stronę i przez słabe oświetlenie i padający deszcz nie zauważyłem pęknięcia szybki z drugiej strony.
    Drugiego dnia złożyłem reklamację lecz coś takiego w tej firmie istnieje tylko w teorii, reklamacja sięga tylko do momentu odbioru, gdy towar się weźmie to reklamacje nie są uwzględniane. Pan w tej firmie poinformował że naprawa będzie kosztować 100 zł, po czym ta suma w odpowiedzi mejlowej wzrosła do 150zł. Dla zdrowia psychicznego odradzam jakiekolwiek kontakty z tą firmą.

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar link2jack
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    WZY / ES
    Kod pocztowy
    96-330
    Posty
    1.360

    Domyślnie

    a ja współczuję takiego klienta jak Sejler... może kurier potłukł szybkę a Sejler ma pretensje do producenta. Dzięki tej wypowiedzi przynajmniej kilka osób dowie się o istnieniu takiej firmy
    [SIZE=1]~160m2 użyt. Reksio2G
    OZC=6.6KW, zapotrzebowanie na ciepło=12,8MWh/rok (obliczenia dla: 23*C), w domu: 21,5-22,5*C.
    Panasonic T-CAP-F-9KW, Krzywa: -15/+40@+15/+28. Sterowanie: EurosterQ7, CWU (ermet) dwa razy dziennie do 45*C. G12W-PGE
    Ściana: U=0,13(porotherm30+20cm 0,031), Skosy: U=0,14(25cm pianki Polychem) Sufit: U=0,10(10cm pianki+30 wełny), Okna: U=0,9-1,1 (31m2), Podłoga aż U=0,19. WM. 100% podłogówki 4,5cm. +Jotul I570 do 10 odpaleń na rok

  7. #27
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Sejler

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Kałuszyn
    Kod pocztowy
    05-310
    Posty
    2

    Domyślnie

    Tylko że drzwi nie dostarczyła firma kurierska tylko transport firmowy

  8. #28

    Domyślnie

    Tu bym się kłócił, bo tak na prawdę uszkodzenie mogło powstać i w transporcie i u Ciebie. Złożenie reklamacji u producenta jest jak najbardziej zasadne. Co do samej chęci pomocy Klientowi - bez komentarza.
    Pewnie zaproponują Ci rabat przy zakupie nowej szyby.

  9. #29
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Kris-kristofer

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    62-042
    Posty
    1

    Domyślnie Polskie drzwi???

    Cytat Napisał martinez22 Zobacz post
    Zamówiłem u Nich drzwi w czerwcu, miały dojechać do 2 tygodni, minęło już półtorej miesiąca i co tydzień słyszę że drzwi już są w drodze. Szkoda że Firma ma takie podejście do klienta bo oferowane przez Kon Trade drzwi prezentują się bardzo dobrze i z żalem zaczynam szukać innych.
    Witam co do drzwi firmy Kon trade to musze cie zmartwic pewnie kontener z chin nie doplynol jeszcze do gdanska i i dlatego nie masz swoich drzwi.
    Ta firma importuje z chin cale drzwi z futrynami i dotego bardzo kiepskiej jakosci szczegolnie linia stal pian uv a w polsce wstawia tylko szyby , Sprzedawalem te drzwi przez 2 lata malo mnie do bankructwa nie doprowadzili i prosze nie odbierac mojej wypowiedzi jako akt zemsty chce poprostu uprzedzic innych ludzi przez problemami poprostu firma kogucik terminy dostawy czasmi dochodzily 3 miesiecy nie mowiac ze nawet rame w drzwiach wokol szyby nie potrafili prosto zamontowac ,progi i ramki ze stali nierdzewnej rdzewieja, zeby wsawic klamki lub zamki trzeba byc wysposazon w wiertarke i frezy zeby przesowac otwory czasami nawet o 2 cm czesto jest tak ze nie da sie wyregolowac drzwi i nie dolegaja do futryn ale nie martw sie firma dorzuca gratis grobe uszczelki piankowe czarne do bialych drzwi albo zatyczki otworow motarzowych w kolorze debu oczywiscie terz do bialych drzwi i uwierz mi ze opisane przypadki nie bylu jednostkowe, ujol bym to ze to stala przypadlosc tych drzwi a najsmieszniej bylo ze na kartonach w jezyku polskim byl naklejki chinskie bo ktos zapomnial je sciagnac przed wysylka a do tego oczywiscie na kartonach opisane ze posiadaja iSO i inne certyfikaty z tegp co wiem od nich produkcie drzwi mieli dopiero uruchomic w tym roku planowali to na lipiec sierpien
    Reasumujac jakosc tych dzrwi jest taka sama a moze nawet gorsza niz drzwi chinskich z kazdego Marketu w polsce w cenie za 600 zl a moze nawet te z marketu beda lepsze

    pozdrawiam

    ,Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20151214_174435.jpg
Wyświetleń:	345
Rozmiar:	94,0 KB
ID:	359970Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20151012_091411.jpg
Wyświetleń:	255
Rozmiar:	102,1 KB
ID:	359966Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20151012_100139.jpg
Wyświetleń:	220
Rozmiar:	95,9 KB
ID:	359967Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20151012_092911.jpg
Wyświetleń:	212
Rozmiar:	108,6 KB
ID:	359968 nie wspominajac o tym ze kazde drzwi porysowanane czesto bylo tak ze na 5 par 3 nadwaly sie tytlko do zwrotu . Szczeze radze omijac ta firme duzym lukiem szkoda waszych pieniedzy i czasu szkoda ze nie mozna tu wstawic zdiec bo mam bogata galerie zdiec reklamacyjnych a jednak mozna : ) no to wstawie

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    A sprzedając je swoim klientom udzielałeś rzetelnych informacji o pochodzeniu i jakości?
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  11. #31
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar jankes789
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Okolice Warszawy
    Posty
    238

    Domyślnie

    Cena drzwi zewnętrznych od tej firmy -dobra patrząc na wzór i współczynnik przenikania ciepła...czy tylko przy przesyłkach jest problem z tymi drzwiami ? Czy ktoś wybrał się do siedziby firmy i na żywo zobaczył drzwi i je kupił?

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał jankes789 Zobacz post
    Cena drzwi zewnętrznych od tej firmy -dobra patrząc na wzór i współczynnik przenikania ciepła...czy tylko przy przesyłkach jest problem z tymi drzwiami ? Czy ktoś wybrał się do siedziby firmy i na żywo zobaczył drzwi i je kupił?
    A mógłbyś linka do tych dobrych parametrów ?
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  13. #33
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    tomasz222

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-616
    Posty
    2

    Domyślnie

    To chyba zależy. Chyba wszędzie może się takie coś przytrafić. Mi akurat z kontrade wyszedł zakup, ale nie mówię, że komuś mógł nie.

  14. #34
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar ACCel
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Mazowieckie
    Posty
    1.085

    Domyślnie

    Wydaje mi się że trzeba być po prostu rozważnym przy zakupach od takiej firmy.

    Mają różne produkty zaczynając od lepszej lub gorszej chińszczyzny - ich własna marka Taur i drzwi Stal Pian UV, mają niby wyprodukowane w Polsce Stal Pian UV PL, ale ciekawe który etap procesu produkcyjnego jest robiony w Polsce?

    Są też powiązani z fabryką Polstar, której drzwi też sprzedają - model Capital. Fabryka widać nie duża ale rozwój firmy jest. Zarobili na imporcie z Chin to się*rozwijają.

    Patrząc po cenach wychodzi mi coś takiego:
    - Taur Stal Pian - chińszczyzna z pianą PUR 800-1000zł, brak parametru U czyli ta piana to taka na słowo honoru
    - Taur Stal Pian PL - chińszczyzna z elementami obróbki w Polsce z pianą PUR 1000-1500zł, brak parametru U
    - Polstar Capital - polski produkt ze styropianem (od 1100zł) lub PUR (od 1400zł) cyt. "Dla drzwi pełnych o grubości skrzydła 55 mm, nie mniej korzystny niż Ud = 1,2 W/K*m2, Dla drzwi przeszklonych o grubości skrzydła 55 mm, nie mniej korzystny niż Ud = 1,5 W/K*m2".

    Ciekawe że przy Capitalpiszą "Produkt w 100% wyprodukowany w Polsce", a Stal Pian PL tylko "wyprodukowano w Polsce"

    Dziwi mnie ich podejście do klienta, w końcu przy pewnej skali działalności nie warto sobie robić kiepskiej reklamy, a wymiana drzwi to nie powinien być duży koszt dla nich (przy imporcie z Chin pewnie marża jest rzędu 50-100%). Chyba że mają tragiczną logistykę i rozwalają sobie duży procent towaru, albo co gorsza nie prowadzą kontroli jakości w Chinach.
    Projekt 1: AC25K - Dom 52m2 za 30 700 zł lub 59 m2 za 34 500 zł z gankiem -> KLIK!
    Projekt 2: AC2020 - Ekonomiczna i energooszczędna parterówka 140m2 Dziennik -> KLIK!
    Komentarze i rozważania-> KLiK!

  15. #35

    Domyślnie

    Cos nowego o Polstar?
    Sprzedawca mi oferuje takie,jest szansa ze ma ich od Pilll

  16. #36

    Domyślnie

    Cos nowego o Polstar?
    Sprzedawca mi oferuje?
    Jest szansa ze nie są z chin i od Kontarde?

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony