dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1

    Domyślnie Zaufany sprzedawca internetowy

    Cześć
    Może ktoś z Was kupuje karmę dla kotów przez internet? Poszukuje zaufanego sprzedawcy, przerażają mnie ilości negatywów wśród sprzedających na allegro... Chodzi mi o duże paki 15 kg lub 7 kg.
    "And no one sings me lullabies
    And no one makes me close my eyes
    So I throw the windows wide
    And call to you across the skies..."

  2. #2

    Domyślnie

    Ja zamawiałam w tym tyg u tego (już doszła)

    http://allegro.pl/show_user_auctions...300583&p=2&p=3

    nie wiem, czy ma też kocie karmy. Poprzednio u kogoś innego nicku nie pamiętam, ale też nie było problemu. Powiem szczerze, że akurat przy karmach nie sprawdzałam komentarzy :/
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Nie kupuje przez allegro tylko w telekarmie, maja dobre ceny (tez wystawiaja sie na allegro)

    http://www.telekarma.pl/

  4. #4

    Domyślnie

    Też zdarzało mi się kupować w Telekarmie

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    a ja kupuję tam ,gdzie oxa i jeszcze tutaj : http://allegro.pl/show_user.php?uid=20233112
    Robię zakupy średnio raz w miesiącu i jeszcze nigdy się na tych sprzedawcach nie zawiodłam - szybko,sprawnie,bezproblemowo.
    nigdy nie jest za późno na szczęśliwe dzieciństwo
    http://forum.muratordom.pl/kacik-ado...ia,t182994.htm

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki serdeczne
    "And no one sings me lullabies
    And no one makes me close my eyes
    So I throw the windows wide
    And call to you across the skies..."

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWY MISTRZ PIÓRAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Agduś
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Posty
    20.349
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    249

    Domyślnie

    Ja kupuję w Krakvecie. Ceny mają dobre w porównaniu ze sklepami w okolicy, wybór duży, tylko na przesyłkę czasem długo się czeka (tydzień, czasem więcej). Za to kurierem za darmo przy zamówieniu za 100 zł. Przy wielkim psie i trzech kotach o wydanie stówki nietrudno - zazwyczaj są trzy
    mój dziennik
    komentarze
    nowy dziennik
    agdusiowe wojaże

    Praca uszlachetnia, lenistwo uszczęśliwia!

  9. #9

    Domyślnie

    Ja kupowałam karme dla psa, ale dla kota tez maja
    W Krakvecie ( maja konto tez na allegro), w telekarmie.
    Natomiast ostanio znalazłam fajny sklep zooplus, gdzie ceny sa dośc atrakcyjne.

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Megana
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    koło Żórawiny
    Posty
    5.887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    233

    Domyślnie

    Cytat Napisał ellaj Zobacz post
    Ellaj - kupujesz tam bo jest wybór czy dobre ceny ? Mam porównanie dla Whisk'asa Supreme z kurczakiem. W Auchon kupuję po 1,78 /szt., a tu aż 2.42. Zbankrutowalibyśmy przy naszym Kocie
    Pozdrawiam
    Michał

  11. #11

    Domyślnie

    Odradzam kupowanie w KRAKVECIE chyba że ktoś lubi niemiłe niespodzianki. Kupowałam u nich przez rok i czasem było tak że przywieźli karmę na drugi dzień a czasem trzeba było czekać kilka dni. Ostatnio zamawiałam u nich karmę na którą czas realizacji był 2-5 dni i dopiero w tym ostatnim dniu zadzwonili, że trzeba jeszcze tydzień poczekać na dostawę, a było to w piątek o godz.16. Więc razem czekania by wyszło jakies 2 tygodnie, a w domu miałam jeszcze karmy na 2 dni.

    Więc żeby psu oszczędzić głodówki zrobiłam zakupy w ZOOEXPRESS. Zamawiałam tam dopiero 1 raz, więc nie mam jeszcze wyrobionego zdania, ale wszystko było OK. Wysłali od razu i również nie pobierają opłaty za przesyłkę.


    KRAKVET wystawia towar do sprzedaży którego nie ma na magazynie, także jeśli potrzebujecie karmę "na jutro" to nie ryzykujcie zakupów u nich.

  12. #12

    Domyślnie

    Polecam telekarmę, szybko i sprawnie, jako stały klient upusty.
    Już mam dość zimy!!!!!!!!!!!!!!!

  13. #13

    Domyślnie

    Megana, ceny przede wszystkim mieli o wiele nizsze, niz gdzie indziej. Poza tym bardzo szybki termin realizacji.

  14. #14

    Domyślnie

    Ja kupuje od pewnego czasu w zooplusie, głownie ze względu na wybór puszek dla psów i jak do tej pory, a trochę już zamówień złożyłam, nie było z niczym problemu.

  15. #15

    Domyślnie

    Kupiłam na allegro, dostawa szybka cena wyszła jak najbardziej ok, w życiu bym za taka nie kupiła u siebie karmy dla kastratów wysokogatunkowej, wyszło mi na kg ponad 2 razy taniej...
    "And no one sings me lullabies
    And no one makes me close my eyes
    So I throw the windows wide
    And call to you across the skies..."

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony