dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Bibug

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Krakówki-Dąbki
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał cygaretka Zobacz post
    Dzień dobry!
    Jestem nowy na forum, chciałbym powitać Was wszystkich. To mój pierwszy post na tym forum. Zanim napisałem trochę poczytałem wątków i spodobały mi się profesjonalne opinie i dość swobodny klimat.
    Mam następujący problem. Przymierzamy się do zakupu stołu do salonu (4x5 m2). W salonie przebywamy często, średnio raz na dwa tygodnie gościmy rodzinę czy znajomych ( i nie bardzo mamy jak usiąść przy naszym niewielkim stoliku). W tym roku planujemy też zrobić wigilię w większym gronie (ok 12 os). Na stałe więc przy stole siada ok 4 osób, w porywach do 6-8.

    Zdecydowaliśmy się na stół drewniany i w związku z tym mam kilka pytań:
    czy lepiej kupić stół w całości czy rozkładany? pytam, bo mam obawy o stoły rozkładane i ich trwałość
    z jakiego drewna kupić stół: lite? sklejka? dąb? czy stoły bukowe, które wypatrzyłem u znajomego są trwałe? czy ktoś ma z nimi doświadczenia?
    czy warto kupować stół od razu z krzesłami? czy takie zestawy są opłacalne? czy możecie coś
    czy możecie polecić jakiś sklep? czy przez www warto kupować? nie mam wielkich doświadczeń w tym zakresie, jeśli już to kupowałem na allegro
    czy cena ma znaczenie? czy w przypadku mebli z cena wiąże się zdecydowanie lepsza jakość?

    Dziękuję wszystkim, którzy wytrwali do końca tego posta Bardzo proszę o podpowiedzi i sugestie...

    Pozdrawiam wszystkich

    cygaretka
    Zastosowanie dobrej jakości mechanizmu przy stole rozkładanym sprawi, że będzie on równie trwały jak stół w całości. Tym bardziej jeśli czynność ozkładania stołu będzie sporadyczna, a tak wynika z twojego opisu.
    Sklejka? Zdecydowałeś się na stół z litego drewna skąd zatem pytanie o sklejkę? Lite drewno to lite drewno. Ja polecam meble ze starego drewna. 100 lat temu drwal wycinał najdorodniejsze okazy drzew. Dzisiaj drewno pochodzi z lasów chodowanych. Róznica jest ogromna. Wystarczy spojrzec na usłojenie. [MODEROWANO]

    Krzesła w komplecie ze stołem? A nie można więcej fantazji. Meble w zestawach to lipa (moje zdanie).

    Warto zamawiać przez internet, ale sprawdż czy wysyłka jest w cenie. Inaczej mozesz się zdziwić bo transport stołu to w zalezności od odległoci wydatek rzędu 300-900 zł.

    Cena powinna iść w parze z jakością. Nie ma rzeczy dobrych i tanich. Można trafić drogie i kiepskie. Kupuj w sprawdzonych firmach.

    [MODEROWANO]

    BiB
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 29-10-2015 o 06:51 Powód: ZA KOLEJNĄ REKLAMĘ BEDZIE BAN

  2. #22
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    natalia_87

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    00-111
    Posty
    14

    Domyślnie

    rozkładany jest znacznie bardziej funckjonalny, może być mały a może duży, gdy np mamy gości. szczególnie jeśłi nie mamy do dyspozycji bardzo dużego wnętrza fajnie by było, gdyby miał on taką opcję .

  3. #23
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    grześko15

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Płoki
    Kod pocztowy
    14-758
    Posty
    7

    Domyślnie

    Stół rozkładany dużo lepiej się opłaca. Mogę polecić nawet dobry sklep [SPAM] Porządnie wykonane, solidne meble. Teraz warto jest inwestować w takie stoły, bo służą na długie lata.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 12-03-2018 o 19:00

  4. #24
    Banned
    Erko43

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-814
    Posty
    98

    Domyślnie

    Rozkładamy będzie wygodniejszy.

  5. #25

    Domyślnie

    Również myślę, że rozkładany świetnie się spisze. I przede wszystkim, jak nie ma potrzeby nie zajmuje tyle miejsca. Co myślicie o rozkładanym stole od [spam]?

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aranż-Alan_rozl.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	78,4 KB
ID:	429818
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 30-04-2019 o 12:24

  6. #26

    Domyślnie

    Ja mam stół rozkładany w swoim salonie. Bardzo dobre rozwiązanie. Rozkładam go tylko wtedy kiedy przychodzą goście, przez co na co dzień mam więcej miejsca w pokoju

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony