dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 89
  1. #1

    Domyślnie Kuchnia Jacoba Jensena

    Witam,

    Czy ktoś z Forumowiczów posiada kuchnię Jacoba Jensena lub wie ile mniej więcej takie cudo kosztuje?
    Tutaj daję link:
    http://www.muratordom.pl/kuchnie/ele...,7917_4187.htm
    Jest to pierwsza biała kuchnia na tej stronie.

    Opis kuchni:
    Styl nowoczesny
    Fronty - konstrukcja płyta MDF, płyta fornirowana
    Fronty - powierzchnia lakier połysk, czarny i biały
    fornir drewna tekowego i klonowego
    Konstrukcja mebli płyta wiórowa laminowana lub lakierowana
    Korpusy płyta wiórowa laminowana lub lakierowana
    Uchwyty zintegrowany z frontem umieszczony na boku szafki, aluminiowy
    Cokoły lakierowane wys. 28 cm opcjonalnie szuflady cokołowe
    Blaty masyw drewna tekowego i klonowego, delian
    Okucia blum
    Cechy szczególne kuchnia projektu słynnego projektanta Jacoba Jensena; szafki dolne zwężają się ku dołowi pod kątem 7 stopni, tworząc ergonomiczny profil akcentujący powierzchnię roboczą blatu; szuflady i cokół podświetlane przez energooszczędne lampy diodowe LED
    Kraj produkcji Dania
    Gwarancja 3 lata

  2. #2
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    DziadekZ

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    110

    Domyślnie

    Myślę że najlepiej bedzie zadać to pytanie importerowi:
    http://bank.muratordom.pl/firma/prez...ntFirmy=198539
    Kuchnia bardzo fajna.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar qqrq5
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    1.419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    Lifa Design Polska Sp. z o.o.
    01-065 Warszawa
    ul. Młocińska 5/7
    tel. (22) 887 13 20
    fax (22) 887 13 28

    Al. Niepodległości 697-701
    81-853 Sopot
    tel. (5 555 29 00
    fax (5 555 29 01


    mozna u nich sie dowiedziec

  4. #4

    Domyślnie

    Wiem wiem, próbowałam się dowiedzieć, ale niestety nie odpowiedziano mi, tylko kazano przyjechać na miejsce. Niestety ja obecnie takiej możliwości nie mam. Poza tym chcę wiedzieć jaki jest przedział cenowy żeby w ogóle mieć po co jechać.

  5. #5
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar kasia i mat
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Posty
    138
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    30

    Domyślnie

    Nie wiem ile kosztuje, ale na pewno mowimy tu o 50k+ Ja osobiscie zakladam duuuzy +. Niestety

  6. #6

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że nie.... No ale może nie ma o czym marzyć....

  7. #7

    Domyślnie Jacob jensen

    Witajcie! Ja również jestem zainteresowna kuchnią Jacoba Jensena Kitchen 1 . Mam już ułożenie mebli w kuchni, jednak cena zależy od ilości szafek, rodzaju blatu itp.. Kuchnia ta kosztuje więcej jak 50 tys zł, niestety jest bardzo droga. Powiem z żalem, że same meble wyniosą ok 100tyś zł, mają mi przesłać katalog poświęcony tej kuchni. Jest to bardzo ładna kuchnia ( kwestia gustu) i jestem na nią zdecydowana, mimo ogromnej kwoty, bo do tego dojdą koszty sprzętu AGD ale na kuchnię nie ma co żałować, będzie słuzyć wiele lat (przynajmniej mam taka nadzieje). .. Jak będę miała wycenę, zdjęcia juz gotowej kuchni ,dodam na forum. I jak na razie służę pomocą odpowiem ja pytania jak bede w stanie

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    A można prosić zdjęcie takiej kuchni za 100tys. bo mi się chce trochę śmiać z tego, że ktoś jest w stanie tyle wydać.

  9. #9

    Domyślnie

    :d o tak ja też poproszę o tą cudnie drogą kuchnię

  10. #10

    Domyślnie

    Pasuje do działu szczyty kiczu
    Umiesz liczyć - licz na siebie.

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    monika jak ktoś ma to wydaje. na forum mają prawo wypowiadać się również osoby majętne. nie przypominam sobie żeby ktoś się wyśmiewał z niskiego budżetu na wykończenie więc imho szydzenie w drugą stronę też nie jest na miejscu.

  12. #12

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Fajnie jest mieć kasę oczywiście. Sama bym chciała, żeby było mnie stać na taką kuchnię ale za 100tys???!!! Czy to aby już nie przesada. Kuchnia ok. ale nie można by jej poprostu wykonać taniej. Nie mówię już o lokalnym stolarzu ale w jakimś profesjonalnym studio. Chyba, że tam wykonanie takich mebli kosztuje właśnie tyle? Jeżeli tak jest to jestem ciekawa z czego one są i co jest w nich takiego drogiego.

  14. #14

    Domyślnie

    wszystko jest dla ludzi. to tak jak z autami - jak ktoś ma dużo kasy, to nie kupi auta za 20 tysiaków, tylko za 200. i nie jedno, a trzy. i jakoś nikt na ten temat oczu nie wywraca - ma kasę, to kupuje. a ktoś inny stwierdzi: moje auto za 20 tysiaków tez dowiezie mnie z punkty A do punktu B.
    podobnie z kuchniami. a kwestia czy warta swojej ceny i czy się komuś podoba - to już kwestia gustu tylko. ja osobiście nie lubię zaglądania do portfela i nie zaglądam innym.
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Jeśli kogoś stać, zarobił (wygrał, dostał w prezencie) i mu się taka kuchnia podoba - niech kupuje
    Gorzej, jeśli główną motywacją wyboru takiej kuchni jest chęć pokazania się innym ...

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    myślę że akurat to jest dość specyficzny produkt i większość nie doceni więc z pokazania się nici. od tego są metki na rękawach garniturów


    monika moją zwykłą kuchnie w studiach wyceniali na 50-60 tys. więc myślę że jakbym wyskoczyła z czymś takim to na 100 tys. by się nie skończyło. poza tym to akurat jest design - wiecej frajdy jest z oryginału niż z podróbki. czasem ludzie ciułają na oryginał eamesa mimo że na allegro mogliby kupić 'inspiracje' za 25% ceny

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Efilo, wierz mi ludzie potrafią... Mam znajomą, która wprowadzając gości do kuchni, w pierwszym zdaniu powiedziałaby, ile ta kuchnia kosztowała

  18. #18

    Domyślnie

    Ja tylko dodam, że w wielu wypadkach płacimy za czyjś pomysł.
    W naszym kraju niestety wiele osób sądzi , że powinno się płacić tylko za produkt w sensie materialnym, ale nie za wiedzę, pomysł ... spotykam się z tym codziennie niestety.

    Co do samych kuchni pierwszy raz je widziałam i przyznam , że bardzo ciekawe wykończenie szczegółów rewelacyjne.
    Ciekawe jak na żywo wyglądają, ale do Wa-wy aby tylko pooglądać jechać nie będę.

    megi mam wielką nadzieję, że podzielisz się zdjęciami kuchni jak już będziesz mieć ją u Siebie. Powodzenia

  19. #19
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    megi pisała to w 2009 więc pewnie temat juz dawno sie ziścił bądź jest nieaktualny. a kar-kal nie wiem czy raczy po takim wstępie pokazać realizacje

  20. #20

    Domyślnie

    O widze, że moją odpowiedzią zbulwersowałam niektórych. Wiem, że temat był poruszony w 2009r. ale cena jaką mi podali w salonie w Warszawie taka jest i ja tego nie zmienie, bardzo mi przykro. Pytania były ile kuchnia kosztuje to odpowiadam, tak jak mi odpowiedzieli w salonie. Co do niektórych, przez których najprawdopodobniej zazdrość przemawia- owszem kuchnię można zamówić za 500zł, 5tys czy 500tyś. to już jest indywidualna sprawa, tak jak to napisała monah "to tak jak z autami - jak ktoś ma dużo kasy, to nie kupi auta za 20 tysiaków, tylko za 200. i nie jedno, a trzy." Moja kuchnia jest na etapie tworzenia projektu itd . Ale jak juz będę miała gotową, zamontowaną oczywiście zdjęcia wrzucę.
    joliska "Jeśli kogoś stać, zarobił (wygrał, dostał w prezencie) i mu się taka kuchnia podoba - niech kupuje
    Gorzej, jeśli główną motywacją wyboru takiej kuchni jest chęć pokazania się innym ... "
    Bardzo dobrze odpowiedziałaś, jak ktoś ma możliwość zakupienia czegoś co mu się podoba to dlaczego ma nie kupić?
    Poza tym, również szukałam kogoś kto mi zrobi tą samą kuchnię za połowę ceny, byłabym bardzo zadowolona, ale gdzie pytałam, pokazywałam projekt to albo cisza albo mówili w prost, że kuchni o takich nachyleniach itd.... nie robili. Ja bardzo chcę mieć kuchnię taka jaka MI się będzie podobała a nie komuś innemu, to ja będę w niej gotować, przebywać, sprzątać ja itp.

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony