dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar fenix2
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    2.929
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Q-BIS
    Cytat Napisał sharoon
    Odgrzewam wątek
    W celu...?
    Zima, zimno to trzeba odgrzewać.
    Nic nie jest takie, jakim się wydaje!

  2. #22

    Domyślnie

    przymierzam sie do oogrodzenia dzialki 50ar siatka leśna, zastanawiam sie czy wysyokosc 160cm jest wystarczajaca?
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  3. #23

    Domyślnie

    Również planuję wykonać ogrodzenie z siatki leśnej.
    Planuję docelowo mieć żywopłot na całej długości działki. W tej chwili brak jekiegokolwiek ogrodzenia więc posadzenie żywopłotu raczej nie wchodzi w grę. Nie wiem, czy dobrze myślę, ale planuję zrobić ogrodzenie z siatki leśnej i zaraz przy nim żywopłot tak, aby żywopłot wrósł w siatkę.
    Czy ktoś się spotkał z takim rozwiązaniem i czy to zda egzamin? Jak już żywopłot będzie odpowiedniej wielkości słupki zostaną wyjęte (bądź zostaną) a siatka będzie wciąż pełniła swoją rolę podtrzymywana przez żywopłot.
    Czy to dobry pomysł?

  4. #24

    Domyślnie

    Chcę zbudować ogrodzenie z siatki leśnej. Długość trochę ponad 300 m. Jako słupków chciałbym użyć żywych pali wierzbowych. Widziałem już taki płot - pale wypuszczają korzenie i gałązki. Gałązki można corocznie wycinać (np. na opał), oczywiście w miarę wzrostu i pogrubiania się pnia sama siatka ulega z czasem pewnej "deformacji", ale to kwestia lat. Mam tylko jeden problem, skąd wziąć takie pale, średnicy 10-20 cm i długości ok. 220 cm (okolice Wrocławia, Jelcza Laskowic).
    Życzę miłego dnia !
    *********************

  5. #25
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar makaroniarze
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    01-100
    Posty
    27

    Domyślnie

    Najlepiej drewniane słupki i zaciągnąć siatkę potem trochę krzaków i za parę lat siatki nie będzie widać;d

  6. #26
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    luki86123

    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Skąd
    bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-001
    Posty
    3

    Domyślnie

    Najpierw napisz co chcesz trzymać w tym ogrodzeniu bo siatka leśna służy do odgradzania zwierząt, dla ludzi nie będzie przeszkodą jest bardzo delikatna i łatwo ją zniszczyć, a poprzez duże oczka łatwo nad nią przejść. Kolega zastanawiał się nad ogrodzeniem fermy królików ale ostatecznie zrezygnował historię opisał tutaj http://jestemsloikiem.pl/2016/10/08/...-dla-krolikow/ za to mój ojciec ogrodził ją owce i kury (oczywiście osobno) dla tych zwierzą się nadaje ponieważ są one płochliwe i nie wykazują chęci walki z siatką.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony