dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 42
  1. #21

    Domyślnie kosze na bielizne, pranie

    babeczki kochane
    przede mną szalenie istotna sprawa, jaką jest nabycie kosza na brudną bieliznę. nie mam jak go ukryć w szafie, więc poproszę o jakieś inspiracje, patenty, bajery pochwalcie się!
    (stylu kosza jeszcze nie wymyśliłam )
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie



    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie



    Uploaded with ImageShack.us


    Uploaded with ImageShack.us

    Wszystkie kosze są z tej strony http://www.apoco.pl/cat-pol-12361072...-bielizne.html

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    duś, a może jakieś zdjęcie poglądowe łazienki. Dobrze rozumiem, że kosz będzie stał w łazience?

  5. #25

    Domyślnie

    łazienka bialo szaro czerwona, we flowerze z opoczna, zdjęcie jest w galerii choć muszę jeszcze uaktualić bo przybyła praleczka.

    (dzięki za połączenie, zupełnie przeoczyłam stary wątek)
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  6. #26

    Domyślnie

    MarJel-ten pierwszy, który wkleiłaś jest super - czy wiesz, co to jest i gdzie można kupić?

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał skibusia Zobacz post
    MarJel-ten pierwszy, który wkleiłaś jest super - czy wiesz, co to jest i gdzie można kupić?
    Tutaj http://www.apoco.pl/product-pol-1732...0-222-860.html

  8. #28

    Domyślnie

    monikaa13 świetne te twoje inspiracje szkoda tylko że ceny niezbyt przyjazne

  9. #29

    Domyślnie

    Dzięki MarJel, ale właśnie widzę, że piszę, że on jest beżowy, a ja szukam białego.

  10. #30

    Domyślnie

    skibusia biały też tam mają http://www.apoco.pl/product-pol-1383-Kosz-na-bielizne-kolor-BIALY-firmy-Meusch-2060-100-860.html

    Ja mam w pralni zwykły plastik z LM, o taki: http://www.leroymerlin.pl/multimedia-storage/6b/bd/6102de0453904f1f4da7b2cd13e1-43729602_d.jpg (mam szary, a moi rodzice biały zamawiany z allegro) Dla mnie jest bardzo praktyczny bo ma dodatkowy pojemnik na drobne rzeczy, np. bieliznę. A że ja piorę takie delikatniejsze rzeczy w dodatkowym woreczku to ten pojemnik bardzo mi ułatwia, gdyż nie muszę szukać ich w stercie reszty brudów Tu widać pojemnik http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/55/92/03/1455920397 Do tego cały kosz, jako że jest z plastiku łatwo i szybko można umyć - no i jest tani

  11. #31
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar e-mól
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.940

    Domyślnie

    Ja mam taki, a nawet dwa, bardzo mi się podoba i jest praktyczny oraz bardzo pojemny, no i tani jak barszcz Jak się już przeniesiemy na piętro pralkę do pralni przeniosę to sobie jeszcze ze dwa kupię, bo będę miała wszystko posegragowane i ładnie w rządku wyglądają



    widzę w grafikach google że chyba musiał byc kiedyś też czarny, szkoda że juz nie ma

    ..w beże nie wierzę...

    ni to ni owo...

  12. #32

    Domyślnie

    no własnie, tylko w mieszkaniu, gdzie nie ma osobnej pralni, taki kosz jest chyba zbyt "surowy"
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  13. #33
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar e-mól
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.940

    Domyślnie

    No raczej, a wątek jest koszach "ozdobnych"?
    to się nie zreflektowałam.
    ..w beże nie wierzę...

    ni to ni owo...

  14. #34

    Domyślnie

    Kochane, szukam kosza na ziemniaki i warzywa. Jest gdzieś jakiś wątek o organizacji miejsca w kuchni?

  15. #35
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    no własnie, tylko w mieszkaniu, gdzie nie ma osobnej pralni, taki kosz jest chyba zbyt "surowy"
    Jak to nie ma? Ja mam

    Cytat Napisał KamillaDeMon Zobacz post
    Kochane, szukam kosza na ziemniaki i warzywa. Jest gdzieś jakiś wątek o organizacji miejsca w kuchni?
    Kupiłam takie zwykłe koszyki za 19,99 w Pepco. Ja mam średnie, większe były po 29,99.

  16. #36

    Domyślnie

    My od ponad roku mamy taki kosz na pranie:
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/50116588

    Sprawdza się rewelacyjnie, a dzięki przegrodzie w środku można od razu sortować ubrania na białe/kolorowe. Przegrodę można usunąć, bo jest zamontowana na zamki błyskawiczne. Kosz jest dość pojemny i do tego bardzo tani.
    W życiu tylko dwie rzeczy mogą uratować człowieka - poczucie humoru i filozoficzne podejście do własnego losu.

  17. #37

    Domyślnie

    Wczoraj przyszedł mój zamówiony kosz na pranie. Z racji tego,że mam małą łazienkę (typową dla mieszkań w bloku) po wstawieniu tam czegokolwiek ma się wrażenie, ze każda rzecz jest gigantycznych rozmiarów Starałąm się wybrać jak najmniejszy zwracając jednocześnie uwagę na wygląd i praktyczność. I wybrałm taki:
    http://zakupy.urzadzamy.pl/kosze-na-...wa,790774,255/ Z chęcią wkleiłabym zdjęcie, ale nie mam aparatu
    Kosz jest wąski natomiast ma swoją wysokość, która mi trochę przeszkadza. Z drugiej strony jakby był mikro rozmiarów to po włożeniu 2 par dżinsów męża nic bym w nim nie zamieściła. Pokażcie proszę swoje nieduże łazienki z koszami na pranie. Oglądając wątek-Pokażcie swoje łazienki, pełno tam zdjęć łazienek, ale niestety prawie nikt nie pokazuje koszy na pranie. Domyślam się, że spowodowane to jest posiadaniem takiego pomieszczenia jak pralnia, niestety posiadacz mieszkania w bloku nie ma takiej możliwości i musi go umieścić w małej klitce charakterystycznej dla blokowej łazienki, tudzież kuchni. Mogę liczyć na odzew?
    Ostatnio edytowane przez bluezee ; 21-07-2011 o 09:21

  18. #38
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Bluezee,
    kosze są, ale każdy tak kadruje łazienkę, żeby ich widać nie było

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Bluezee,
    kosze są, ale każdy tak kadruje łazienkę, żeby ich widać nie było
    No to może teraz się ktoś odważy Mnie było strasznie trudno znaleźć coś ładnego do małej łazienki

  20. #40
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Zgrabne kosze ma w ofercie Home&You. Jak pisałam wyżej, u siebie mam koszo-szafkę z Ikei, sprawdza się bardzo dobrze, nie zajmuje dużo miejsca (choć moja łazienka jak na blokowe standardy jest b. duża), jest niższa od pralki.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony