dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie projekt DOM POD LIPAMI 2 pracownia ARCHON

    Witam wszystkich!!!
    Zamierzamy budować projekt z firmy Archon Dom pod Lipami 2. Czy ktoś z Państwa budował już może dom na podstawie tego projektu? Będziemy wdzięczni za wszelkie informacje.
    Projekt ten nie jest już dostępny do kupienia, więc całą dokumentację będzie nam robił projektant.

  2. #2

    Post Proszę Państwa o pomoc - budowa domu parterowego

    Witam wszystkich!!!
    Zamierzamy budować dom wg projektu Dom pod Lipami2 z Archonu. Oryginalny projekt niestety jest już nie do kupienia więc niestety nie mogę wam wkleić linka z obrazem. Projekt będzie nam robił prywatny architekt.
    Domek nasz mam 104,3 m2 ale my planujemy go powiększyć do 110m2. Jest parterowy, bez garażu, dach pow. ok 210m2 przed powiększeniem.
    Bierzemy na niego kredyt i tak się ciągle zastanawiamy ile. Czy ktoś z Państwa budował być może podobny projekt? Jeżeli tak to proszę o pomoc!!!!
    Może dali by Państwo radę napisać też ile was kosztowały poszczególne etapy budowy
    Co do budowy to jestem kompletnym laikiem ale mąż się na tym zna /budowlaniec/ więc moje pytania mogą się komuś wydać głupie. Dodam że chcemy budować systemem gospodarczym, wiele rzeczy mąż sam zrobi przy mojej malutkiej pomocy.
    Aktualnie jesteśmy na etapie załatwiania przepisu działki, więc jej koszt odpada. Kredyt chcemy wziąć w programie rodzina na swoim.
    Nie napiszę o jakiej kwocie myślimy gdyż nie chce Państwa ukierunkowywać.

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuje ci ślicznie Arturo72 za odpowiedż
    Budowałeś taki właśnie dom? My jesteśmy bliźsi kwocie 200tys. A konkretnie mąż chce wziąć 200tys., a ja 250tys. Raty z takiej kwoty jesteśmy w stanie spłacać bez uciążliwego odczuwania tego.

    Czy niky z Państwa nie budował domu parterowego o podobnych gabarytach?????

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Cytat Napisał DorkaB Zobacz post
    om pod Lipami2 z Archonu.
    http://zppn.pl/zdjecie.php?picture=2...=&window=popup
    a to nie taki projekt?
    jest kilka fotek z budowy

    Oj przepraszam ten domek nie jest parterowy
    Ostatnio edytowane przez CityMatic ; 07-03-2011 o 14:04
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar gentoonx
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Warszawa ale uciekam na wieś
    Posty
    4.061

    Domyślnie

    Cytat Napisał adambulcewicz Zobacz post
    ...
    Podstawowe koszty przy standardowych materiałach i robociznie przez firmy budowlane dla elementów konstrukcyjnych takich jak fundamenty, ściany murowe, schody, strop i dach dla domku jednorodzinnego o podanych gabarytach w stanie surowym to około 300 tysięcy złotych.
    ...
    Panie Adam

    z takim podejściem o dbanie o kieszeń (między innymi) Inwestora to Pan roboty przy domkach jednorodzinnych nie znajdziesz.
    trzymaj się Pan tych wielkich kontraktów co na stronce Pan masz

    Powodzenia

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony