dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rena rena

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    warszawa
    Posty
    132

    Domyślnie

    ja też mam ogromny problem z kolorami.. okna białe, podłogę planujemy gres drewnopodobny doga tobacco atlas concorde



    (jeśli ktoś może proszę o wklejenie fotki bo nie umiem jeszcze w rzeczywistości jest trochę ciemniejsza a drzwi sama nie wiem.. planujemy asilo dąb bielony



    do tego sciany o odcieniu szarości... ale właśnie nie jestem przekonana .. a może podłoga powinna być jaśniejsza? jest odcien płytek doga sandal..znowu link z powodu braku umiejętności)



    może będzie wyglądał lepiej... ale czy nie będzie zlewało się wwszystko ze sobą?bo te płytki trochę jakby wpadają w szare...
    mieszkanie jest dośc widne, ale skoro ciemniejsza podłoga chciałam jasne drzwi żeby nie było ponuro...ale z drugiej strony będzie biały aneks kuchenny przy sanonie a podłoga ma być cała w jednym odcieniu i kuchnia i salon...sama już nie mam pojęcia.. proszę o pomoc we wklejeniu tych zdjęć bo nie każdy ma ochotę bawić się w linki a potrzebuję Waszej porady
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 23-07-2011 o 08:27 Powód: wkleiłam zdjęcia

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Reno,
    podłoga w kolorze Sandal + białe drzwi - proooooszę w imieniu Twojego mieszkania, będzie cudnie Wzór drewna na podłodze + wzór drewna na podłodze + zapewne wzór drewna na meblach = katastrofa...

    Szare ściany do tej podłogi też będą ładnie wyglądać

  3. #23

    Domyślnie

    Tak jak joliska, u Ciebie pasują tylko biale drzwi. Pomysl, ze jeszcze do tej podlogi bedziesz musiala dobrac meble. masz biale okna, wiec biale drzwi bedą super.

    A tutaj obejrzyj sobie swoja Dogę m.in. tobacco

    Ostatnio edytowane przez Aleksandryta ; 23-07-2011 o 10:57

  4. #24
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rena rena

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    warszawa
    Posty
    132

    Domyślnie

    dziękuję bardzo za wklejki) po prostu mam wrażenie, ze sandal (zwany przeze mnie sandałkiem) będzie zbyt mdły do tych wszystkich bieli... no drzwi może znajdę białe niedrogie bezprzylgowe (chciałam asilo abiałych w ofercie dziwne ale ni ma pierwsza moja myśl była właśnie białeale potem już zaczeliśmy kombinować... ok białe... tylko sandał czy tobacco? sandał czy tobacco? sandał czy tobacco???

  5. #25

    Domyślnie

    Ja glosuje za tobacco Jest bardzie wyrazisty, ale przez to jego kolor jest trudniejszy przy aranzacji wnetrza. Ale masz na oku jakies meble to tej podlogi? Na prezentacji sa ciemne, ale czy to nie zaciemni zbytnio pomieszczenia....

  6. #26
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rena rena

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    warszawa
    Posty
    132

    Domyślnie

    tak, sandal jest trochę mdły taki szaro nijaki... tobacco jest jak trafnie ujęłaś wyrazisty... myślę, że przy dużej ilości bieli i dużych oknach (3 podwójne balkonowe, zadnego małego okiennego na powierzchni 40 m to dobre nasłonecznienie) pomieszczenie nie będzie zbyt ciemne... podłoga będzie na całej powoierzchni.. salon, kuchnia, przedpokój.. meble..nie mam pojęcia.. w ogóle podobają mi się te: http://www.twojemeble.pl/sklep,produ...052-mello.html Aleksandryta podrzuć linka jak się wkleja fotki żeby Was nie męczyć ta wyszukiwarka na FM jest beznadziejna... ja wrzucam dwa słowa wychodzi tysiąc wątków a każdy ma po tysiąc postów...wciąż ktoś narzeka może admini by w koncu coś z tym zrobili??
    wracając do mebli... mello jest bardzo łądne ale... nie chce w skórze, a myślę że tylko skóra da taki efekt, nie ma f-cji spania (a przydałaby się, choć to mebel reprezentacyjny więc rozumiem i mogę odpuścić.. goście na materac no i nie wiem czy tu by się nadało ...
    w rogu pokoju myślałam o jakimś fajnym starszym fotelu taki plusz coś w tym stylu... dywan maly shaggi... dodatki chciałabym w kolorze...nie wiem może burgund, może ciemny ciepły fiolet? pewnie oliwkowyłądne by wyglądał ale zbyt monotonnie...

    co do mebli do salonu nie planuję jakiś konkretnych regałów, szafek i komód... telewizor na ścianę, a pod nim mała półka na kino domowe... może szklane półki..może być za to problem w jadalni... pomieszczenie to kuchnia, jadalnia i salon... tak jak wyzej pisalam wszedzie gres kuchnia biel (sprzet czarny i inox) salon? , a jadalnia... nie wiem czy stół biały, czy drewno... krzesłą to już w ogóle .. chciałabym jakieś "lekkie" niezbyt wyraziste w całym pomieszczeniu... za dużo tego wszystkiego to łądne i to i tamto..kiedyś miałam wstępną koncepcję, teraz to już nie mam pojęcia, mam za to cholerny bół głowy z wyborem tego wszystkiego... generalnie całość będzie szaro-biała... wiem, dziewczyny na forum mają wnętrza eklektyczne...ale są to duże domy, inaczej to wygląda na wielkich powierzchniach, ja muszę to rozplanować u siebie żeby miało jakiś wygląd...

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał rena rena Zobacz post
    tak, sandal jest trochę mdły taki szaro nijaki... tobacco jest jak trafnie ujęłaś wyrazisty... myślę, że przy dużej ilości bieli i dużych oknach (3 podwójne balkonowe, zadnego małego okiennego na powierzchni 40 m to dobre nasłonecznienie) pomieszczenie nie będzie zbyt ciemne... podłoga będzie na całej powoierzchni.. salon, kuchnia, przedpokój..
    U mnie w mieszkaniu też jest ciemna podłoga na całej powierzchni i wcale nie zaciemnia...

    Aleksandryta podrzuć linka jak się wkleja fotki żeby Was nie męczyć
    O wklejaniu zdjęć jest XXX wątków... Np.: http://forum.muratordom.pl/showthrea...cia-instrukcja

    ta wyszukiwarka na FM jest beznadziejna... ja wrzucam dwa słowa wychodzi tysiąc wątków a każdy ma po tysiąc postów...wciąż ktoś narzeka może admini by w koncu coś z tym zrobili??
    Admini są od administrowania, a nie od softu A wyszukiwarka spełnia swoje zadania, kiedy wybierze się stosowne słowa-klucze i zaznaczy opcje 1. pokaż posty, 2. szukaj słów w temacie... Przecież to normalne, ze na forum budowlanym o ścianach jest mowa w milionie postów...

  8. #28
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    rena rena

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    warszawa
    Posty
    132

    Domyślnie

    pokaz posty.. szukaj słów w temacie...ok, postaram się zapamiętać) byłam obejrzec meble właśnie te mello...są boskie...ale łądnei będą wygladać tylko w skórze... i weżmiemy w skórze biała góra i...oliwkowy dół// będą boskie.. drzwi i listwy białe...dzięki za pomoc

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony