dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 8
Pokaż wyniki od 141 do 151 z 151
  1. #141

    Domyślnie

    Witam
    Czy ktoś z Opolskiego bądź Śląska wybudował dom Praktyczny 4 ?

  2. #142
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Agasik

    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    85-088
    Posty
    7

    Domyślnie

    Witam!Rozważamy z mężem budowe wg projektu Praktyczny 4a.Jednak mamy kilka wątpliwości,może ktoś z Państwa miał podobne i udało mu się je rozwiązać...
    1.malutka kuchnia-czy jest jakiś niedrogi sposób na jej powiększenie?
    2. balkon nad wykuszem-fajnie byloby zmiescić na nim chociaż niewielką suszarkę na ubrania lub pościel,projekt chyba tego nie przewiduje...
    3.dziwne schodki do łazienki i kotłowni-czy można zrównać poziomy pomieszczeń i garażu?

    Z góry dziękujemy za wszelkie sugestie !

  3. #143

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agasik Zobacz post
    Witam!Rozważamy z mężem budowe wg projektu Praktyczny 4a.Jednak mamy kilka wątpliwości,może ktoś z Państwa miał podobne i udało mu się je rozwiązać...
    1.malutka kuchnia-czy jest jakiś niedrogi sposób na jej powiększenie?
    2. balkon nad wykuszem-fajnie byloby zmiescić na nim chociaż niewielką suszarkę na ubrania lub pościel,projekt chyba tego nie przewiduje...
    3.dziwne schodki do łazienki i kotłowni-czy można zrównać poziomy pomieszczeń i garażu?

    Z góry dziękujemy za wszelkie sugestie !
    1 Dom jest ogromny, osobiście rozmyślam jakby cokolwiek pomniejszyć... Powiększyć zawsze można...
    2 Balkon przy adaptacji powiększyć to też nie problem- co za tym idzie? zwiększy Ci się jadalnia
    3 Architektem nie jestem, ale aby nie zmieniać konstrukcji dachu to zmniejszy się Wam wysokość pomieszczenia nad garażem

  4. #144

    Domyślnie

    Witam.
    Czy byłaby możliwość zobaczenia projektu praktyczny 4a na żywo?
    Jestem z Krakowa, ale jestem w stanie nawet na drugi koniec Polski pojechać aby go zobaczyć
    Interesuje mnie również wycena do stanu surowego otwatego, lub zamkniętego.

    Dziękuję i pozdrawiam!
    Łukasz

  5. #145
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Spu

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał mr.banach Zobacz post
    Witam.
    Czy byłaby możliwość zobaczenia projektu praktyczny 4a na żywo?
    Jestem z Krakowa, ale jestem w stanie nawet na drugi koniec Polski pojechać aby go zobaczyć
    Interesuje mnie również wycena do stanu surowego otwatego, lub zamkniętego.

    Dziękuję i pozdrawiam!
    Łukasz
    Praktyczny 4 stoi w stanie surowym zamkniętym w Siedlcach woj.mazowieckie - ze zmianami w projekcie, ale generalnie przestrzennie można zobaczyć . Ja z kolei zaczynam budowę Praktycznego 4A na wiosnę w okolicy Siedlec, jestem na etapie wylanych ław fundamentowych. Wprowadzaliśmy zmiany do projektu, ale ciągle pomysły przychodzą nowe do głowy - na szczęście ławy wylane wiec już mamy ograniczenia, inaczej byśmy chyba nigdy nie zaczęli z tymi zmianami...

    Jeśli ktoś używa programu Sweet Home 3D to mogę podesłać model 3D, który w pewien jesienny weekend wprowadziłem do programu i parę kwestii może pomóc w przemyśleniu, bo widać przestrzennie wszystko. Można wstawiać meble i generować widok 3D z teksturami - pomocne jeśli sami będziecie planować wnętrze.

    Mogę też wysłać rzuty w pdf na maila - zainteresowanych proszę o pisanie na PW.
    Rozpoczęcie budowy Listopad 2016: Dom jednorodzinny z garażem dwustanowiskowym z poddaszem użytkowym wg projektu Praktyczny 4A. Powierzchnia użytkowa 221 m2, w tym garaż 54m2.

  6. #146
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Koziki

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-248
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam,
    Niebawem ruszamy z budową Praktycznego 4a. Czy jest ktoś, kto zdecydował się na jasne okna - wręcz sosnowe? Ciekawa jestem jak wygląda taki Praktyczny.

  7. #147

  8. #148
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Koziki

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-248
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agasik Zobacz post
    Witam!Rozważamy z mężem budowe wg projektu Praktyczny 4a.Jednak mamy kilka wątpliwości,może ktoś z Państwa miał podobne i udało mu się je rozwiązać...
    1.malutka kuchnia-czy jest jakiś niedrogi sposób na jej powiększenie?
    2. balkon nad wykuszem-fajnie byloby zmiescić na nim chociaż niewielką suszarkę na ubrania lub pościel,projekt chyba tego nie przewiduje...
    3.dziwne schodki do łazienki i kotłowni-czy można zrównać poziomy pomieszczeń i garażu?

    Z góry dziękujemy za wszelkie sugestie !
    1. nam się wydaje, że kuchnia jest spora, byliśmy ostatnio w Ikea i akurat była urządzona kuchnia o podobnych wymiarach, wyspy tam nie wstawisz ale naprawdę jest dużo miejsca.
    2. projekt nie przewiduje w ogóle tam balkonu, można go oczywiście stworzyć i wydaje mi się, że suszarka się zmieści
    3. te schodki różnicują wysokość, garaż masz niżej i jeśli wjazd na działkę masz stosunkowo blisko domu to im niżej garaż tym lepiej wygląda kwestia spadku terenu od garażu do wjazdu (mniejsza różnica wysokości), im wyżej masz część domową tym bardziej izolowana jest od zalegającego śniegu (szczególnie wązne przy szybach) i spływającej wody. Pozdrawiam

  9. #149

    Domyślnie

    Witam ,

    Jest tu ktoś , lto wybudował dom PRAKTYCZNY 4a i podzieliłby się zdjęciami z inwestycji ? albo jest w Okolicach Krakowa żeby podjechac zobaczyć? Ja buduje 4A w O okolicach Nowego Targu jestem na etapie zalewania płytyt nad garażem . Było sporo zmian i jeszcze będzie , dlatego jestem ciekaw czy dobrze kombinuje

    Będe wdzieczny za wiadomośc PRIV .

    Pozdrawiam

  10. #150
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Koziki

    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-248
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam. My też budujemy Praktycznego 4a, ale pod Warszawą. Obecnie jeszcze etap fundamentów. Zapraszamy do grupy na FB https://www.facebook.com/groups/1904752563086948/ . Niestety jeszcze nie widziałam nigdzie nawet żadnego zdjęcia gotowego P4a, a jakie zmiany planujecie? Pozdrawiam

  11. #151

    Domyślnie

    WItam.

    Jesteśmy przed kupnem praktycznego 4/4a. Chciałbym go tylko zobaczyć, przed ostatecznym kupnem. Czy ktoś buduje w okolicach Warszawy i albo woj. Mazowieckie ma stan chociaż surowy zamknięty,i pochwaliłby się budową? Potrzebuje także architekta z Warszawy, ktoś korzystał?

Strona 8 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony