dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 115
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 2520

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Junona/Genius nowa kolekcja Paradyż

    Na Budmie w tym roku widziałam widziałam nowa propozycję ceramiki Paradyż
    Junona/Genius . może wpadła komuś w oko.
    Aczkolwiek na stronie Paradyża nie jeszcze Junony ani zwycięskiej Travena/ Traven.

  2. #2

    Domyślnie

    post dosyć stary ale nie zakładam nowego wątku...bardzo podoba mi się ta kolekcja i mam w związku z tym pytanie, czy ktoś już ją kupił i ma w swojej łazience? jeśli tak to gdzie i ile kosztuje metr tej glazury??

    pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    http://www.murator.com.pl/forum/view...=junona#850583

    Cytat Napisał gorgu77
    Jesli chodzi o cene Paradyza za Junonę to cena kształtuje się ok.90-100zł/m2 , dekory-listwy bodajże 30zł, a podłoga ok.50-60 wszsytko brutto.
    polecam opcje "szukaj".....

  4. #4
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał mysia
    post dosyć stary ale nie zakładam nowego wątku...bardzo podoba mi się ta kolekcja i mam w związku z tym pytanie, czy ktoś już ją kupił i ma w swojej łazience? jeśli tak to gdzie i ile kosztuje metr tej glazury??

    pozdrawiam
    Witaj mysia, zajrzyj na stronę http://www.paradyz.com.pl/index.php?...=pl&collID=226
    Tam znajdziesz całą interesującą Cię kolekcję, a ponadto możesz wysłać maila z zapytaniem o cenę konkretnego, interesującgo Cię wzoru ( [email protected] lub [email protected]) Powodzenia


  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał anSi
    [Witaj mysia, zajrzyj na stronę http://www.paradyz.com.pl/index.php?...=pl&collID=226
    Tam znajdziesz całą interesującą Cię kolekcję, a ponadto możesz wysłać maila z zapytaniem o cenę konkretnego, interesującgo Cię wzoru ( [email protected] lub [email protected]) Powodzenia
    zajrzałam i wysłałam i mam już cennik dla całej ich oferty...dzieki serdeczne!

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał mysia
    Cytat Napisał anSi
    [Witaj mysia, zajrzyj na stronę http://www.paradyz.com.pl/index.php?...=pl&collID=226
    Tam znajdziesz całą interesującą Cię kolekcję, a ponadto możesz wysłać maila z zapytaniem o cenę konkretnego, interesującgo Cię wzoru ( [email protected] lub [email protected]) Powodzenia
    zajrzałam i wysłałam i mam już cennik dla całej ich oferty...dzieki serdeczne!
    Super, bardzo się cieszę A mogłabyś podesłać mi ten cennik na priva? Swój przez pomyłkę skasowałam, a nie chcę zawracać im głowy drugi raz [email protected]


  7. #7

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar anSi
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    3City
    Posty
    7.745

    Domyślnie

    Cytat Napisał mysia
    juz wysyłam
    Kasieńko, dzięki, doszło


  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    te kolekcję są w nowym wątku:

    polskie łazienki - projekty, rzuty....
    nawet rysowałam aranżacje, kilka propozycji, tylko je zabałaganili i jakoś mi sie odechciało rysować...

    http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=56901

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał mimilapin
    te kolekcję są w nowym wątku:

    polskie łazienki - projekty, rzuty....
    nawet rysowałam aranżacje, kilka propozycji, tylko je zabałaganili i jakoś mi sie odechciało rysować...
    tak widziałam...bardzo fajny wątek...był...niestety. jak dla mnie na czasie bo sama zaczełam urzadzać łazienkę i fajnie było podpatrzeć u ciebie jak to robisz.

  11. #11

    Domyślnie junona

    Własnie glazurnik zakonczył prace u nas w domku z tą kolekcją.
    Naszym zdaniem wyszła cudownie.
    Jeżeli ktoś jest zainteresowany to mogę przesłać fotki na priva.

    pzdr

  12. #12

    Domyślnie

    ja..ja poproszę o fotki - właśnie o tej kolekcji myślę i staram się ją jakoś ułożyć w mojej łazience (na razie w komputerze
    dziękuję

  13. #13

    Domyślnie

    Marcenko, prześlij mi, proszę, te fotki - też się przymierzam do tych kafelków. Dziękuję. Joasia.

  14. #14

    Domyślnie

    Marcenka! ja tez pięknie proszę........

  15. #15

    Domyślnie

    Witaj
    To może ja też pięknie poproszę...
    zdolność opierania się pokusom jest miarą charakteru
    "Ostateczna walka rozegra się między złodziejami pamięci a okradanymi z niej narodami" - G.Herling-Grudziński

  16. #16

    Domyślnie Re: Junona/Genius nowa kolekcja Paradyż

    Cytat Napisał feyrus
    Na Budmie w tym roku widziałam widziałam nowa propozycję ceramiki Paradyż
    Junona/Genius . może wpadła komuś w oko.
    Aczkolwiek na stronie Paradyża nie jeszcze Junony ani zwycięskiej Travena/ Traven.
    Właśnie położyliśmy Travene w łazience - jest cudna!!!! Chociaz jeszcze nie skończone to już mi się podoba i chętnie z łazienki bym nie wychodziła. Gdybym umiała wklejać zdjęcia to bym się pochwaliła
    Bob budowniczy

  17. #17

    Domyślnie Re: Junona/Genius nowa kolekcja Paradyż

    Cytat Napisał Agata Grzelak
    Cytat Napisał feyrus
    Na Budmie w tym roku widziałam widziałam nowa propozycję ceramiki Paradyż
    Junona/Genius . może wpadła komuś w oko.
    Aczkolwiek na stronie Paradyża nie jeszcze Junony ani zwycięskiej Travena/ Traven.
    Właśnie położyliśmy Travene w łazience - jest cudna!!!! Chociaz jeszcze nie skończone to już mi się podoba i chętnie z łazienki bym nie wychodziła. Gdybym umiała wklejać zdjęcia to bym się pochwaliła
    a ja wlasnie zakupilam kolekce Junona/Genius/Mogano
    cudna jest

  18. #18

    Domyślnie

    to jest Junona/Mogano w boxie firmy w ktorej pracuje


    a tak wygląda Travena/Mogano



    warto tez zapoznac sie z nowoscia: Maxima
    http://www.paradyz.com.pl/?s=15&a=7&lang=pl&collID=246

    wymiary: 97,5 x 32,5

  19. #19

    Domyślnie junona genius

    chcecie to proszę (może jakość nie jest najlepsza /fotki robione telefonem/, ale zawsze to coś):








    pzdr

  20. #20

    Domyślnie łazienka paradyż bonsa/bonsai , kto ma ?

    witam,
    chcelibyśmy aby nasza łazienka za dole była troche "odlotowa", śmieszna i nowoczesna, (inna niz ta na górze duża i elegancka -gres naturale -opoczno)... ogladaliśmy sporo płytek, ale od razu wpadły nam w oko w/w (paradyż bonsa/bonsai-żółty/biały/różowy) ... czy ktos z was ma , bedzie miał, lub myslał o takiej łazience ??
    http://www.cermag-wroclaw.com.pl/pl/l_paradyz_bonsa.php

Strona 1 z 115

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony