Cytat Napisał Izuuś Zobacz post
Dionizess jeśli coś znajdziesz:
a) w podobnej cenie
b) w formacie 60x60
c) szarego
d) matowego
e) łatwo czyszczącego
...bo mi alfabetu zbraknie
to baardzo proszę podziel się z Nami na forum znaleziskiem, a jak znajdziesz i się podzielisz to

Naprawdę nie chcę Cię zniechęcać do poszukiwań, bo sama przegrzebałam internet wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu płytek o wyżej wymienionych parametrach, niestety bez skutku. Oczywiście znalazłam pewne ideały, ale były to głównie płytki zagranicznych producentów w cenach sporo przekraczających mój budżet przy tylu metrach kwadratowych do obłożenia. Być może pojawiły się jakieś nowości 2011, także jak znajdziesz coś to daj znać koniecznie.

Dodam jeszcze, że z moich obserwacji wynika, że najlepsze do czyszczenie są płytki półpolerowane, tylko, że jest bardzo mały wybór w szarym kolorze (taki mnie intersuje głównie). Półpoler (szaro-kremowy 45x45) mam w łazienkach i wygląda i czyści się świetnie, tylko skleroza niepamięta nazwy, jak se przypomni to napisze.

pozdrawiam
A Nowa Gala Concept 12 głupia nie jest a facet zaproponowal mi cene 57 zl/m2. Trochę poczytałam na forum i specjalnie nie narzekają na nią. Przynajmniej ja nie znalazłam, no chyba, że źle szukałam