dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 126
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 2520
  1. #201

    Domyślnie Paradyż Mistral

    chyba będę je kładła w łazience - zna ktoś te kafle ?
    może ktoś ma jakieś zdjęcia z wętrz ?

    zastanawiam się , które wybrać : poler czy mat ?

  2. #202

    Domyślnie

    Witam witam.... dzięki za serdeczności.... Tak z prostotą .....
    Lustro robione pod wymiar w zakładzie szklarskim wklejone na stałę i z fugą, a lampa nad lustrem pochodzi z Leroy Merlin ... wersja mat lub połysk była do wyboru, i różne wymiary jeżeli chodzi o długość.... Cena nie pamietam ale chyba coś ok. 270 zł!!!
    Pozdrawiam serdecznie

  3. #203
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Ja mam Mistrala w satynie (szarego). Bardzo mi się podobają, kafelkarzowi mniej , bo są bardzo ciężkie w obróbce. Łazienka ledwie zaczęta, więc nie mam żadnych zdjęć. Ładniejsze są te w polerze, ale kupiłam satynę, bo dostałam taniej
    Pozdrawiam

  4. #204

    Domyślnie

    Co Twoj kafelkarz ma na mysli mowiac, ze sa ciezkie w obrobce?
    Bardzomnie o ciekawi.
    Nata

  5. #205
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    To jest bardzo twardy gres, cięcie jest możliwe tylko dobrą maszyną wodną i idzie bardzo powoli. Płytki są też dość duże 30 x 60 cm i grube, co nie ułatwia pracy

  6. #206

    Domyślnie

    Acha... Nie gniewaj sie Cieszynianka, ale chyba nie najlepiej trafilas z tym fachowcem, gresy to dzisiaj standardowe produkty, format 30x60 rowniez codziennosc. Wydaje mi sie, ze jak fachman w tym wypadku narzeka to chyba czesto z tego rodzaju plytka nie pracowal...
    Wrzuc zdjecia jak bedzie gotowe prosze!
    Nata

  7. #207
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Ależ nie gniewam się, bo nie mam o co. Gniewam się tylko na nieterminowość mojego majstra
    Co do jego umiejętności nie mam zastrzeżeń, bo wyłożył już mi całą resztę domu, z cięciem grubego klinkieru też nie było problemu, jednak ten jest wyjątkowo paskudny do cięcia. Zaniosłam płytkę do innego kafelkarza, żeby spróbował czy zrobi mi tą łazienkę, bo na mojego nie mogę się doczekać, ale powiedział, że nie podejmie się, chyba, że kupię inne płytki .

  8. #208

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sain
    Dziś pobawiłem się troszkę i oto efekt mojej zabawy - dolna łazienka 3,54m2 w kafelkach travena. Może macie pomysł na przerobienie czegoś?? Lustro będzie oczywiście z brązową obwódką, a drzwi w kolorze wenge.








    Super super mnie się bardzo podoba... mam podobny wymiar łazienki... a może tylko mały pasek brązowy wzdłuż podłogi na dodatek reszta super
    Powodzenia pozdrawiam Aga

  9. #209
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Eugeniusz_
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    1.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    305

    Domyślnie

    Cytat Napisał cieszynianka
    To jest bardzo twardy gres, cięcie jest możliwe tylko dobrą maszyną wodną i idzie bardzo powoli. Płytki są też dość duże 30 x 60 cm i grube, co nie ułatwia pracy
    Mój też uważał że tylko ciąć i jak się okazuje mistral baaaaaaardzo ładnie się ŁAMIE ,

    mistral jako dywanik


    i kolejny dywanik w wiatrołapie
    Syna spłodziłem, drzewo zasadziłem i dom już wybudowałem
    Bursztynek - dziennik
    Bursztynek komentarze

  10. #210
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar 1kinia1
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    415
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    przepraszam że tak długo się nie odzywałam - nie widziałam pytania.

    mieliśmy straszne przeboje z tymi płytkami - nie wiem jak ty ale my czekaliśmy dłużej niż obiecała pani w sklepie - niby że paradyż nie produkował ich we wrześniu. tak powiedziała mi jedna pani w paradyżu gdy do nich bezpośrednio zadzwoniłam - druga na drugi dzień powiedziała że są na magazynie - w końcu dotarły - w pt. odebraliśmy - wyszły nas jakieś 82 zł za m2 i też już nie mam wątpliwości. nawet ta szachownica którą planujemy na holu wygląda interesująco - dziś zaczynamy kłaść.... kilka fotek szachownicy na sucho...
    co myślisz?












    natan2 - masz już płytki u siebie?

  11. #211
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    natan2

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    9

    Domyślnie

    Nie mam, bo nie moge się zdecydować. Tak jak napisałam zamówiłam dwa kartony ( u mnie były po kilku dniach), rozłożyłam w domu i trochę mnie rozczarowały. Chciałam je położyć w kuchni, salonie i przedpokoju i w tym ostatnim wygladały super, ale jak rozłożyłam je w salonie i w kuchni, tam, gdzie jest dużo światła dziennego widać na nich kazdą plamkę i to mnie trochę przestraszyło. To trochę tak jak na lodówkach, czy piekarnikach inox, zostaje ślad po każdym dotknięciu. Nie masz wrażenia, że będą trudne w utrzymaniu, szczególnie silver. Zamówiłam kafle go łazienek i nadal myślę co robić dalej, a ponieważ trochę prace sie opóźniły salon i przedpokój wstrzymane do listopada. Na Twoich zdjęciach wygladaje świetnie, nadal ogromnie mi się podobają i znowu mam mętlik w głowie.

  12. #212
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar 1kinia1
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    415
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    112

    Domyślnie

    to ja bardziej boję się o kurz jeśli chodzi o przedpokój.. jak się nadepnie zakurzonym butem to jest ślad dość konkretny. ale z drugiej strony na innych płytkach też go widać, pod światło szczególnie.. myślałam o jekiejś impregnacji - może jakby je czymś natłuścić. ale nie mam pojęcia czym i jak.
    a w łazience co planujesz? mnie strasznie podobają się imola antares - ale przerża mnie fakt że wszystko takie ciemne mi się podoba
    pozatym łazienkę mam od północy - więc nie ma tam za dużo słoneczka więc to chyba nie najlepszy pomysł.

  13. #213
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    salam1

    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    9

    Domyślnie ica Paradyż

    Czy ktoś posiada te płytki .
    Proszę o opinie , nie mogę się zdecydować.
    Pozdrawiam.

  14. #214

    Domyślnie

    Mi też się one bardzo podobają i planuję je do hallu. Podbijan temat.
    Gosia
    Dom w Chabrach 2 - Archon

  15. #215
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar vendea
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie

    ja uwazam, ze wzor, ktorego inspiracja wedlug samego producenta bylo uslojenie zebrano, bardzo szybko sie opatrzy i bedzie na dluzsza mete meczacy. radze wam zastosowac gladkie plytki, ktore beda ponadczasowe i nie zdominuja wnetrza. wzor "ica" jest bardzo mocny i powtarzalny, wystarczy spojrzec na wizualizacje:


  16. #216
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar vendea
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    285

    Domyślnie

    i zeby nie bylo ze krytykuje niekonstruktywnie, polecam w zamian sugar tego samego paradyza (brudna biel lub szarosc):



    albo percy (bez):


  17. #217

    Domyślnie Paradyż-Samara

    Witam!
    Szukam opnii na temat tych płytek
    Ceramika Paradyż Opoczno, czy ktoś już ma takie płytki? Potrzebuję do kuchni i przedpokoju i spodobały mi się właśnie te płytki.
    Chodzi mi o eksploatacje gresu polerowanego, czy nie będzie problemu jak się zabrudzą itp.

    http://www.paradyz.com.pl/index.php?...=pl&collID=139

  18. #218

    Domyślnie Paradyz safari/sawanna a moze nowa gala? Macie takie?Ratunku

    witam,

    Bardzo prosze o wszelkie informacje na temat ceramiki paradyz safari/sawanna oraz gresu firmy nowa gala, jak sie uzytkuje i jak to wyglada w w rzeczywistosci? Bardzo prosze o wszeka pomoc. O

  19. #219

    Domyślnie



    dołączam fotkę znaleziona w necie.
    czy może ktoś pokazać łazienkę wykończoną w sensual? na pewno są zachwycające.
    proszę .
    Dla chcącego nic trudnego!

  20. #220
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Jolasia
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Ja mam Sensual w ubikacji na górze - jest malutka (1,4x2m) ale wyszła bardzo fajnie - żałuję że nie kupiłam tych płytek do łazienki.
    Co do jakości to nasz glazurnik był zachwycony pod każdym względem, więc polecam

    Jak widać ubikacja jeszcze nie skończona, ale można już sobie wyobrazić efekt końcowy:




    To wykańczanie mnie wykończy!
    Mój dziennik
    Komentarze do dziennika

Strona 11 z 126

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony