dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 112 z 126
Pokaż wyniki od 2.221 do 2.240 z 2520
  1. #2221

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo! Świetnie wyglądają

  2. #2222
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Ardea
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    7.098

    Domyślnie

    Cytat Napisał goobo Zobacz post
    Ja mam Taranto w pralni i wiatrołapie. Genialna sprawa, jestem super zadowolona. Dziwię się nawet, że tak mało osób je wybiera, tym bardziej, że jest moda na beton...
    Ja mam kupione Taranto pełne spectrum formatów w kolorze grys w półpolerze i w macie, będę kładła za miesiąc, ale mam pytanie jaką masz grubość fugi i jaki kolor?

  3. #2223
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar goobo
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Gdańsk/Otrębusy
    Posty
    225
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Fuga z tego co pamiętam 2 mm, Sopro Saphir betonowo-szary. Próbnik idealnie zlewał się z kolorem płytek, ale po położeniu niestety zrobiła się bardzo jasna, prawie biała (widać to na fotkach). Fachowiec od siedmiu boleści nie umył dokładnie podłogi i pyłu nie dało się odczyścić. Bronił się, że to wina fugi, więc testowo kazałam położyć ją na czystej ścianie i kolor wyszedł jak należy.

  4. #2224
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Ardea
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    7.098

    Domyślnie

    Dzięki, na fotkach nie wygląda źle, sprawia wrażenie tylko trochę jaśniejszej od płytek. A jak Taranto się sprawdza w użytkowaniu?

  5. #2225
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar goobo
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Gdańsk/Otrębusy
    Posty
    225
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    No źle nie jest, ale nie takie było zamierzenie. Chcę ją przyciemnić, ale ciągle nie mam czasu. Jeśli chodzi o użytkowanie, to przed chwilą zachwalałam je na privie HSB U mnie te płytki leżały na bardzo wczesnym etapie wykończeniówki, łazili po nich w buciorach budowlańcy, wylewały się na nie różne płyny i nic im nie dolega. Brudu nie widać, nie chłoną go, kropek po rozlaniu też nie, bo to półpoler. No i nie mają pikseli, naprawdę wyglądają jak wylany i pocięty na płyty beton. Jak dla mnie bomba, podłoga bezobsługowa.

  6. #2226
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Ardea
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    7.098

    Domyślnie

    Fajnie, bardzo dziękuję. Też już sobie rozłożyłam i podziwiałam, będę miała w wiatrołapie i w kuchni na podłodze i w łazience podłoga oraz kawałki ścian.

  7. #2227
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar goobo
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Gdańsk/Otrębusy
    Posty
    225
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Będziesz zadowolona Przy okazji - masz super barierkę balkonową! Miałam bardzo bardzo zbliżony projekt na wewnętrzną, ale cena mnie zabiła.

  8. #2228
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Ardea
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    7.098

    Domyślnie

    Muszę uaktualnić dziennik, bo teraz sporo się zmieniło. Ja ciągle kombinuję z barierką schodową.

  9. #2229

    Domyślnie

    A czy ktoś z was ma Mistero Bianco z Paradyża? Chodzi mi konkretnie o płytkę podłogową. Na stronie producenta jest ona pod łazienką ale może ktoś ma ten gres w holu/kuchni/jadalni?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	23149s.jpg
Wyświetleń:	120
Rozmiar:	22,5 KB
ID:	123206

  10. #2230

    Domyślnie

    Byłam zdecydowana na masto bianko połpoler ale po przeczytaniu forumowych opini jestem załamna.Czy jest jakaś alternatywa do masto? Co polecacie w półpolerze?

  11. #2231
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Kamilcia
    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    szukam inspiracji łazienkowych z serią TON Paradyża - kolor bianco. Na stronie firmowej tylko kilka zdjęć niestety Ma ktoś z Was może te płytki u siebie?

  12. #2232

    Domyślnie

    Ja dokładnie tak samo. W sumie to całkiem zrezygnowałam z półpoleru bo wiele osób jest z takich płytek niezadowolonych z powodu właśnie zachodzenia brudem. Będę zamawiać Lazio Bianco w polerze.

  13. #2233

    Domyślnie

    A ja dalej się zastanawiam... Na placu boju pozostały Taranto (dzięki Goobo za fotki) i Mistrale...

  14. #2234

    Domyślnie

    Jeszcze jedno pytanie: czy ktoś ma doświadczenie z II gatunkiem Paradyża? Bardzo kiepskie czy da się z tego coś zrobić?

  15. #2235
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar aga_ada
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Cytat Napisał HSB Zobacz post
    Jeszcze jedno pytanie: czy ktoś ma doświadczenie z II gatunkiem Paradyża? Bardzo kiepskie czy da się z tego coś zrobić?
    ja mam II gatunek paradyża i jest różnie błędy jakie mają to np.: kropka farby lub błąd we wzorze - mam wzór piaskowca i na jednej jest on bardziej widoczny, na innych np ryska - te poszły pod szafki, na kupione 7 sztuk opakowań - właśnie pod szafy, z wadą był kilka sztuk płytek, jeśli możesz sprawdź w sklepie jakie są wady i jak ich dużo, poza tymi drobnymi wadami nie było innych, glazurnik nie widział różnicy w kładzeniu jednych czy drugich i gdyby nie to że powiedzieliśmy mu że te pod szafki to II gatunek to by nie zauważył ......

  16. #2236

    Domyślnie

    Taranto mam w lazience, fachowiec nie dawno zakonczyl prace. Brakuje tylko jeszcze blatu i szafki. Mnie osobiscie plytki sie bardzo podobaja. Porobie kilka fotek i postaram sie je jak najszybciej umiescic na forum.

  17. #2237

    Domyślnie

    Dzięki. Kupujecie kafle te 60x60 czy mniejsze? Nie ukrywam, że kasy coraz mniej i wybór albo I gat. mniejszy format albo większe kafle w II gat. Z poleru musiałam zrezygnować ze względu na coraz gorzej poruszającego sie ojca, więc przy najmniej tu przyoszczędziłam

  18. #2238
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar aga_ada
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Cytat Napisał HSB Zobacz post
    Dzięki. Kupujecie kafle te 60x60 czy mniejsze? Nie ukrywam, że kasy coraz mniej i wybór albo I gat. mniejszy format albo większe kafle w II gat. Z poleru musiałam zrezygnować ze względu na coraz gorzej poruszającego sie ojca, więc przy najmniej tu przyoszczędziłam
    ja mam duże 60x60 ale tylko w kuchni w łazience i wiatrołapie mam 25 x45 na ścianach a na podłodze 30x30 pozostałe podłogi to panele ....

  19. #2239
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Conrad&Beata
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    372
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał adibu Zobacz post
    Byłam zdecydowana na masto bianko połpoler ale po przeczytaniu forumowych opini jestem załamna.Czy jest jakaś alternatywa do masto? Co polecacie w półpolerze?
    my mamy masto bianco pół poler w miejscach gdzie najbardziej się syfi, wiatrołap cześć komunikacyjna i kuchnia, jak to na budowie, w koło domu gruz piach kurz, mieszamy od 2 tygodni i jakoś nie widzę żeby ciężko było je utrzymać w czystości, do tego fuga mapei jaśmin, i pięknie to wygląda, nie zamienilibyśmy na inne...

    polecam kupić 2-3 płytki i przetestować..
    Barwny z Muratora+wykusz, lukarna dachowa, budowa "tymi ręcami" fachowcy tylko dach, tynk, wylewki. Pow. po podłogach 200m2, użytkowa 150m2 +garaż 20m2, Kocioł Junkers 14-3+zasobnik kwadro 100l, całość podłogówka, kominek Pama PM+400 kg szamot, reku Brookvent (był 1.1 jest 1.2), ściany BK24+ 15cm, dach25-30, podłoga 10cm. okna 3 szyby 0,7 W/m2K dla całego okna. Mieszkamy od 01.07.2012
    Nasz dziennik budowy - komentarze i uwagi mile widziane

  20. #2240

    Domyślnie

    Cytat Napisał HSB Zobacz post
    Dzięki. Kupujecie kafle te 60x60 czy mniejsze? Nie ukrywam, że kasy coraz mniej i wybór albo I gat. mniejszy format albo większe kafle w II gat.
    Zdecydowanie wybrałabym 60x60cm w II gatunku. Format płytek bardziej się rzuca w oczy niż słabo widoczne wady II gatunku.

Strona 112 z 126

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony