dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 126
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 2520
  1. #221
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar CoolaTT
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    1.419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    183

    Domyślnie

    Prysznic w pomieszczeniu, które docelowo ma służyć jako sauna




  2. #222

    Domyślnie Affron Paradyż

    Czy ktoś widział te płytki na żywo?

  3. #223

    Domyślnie

    Znalezione to wklejam


    bardzo ładna realizacja moim zdaniem
    Dla chcącego nic trudnego!

  4. #224

    Domyślnie

    Czy ktoś zetknął się z tymi płytkami (Sensual Art Blue) w II gatunku? Jaka jest cena i gdzie mozna kupić? Czy bardzo rózni się II gat. od I?
    Dom w Chabrach 2 - Archon

  5. #225
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jolasia
    Ja mam Sensual w ubikacji na górze - jest malutka (1,4x2m) ale wyszła bardzo fajnie - żałuję że nie kupiłam tych płytek do łazienki.
    Co do jakości to nasz glazurnik był zachwycony pod każdym względem, więc polecam

    Jak widać ubikacja jeszcze nie skończona, ale można już sobie wyobrazić efekt końcowy:




    Jolasiu mozesz zdradzic ile wyniosły Cie płytki do tej łazienki? Mam rozmiarowo podobna łazienke na dole i tez myslałam o tych płytkach, tylko nie wiem czy cenowo wydole

  6. #226
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Jolasia
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    587
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    41

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwett27
    Cytat Napisał Jolasia
    Ja mam Sensual w ubikacji na górze - jest malutka (1,4x2m) ale wyszła bardzo fajnie - żałuję że nie kupiłam tych płytek do łazienki.
    Co do jakości to nasz glazurnik był zachwycony pod każdym względem, więc polecam

    Jak widać ubikacja jeszcze nie skończona, ale można już sobie wyobrazić efekt końcowy:




    Jolasiu mozesz zdradzic ile wyniosły Cie płytki do tej łazienki? Mam rozmiarowo podobna łazienke na dole i tez myslałam o tych płytkach, tylko nie wiem czy cenowo wydole
    Dogrzebałam się do faktury za te płytki, bo za chiny nie wiedziałam jaka była ich wartość.
    W sumie wyszło ok. 2900 zł z tym że jest u mnie sporo mozaiki i te płytki cieniowane też są drogie, kupuje się je na sztuki.
    No i na końcu okazało się, że prawie jedna paczka płytek podłogowych została
    Dodam jeszcze, ze płytki kupowałam w sklepie internetowym, taniej nie znalazłam, a na dodatek kupowałam je razem z płytkami do łazienki, więc dostałam jeszcze dodatkowy rabat. W normalnym sklepie pewnie wartość byłaby wyższa.
    To wykańczanie mnie wykończy!
    Mój dziennik
    Komentarze do dziennika

  7. #227

    Domyślnie Paradyż Lettero czy ktoś ma, na zdjęciu rewelacja

    Jeśli ktoś układał proszę o zdjęcia wklejam poglądowe ze strony producenta.

  8. #228

    Domyślnie Dodatkowy fotos

    Dodatkowa fotka myślicie że warto zainwestować w te płytki ?


  9. #229

    Domyślnie

    myślę, że przede wszystkim warto zobaczyć je na "własne oczy"

    na fotkach wyglądają bardzo ciekawie...

  10. #230
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie







  11. #231

    Domyślnie pinus / pinea

    Piękne! Po takich zdjęciach już nie mam żadnych wątpliwości )))) dzięki !!!

  12. #232

    Domyślnie

    INWESTORKA jak uzytkuje sie te płytki?
    Kupilismy półpoler bianko, maja je kłaść w przyszłym tyg. a ja dalej nie wiem czy sie je impregnuje czy nie? A jak sie sprawuja na co dzień? czy bardzo brud wchodzi w pory?

  13. #233

    Domyślnie

    odpowiem bo też jestem użytkowniczką półpoleru bianco. Ja nie zaimpregnowałam i niestety mam kilka plamek których nie zmyłam na czas i zostały. Generalnie ja je widze ale goście nie bo cała podłoga jest w plamki. Za to teściowa jak przyjeżdza to łapie się za szczotke bo myśli że tyle piachu się nawnosiło ale mi to się podoba.
    Jedyny problem to mam już trzy pęknięcia na tych płytkach, ale przyczyn może być więcej niekoniecznie zawiniły płytki.

  14. #234
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar INWESTORKA71
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    902
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    216

    Domyślnie

    U mnie były impregnowane ,cho moim zdaniem za mało.Plamy są ale tylko ja o nich wiem .W użytkowaniu rewelacja widać tylko większe plamy ale takie na wszystkim się odznaczają Ja polecam (przynajnmniej GRYS)

  15. #235

    Domyślnie

    Bardzo dziekuje za odpowiedzi, juz poleciłam zakupic impregnat. Troche załuje, ze zgodziłam sie na bianko, bo grys jest naprawde super i ma praktyczniejszy kolor, ale mąż nie chciał, bo uwazał, ze wyglada jakby był ciagle brudny
    A jak kładłyscie swoje płyki, próbowałyscie sie doszukac jakiegoś wzorka w tych kropkach, czy kazałyscie kłasc jak popadnie ?

  16. #236

    Domyślnie

    Ja kazałam kłaść jak popadnie. Mi bianco się bardziej podoba, a najbardziej mozaika.

  17. #237

    Domyślnie

    Mnie podobaja sie obydwa kolory, tylko grys wydaje mi sie "praktyczniejszy", bo ciemniejszy. Zresztą jutro i tak juz przywoża bianco, wiec nie mam co marudzic, tylko przygotowac sie na walkę z wrodzonym lenistwem
    alektyc jestem bardzo ciekawa jak u Ciebie to wyglada, czy mozna gdzies zobaczyć jakies zdjecie?

  18. #238

    Domyślnie


    Nie mam zjęcia lepszego w tym momencie

  19. #239

    Domyślnie

    Jest az za dobre pieknie się komponują z Twoja kuchnią i parkietem Bardzo mi sie podoba sposób ułozenia, czy to jest przesunięcie o 1/4?

  20. #240

    Domyślnie

    Dzięki
    Przesunięcie jest 1/4 przypadkiem przezemnie wymyślone, jak przywieżli płytki to ułożyłąm tak przy oknie balkonowym bo prosto jakos mi nie wychodziło i tak zostało

Strona 12 z 126

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony