dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 122 z 126
Pokaż wyniki od 2.421 do 2.440 z 2520
  1. #2421
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Ladybird76
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Ruda Śląska
    Kod pocztowy
    41-707
    Dzielnica
    Ruda Śląska
    Posty
    690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał kori Zobacz post
    pytanko czy ktoś z Was ma płytki Paradyż Doblo??
    też już o nie pytałam ale bez odpowiedzi buuu szkoda bo mi się podobaja

  2. #2422

    Domyślnie

    właśnie a my chcemy wykorzystać z tej kolekcji 3 płytki, szary, beż oraz antracyt

  3. #2423

    Domyślnie

    a mi sie strasznie teraz podoba seria piumetta
    musze miec takie plytki w duzej lazience
    tylko dlaczego one takie drogie...

  4. #2424

    Domyślnie

    szukam inspiracji na biało-kolorową łazienkę z płytkami 9,8*9,8 Paradyż: reflette, ton, oxicer lub vermilia. chciałabym połączyć je z biała płytką oxicer bianco 19,8 * 19,8; nie wiem co z podłogą - bo biała odpada absolutnie. więc jaka? szara? kolorowa?

    bardzo mało jest łazienek z wykorzystaniem w/w płytek, a chyba nie wszyscy mają szare? help
    OMEGA - "KRAJOBRAZY"
    SAS UWT

  5. #2425

    Domyślnie

    Moje wc będzie biało fioletowe. Poczatkowo tez myślałam o takiej wielkości płytek, ale jakoś nic ciekawego nie wpadło mi w oko. Ostatecznie stanęło na Colour Violet Tubądzina.

  6. #2426

    Domyślnie

    Może takie coś? Na żywo robi wrażenie.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0062.jpg
Wyświetleń:	725
Rozmiar:	82,9 KB
ID:	228119   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0063.jpg
Wyświetleń:	480
Rozmiar:	81,5 KB
ID:	228120  

  7. #2427
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar cysiekhh
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Gm. Zgierz
    Kod pocztowy
    95-002
    Posty
    190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie Masto Grys czy Bianco

    Cytat Napisał bettka Zobacz post
    Szukam zdjęć z realizacji i opinie o Doblo grys / Masto grys / Nardi grys. To ostanie to chyba nowość, bo nie widziałam, żeby ktos miała już położone...
    Witaj, ja zakochałam sie w Masto od pierwszego wejrzenia, piękna płytka i na tym koniec, koszmarna w utrzymaniu, poza tym w Inspiro w Łodzi poinformowali iż będzie wycofywana niedługo z produkcji i na podłogę się kompletnie nie nadaje. Nie mogłam uwierzyć, bo marzyło mi się Masto na całym dole 85 m2. Pojechaliśmy z Mężem do Tomaszowa do salonu Paradyża i przeżyła szok. Masto grys ,masto bianco w czarne kropki, nie do doszorowania...jakaś masakra. Panie w salonie od razu poinformowały iż nie nadają się na posadzkę.
    Twój wybór..ja przerzuciłam się na Doblo...i teraz szukam opinii.
    p.s. mało tego ja kupiłam paczkę Masto bianco do testów do domu i wydawały się ok, natomiast jak je zostawiłam na budowie na tydzień na podłodze, okazało się że taki zasiedziały brud nie chce się doczyścić.
    Pozdrawiam
    Ania

  8. #2428

    Domyślnie

    Witam
    czy ktoś mógłby się podzielić swoją opinią odnośnie płytek Paradyz Taranto Grys/Grafit mat/półpoler ?

    Zamierzamy położyć w wiatrołapie, przedpokoju, salonie, i kuchni właśnie płytki Taranto Grys/Grafi i raczej półpoler i interesują nas opinie, jak wyglądają te płytki po jakimś okresie użytkowania, czy łatwo się je czyści, czy pozostają jakieś plamy, smugi, czy szybko łapię brud którego mop nie doczyści i trzeba je szorować itp.

    Czy wymagają one impregnacji ?

    Wiadomo na początku wszystkie kolekcje wyglądają pięknie, ale dopiero później okazuje się że trzeba po domu chodzić cały czas z mopem i ścierką w ręku, a tego chciałbym uniknąć

    W grę wchodzą jeszcze Paradyż Affron Grafit półpoler.

    Jeśli ktoś ma te płytki i użytkuje jakiś czas, to proszę o opinie na ich temat.

    Byłbym wdzięczy za wszystkie opinie i spostrzeżenia.

    Pozdrawiam
    Jarek
    Ostatnio edytowane przez jaro008 ; 24-12-2013 o 14:13

  9. #2429

    Domyślnie

    Cytat Napisał cysiekhh Zobacz post
    Witaj, ja zakochałam sie w Masto od pierwszego wejrzenia, piękna płytka i na tym koniec, koszmarna w utrzymaniu, poza tym w Inspiro w Łodzi poinformowali iż będzie wycofywana niedługo z produkcji i na podłogę się kompletnie nie nadaje. Nie mogłam uwierzyć, bo marzyło mi się Masto na całym dole 85 m2. Pojechaliśmy z Mężem do Tomaszowa do salonu Paradyża i przeżyła szok. Masto grys ,masto bianco w czarne kropki, nie do doszorowania...jakaś masakra. Panie w salonie od razu poinformowały iż nie nadają się na posadzkę.
    Twój wybór..ja przerzuciłam się na Doblo...i teraz szukam opinii.
    p.s. mało tego ja kupiłam paczkę Masto bianco do testów do domu i wydawały się ok, natomiast jak je zostawiłam na budowie na tydzień na podłodze, okazało się że taki zasiedziały brud nie chce się doczyścić.
    Pozdrawiam
    Ania
    Hej Aniu, ostatecznie zrezygnowałam z wymienionych przeze mnie gresów na dużej powierzchni, ale położyłam Doblo grys mat 45x45 w łazience dzieci na podłodze. Przyznam, że jeszcze ich nie myłam, co nieuchronnie czeka mnie w najbliższych dniach, ale nie wyglądają na trudne w utrzymaniu czystości. Na pierwszy rzut oka powinny przy tak niewielkim formacie być bardziej proste a jednak były nieco powyginane (ta sama ekipa kładła mi gres 60x60 ale innego producenta i tam chyba lepiej to wyszło). Jesli masz jeszcze jakieś pytania to pytaj
    Beata

  10. #2430

    Domyślnie

    jaro008, Gobo ma u siebie Taranto grys. Leży u niej już jakiś czas, więc ją może zapytaj. Gdzieś ok strony 106 tego wątku są jej posty na temat Taranto. Z tego co pamiętam była bardzo zadowolona.

  11. #2431
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar goobo
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Gdańsk/Otrębusy
    Posty
    225
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie Taranto

    Cytat Napisał wenderko Zobacz post
    jaro008, Gobo ma u siebie Taranto grys. Leży u niej już jakiś czas, więc ją może zapytaj. Gdzieś ok strony 106 tego wątku są jej posty na temat Taranto. Z tego co pamiętam była bardzo zadowolona.
    Odpowiedziałam na priv, ale tu jeszcze dwa słowa - płytki są bezobsługowe, nic na nich nie widać, nie wymagają impregnacji. Można kłaść, idealne do miejsc, które szybko się brudzą. U mnie są wiatrołapie, są bez zarzutu.

  12. #2432

    Domyślnie

    Jaką dawaliście fugę do Affrona grafitowego? Zastanawiam się między antracytem a grafitem Ceresitu.
    A Rovere Giallo?

  13. #2433

    Domyślnie

    Witam,
    czy ktoś z Was ma w swojej łazience płytki z serii Rino lub Tandori?
    Planujemy położyć Rino Beige na podłogę, Rino Grafit i Tandori na ściany w łazience.
    I chętnie byśmy wysłuchali opinii użytkowników.

  14. #2434

    Domyślnie

    Ja mam Tandori szare 60x60 na podłodze w łazience i w kuchni. Nie sprawiają problemów w użytkowaniu, wyglądają bardzo ładnie, łatwo się je myje.

  15. #2435
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    clean fire

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    białystok
    Kod pocztowy
    15-339
    Posty
    74

    Domyślnie

    Cytat Napisał MonkaD Zobacz post
    Ja mam Tandori szare 60x60 na podłodze w łazience i w kuchni. Nie sprawiają problemów w użytkowaniu, wyglądają bardzo ładnie, łatwo się je myje.
    O ile mi wiadomo, to w kolekcji Tandori występują : brown i grafit. Szare są w Tarranto. Jakie dokładnie płytki użytkujesz, półpoler, czy mat ?.

  16. #2436

    Domyślnie

    Tandori grafit półpoler

  17. #2437
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    DomiB

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Posty
    5

    Talking do MankaD

    Do MonkaD. Mam ogromną prośbę byś wstawiła więcej zdjęć kuchni i płyteczek. Ja jestem na etapie kładzenia płytek taranto grys półpoler w kuchni, salonie, łazience itd. Cały czas myślę o meblach do kuchni, czy tradycyjne drewno czy białe w połysku z drewnianym blatem (twój wybór ). Było by super jakbyś umieściła wiecej zdjęć. Z góry dzia.

  18. #2438

    Domyślnie

    DomiB, podaj maila, nie chcę tutaj zaśmiecać wątku paradyżowego kuchnią. Wyślę ci zdjęcia w sobotę, jak będę w domu.

  19. #2439
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    DomiB

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Posty
    5

    Wink do MonkaD

    Fajnie [email protected] Dzięki wielkie.

  20. #2440
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    konkret86

    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Bełchatów
    Kod pocztowy
    97-400
    Posty
    58

    Domyślnie

    też poproszę fwd jeżeli można - [email protected]

Strona 122 z 126

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony