dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 126 z 126
Pokaż wyniki od 2.501 do 2.520 z 2520
  1. #2501
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar forscher
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Jaworzno
    Kod pocztowy
    43-600
    Posty
    631

    Domyślnie

    Cytat Napisał biella Zobacz post
    Czy ktos juz ma u siebie Teakstone bianco?


    dzieki za TIP
    myślę, że ładnie będą wygladac w naszej kuchni.

  2. #2502
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    anniia

    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Warszawa i okolice
    Posty
    64
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    ja mam pago w łazience - nie zaobserwowałam by krawędzie były ostre -ale raczej na kolanach nikt tam nie raczkuje
    Wymarzony dom Ani

    Komentarze w dzienniku

  3. #2503

    Domyślnie

    Ja w łazience w zeszłym roku położyłam Taranto grafit....moje spostrzeżenia są pozytywne, nawet bardzo. W dolnej łazience mam płytki Meisha garam, tez są ok poza tym, ze cześciej myje podłogę to użytkuje się super. Najgorszy to, jak kiedyś pisałam, jest gres Masto bianco grrrrr, nie do doszorowania
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	436
Rozmiar:	13,8 KB
ID:	348099   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	393
Rozmiar:	15,1 KB
ID:	348100   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	image.jpg
Wyświetleń:	375
Rozmiar:	14,8 KB
ID:	348102  

  4. #2504
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ala Mądrala

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Kalisz
    Kod pocztowy
    62-800
    Posty
    15

    Domyślnie

    Witam serdecznie,
    czy ma ktoś może w łazience na podłodze płytki AGAT NATURALE gres szkliwiony polerowany? boję się czy poler będzie bezpieczny na podłodze łazienkowej..

  5. #2505
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Ala Mądrala

    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Skąd
    Kalisz
    Kod pocztowy
    62-800
    Posty
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Slay75 Zobacz post
    Ja widziałem.
    jak sie prezentuje na żywo? przymierzam się do położenia tych płytek na podłodze w łazience

  6. #2506

    Domyślnie

    Hej, chciałam dopytać, czy to jest aby na pewno kolor natural, bo w sklepie wyglądał na trochę ciemniejszy. Zauważyłam też, że mozaika i takie wąski płytki (dekory?) były ciemniejsze niż ta podłogowa. Jaką fugą dobrałaś do pago natural?
    Właśnie dziś moja mama zamówiła sobie te płytki do łazienki (mój wybór

    Cytat Napisał ania_sm Zobacz post
    Załącznik 305178Załącznik 305179 Płytki prezentują się naprawdę ładnie i z tych co obejrzeliśmy mężem te wydałby mi się najładniejsze - tylko jest jeden mankament, płytki mają ostre kanty tj nie są zaokrąglone na brzegach.

  7. #2507
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    układa mi majster Doblo Grys i łódkują niestety

  8. #2508
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Elfir mam pytanie odnośnie doblo grys.
    zastanawiam się nad ich kupnem, ale różne opinie krążą w necie na ich temat.
    jedni piszą, że super, inni że beznadziejnie krzywe, chociaż I gatunek i pęka szkliwo. a doszorować to już w ogóle ich nie można, bo są porowate. sama napisałaś, że nie są równe.
    napisz, jakie masz spostrzeżenia odnośnie tych płytek. chwilę już u Ciebie leżą, to może już coś zaobserwowałaś.
    podobają mi się, ale nie są tanie i nie chciałabym zapłacić za coś, z czego nie będę później zadowolona.
    z góry dziękuję.
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  9. #2509
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Widziałaś je na żywo? To kolekcja z różnym wykończeniem powierzchni. Ja mam gładkie (satyna mat), ale jest jeszcze poler i struktura. Podejrzewam, że teksty o problemach z myciem dotyczą struktury lub poleru.
    Płytki gresowe można albo szkliwić, albo wypolerować. Sama wypalona płytka jest porowata. Jeśli ją wypolerować to otwiera się te drobne otworki w strukturze płytki. Jeśli się ją szkliwi, to szkliwo te otworki zatyka.
    Stąd konieczność impregnacji każdego gresu polerowanego. Impregnat na jakiś czas zatyka te otworki.
    Bez tego, brud, który w otworki wpadnie będzie praktycznie nie do usunięcia.

    Jeśli chodzi o cenę to satyna mat była jedną z tańszych płytek wielkoformatowych jakie znalazłam.

    myje się je bezproblemowo, ale, jak napisałam wyżej, są krzywe (wygięte), więc wymagają grubszego kleju do łapania poziomu..

    Pękanie szkliwa - najprawdopodobniej jakiś dureń układał je "bezfugowo" na pracującym podłożu, bo one są rektyfikowane.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 09-06-2016 o 13:04

  10. #2510
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    dzięki za odpowiedź.
    te, co oglądałam miały takie delikatne dziurki. to nie wiem w końcu, jakie to były.
    Twoje matowe też impregnowałaś?
    kupowałaś w jakimś sklepie internetowym, czy stacjonarnie?
    tam, gdzie byłam wyjściowa jest cena katalogowa, czyli ponad 90zł, ale oczywiście udzielą rabatu przy większej ilości. z kolei w necie ceny niższe, tylko nie wiem, czy można ponegocjować i transport trzeba doliczyć.
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  11. #2511
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Nie, nie impregnowałam, bo satyna to są płytki szkliwione a nie polerowane. Takich nie trzeba impregnować. Moje nie mają żadnych dziurek, ale są matowe.
    Kupowałam przez internet za ok. 60 zł + koszty transportu (kupowałam w jednym sklepie płytki na całe piętro).

  12. #2512
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    to jednak musiała mi coś innego pokazać. ale cieszę się, że tak piszesz. cały czas byłam na nie zdecydowana, dopóki nie zobaczyłam na żywo i nie naczytałam się tych negatywnych opinii. muszę jeszcze raz się przejechać do tego sklepu.
    a pamiętasz może, w którym sklepie kupiłaś swoje.
    przepraszam, że Cię tak męczę. ale więcej już nie będę.
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  13. #2513
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    chyba ten model w płytki 24. Ale kupowałam płytki do domu w różnych sklepach np. viverto (drewnopodobne na parter), dekordia. Kieruję się najniższa ceną a nie nazwą sklepu.

    Jak pisałam - negatywne opinie najprawdopodobniej dotyczą innego modelu.

    to jest poler:


    to jest satyna:


    a to jest struktura:

  14. #2514

    Domyślnie

    Witam. Wiem, że temat był kiedyś omawiany w tym dziale (wpisy sprzed kilku lat), lecz chciałabym poprosić o opinie tych, którzy mają Paradyż Masto Grys Półpoler. Najlepiej właśnie, gdy użytkują te płytki dłuższy czas. Jak z utrzymaniem czystości, efektami wizualnymi, jakie ogólne wrażenia? Pozdrawiam

  15. #2515

    Domyślnie

    Witam,

    Czy ktoś ma do odsprzedania kilka lub więcej płytek z serii bambus ? Konkretnie chodzi mi o beżowe ścienne i dekory zefir A i B czyli te bambusy .

  16. #2516
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    jestem po pierwszym myciu płytek (doblo grys satyna) i jestem załamana.
    kupiłam je, bo myślałam, że na szarych nie bedzie widać brudu, a one nawet jak są umyte wyglądają na brudne.
    pierwszy raz umyłam wodą z płynem do naczyń. gdy wyschły wyglądały tragicznie.
    drugi raz potraktowałam je płynem do mycia kuchni (tłuszcz i brud), żeby pozbyć się budowalanego brudu. potem wiaderko z czystą wodą i gąbką na kolanach, każdą płytkę oddzielnie.
    po wyschnięciu dalej widać smugi.
    poczytałam wczoraj trochę w necie, że matowe wcale nie są lepsze od tych z wysokim połyskiem. tamte przynajmniej można umyć płynem do okien. dziś jeszcze spróbuję je umyć wodą z octem i wytrzeć do suchego. ale jeśli tak ma wyglądać każde mycie podłogi, to był to chyba najgorszy wybór podczas naszej budowy. poprostu strzał w kolano.

    Elfir, jeśli tu zaglądasz czasami, to napisz, czym myjesz swoją podłogę i czy zaobserwowałaś podobne problemy.
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  17. #2517
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Swoją podłogę myję tylko wodą. Płytki dla mnie są rewelacyjne, zmywają się bezproblemowo, są czyste, bez smug.

    Może masz źle zmytą fugę epoksydową?

    Te płytki nie są jednolicie szare, tylko maziajowate, udają zacierany beton. Mają jaśniejsze i ciemniejsze miejsca. Może o to chodzi?

    Zdjęcia mojej podłogi z bliska i daleka:




    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 25-05-2017 o 16:27

  18. #2518
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar max-maniacy
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mazury
    Posty
    2.135
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    3

    Domyślnie

    Nie chodzi o kolor, jest taki poprzecierany. Te smugi widać pod światło. Takie zacieki. Fuga nie była epoksydowa, ale być może i zwykła wżarła sie. Nawet ślady po ołówku trzeba szorować, żeby zeszły.
    Wypróbuję jutro ocet, a jak nie da rady to jakąś chemię.
    Berlin na górce
    Komentarze - Berlin na górce
    Sprzedam mieszkanie na Mazurach 60m2

  19. #2519
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    może masz bardzo twardą wodę i to kamień po wysychającej wodzie?

  20. #2520

    Domyślnie

    Polecam kamień uniwersalny ekologiczny do czyszczenia. Kiedyś zastosowałam w łazience teściowej i doczyścił nawet bardzo stare brudy.
    Ostatnio edytowane przez Korozja ; 26-07-2017 o 10:38
    Kłopotliwy salon mamy - proszę o pomoc w aranżacji



    Mieszkanko nasze pierwsze - czyli kto kogo wykończy


    Narożnikowy zawrót głowy

    Nigdy nie mów nigdy
    Jeżeli nie godzisz się z rzeczywistością...to ją zmień

Strona 126 z 126

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony