dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 126
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 2520
  1. #241

    Domyślnie

    Zameczę Cię pytaniami ale mam jeszcze dwa: jakiej szerokości macie fugę, i czy macie podłogówke pod tymi płytkami?
    Mam nadzieje, ze nie opatentowałaś tego ułozenia, bo na 90% chce mieć takie same

  2. #242

    Domyślnie

    fugę mamy 1,5mm Mapei kolor karmel mamy pod całością podłogówkę ale jak już mówiłam 3 pytki mi pękły 2 z nich to nacinane w kształt litery L.

  3. #243

    Domyślnie

    Rzeczywiście, pisałaś wcześniej o pęknięciach. Jaka przyczynę podejrzewacie? za wąska fuga czy żle wygrzana podłogówka??? My grzejemy już 4 tyg., a jeśli chodzi o fugę, to w sklepie twierdzili, ze pod podłogówke min. 3 mm Chociaz przyznam, że wolałabym jak najwęższą.

    PS. Płytki juz na budowie

  4. #244

    Domyślnie

    My nie grzaliśmy pdołogówki przed położeniem płytek, przyczyną poże jeszcze być osiadanie budynku, posadzki. U nas płytki kładzone były miesiąc po wylewkach pod spodem jest 10 cm styropianu. Nie zastanawiamy się za bardzo co jest przyczyną bo juz nic nie damy rady zrobić. Przyczyną moga jeszcze być płytki choć na kruchośc wykonawca nie nazekał ale przy mnie w trakcie układania jedna właśnie taka w L dociąta mu pękła więc nie wiem. W każdym raie na tych płytkach pęknięć nie widać trzeba się przyjrzeć. Takie są wady nowego domu że osiada i pęka. Po pierwszym remoncie będzie lepiej

  5. #245

    Domyślnie

    Mam nadzieję, ze te 3 były pierwszymi i ostatnimi, które Wam pękły Całe szczęście, ze tego nie widać.

    Byłam dzisiaj na budowie i próbowałam poukładac nasze bianco, przesuniecie 1/4 wydaje sie the best

  6. #246
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar AnetkaS
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    864
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    101

    Domyślnie Płytki Paradyż Nelia/Nil

    Od paru tygodni próbuję wybrać płytki do łazienki (bardzo trudne zadanie , dużo trudniejsze niż wybór cegieł na ściany, czy styropianu na ocieplenie )

    Podobaja mi się płytki Nelia/Nil z Paradyż, ale płytki podłogowe są... dziwne. Jakieś takie szorskie...
    Ciekawa jestem, jak te płytki sprawują się podczas użytkowania, jak się po tym chodzi i jak się je myje.

    Byłabym też wdzięczna z zdjęcia

  7. #247
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jarex

    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    102
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Witam

    My do płytek Nelia wybralismy płytki podłogowe Zebrano z Opoczna. Nie są szorstkie i myje się je dość dobrze. Doradził nam je sprzedawca. Twierdził, że większość kupujacych je wybiera.



    Kasia

  8. #248
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar AnetkaS
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    864
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    101

    Domyślnie

    Dzięki Kasiu za odpowiedź - tak szybko i to od kogo - od Oliwkowiczki

    A napisz proszę, jak z jakocią tych płytek, nie były krzywe, glazurnik ni narzekał?

    Już wchodzę na Twój dziennik

  9. #249
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jarex

    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    102
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Anetka

    Glazurnik to mój mąż. Łazienkę robił sam. Nic nie narzekał, więc chyba wszystko było z nimi OK. Początkowo nie byłam do nich przekonana. Chciałam Mistral z paradyża - popielate. Niestety w Leroy Merlin ich nie mieli i musiałam szybko zdecydować się na inne. Koncepcja łazienki powstała w ciągu 5 minut, ale z efektu jestem zadowolona. Zobaczymy jak się będą prezentować z armaturą.
    A tak z innej beczki, to cały czas podglądam Twoją Oliwkę. Szybko to sie u Was zmienia, a teraz jak jeszcze nastąpi przypływ gotówki, to za niedługo bedzie parapetówka.

    Kasia.

  10. #250
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar AnetkaS
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    864
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    101

    Domyślnie

    Też się cieszę

    Moim glazurnikiem też będzie mój mąż - muszę mu wybrać coś niedrogiego i fajnego - te mi się podobają.

    Seria ZEBRANO z Opoczna jest jest fajna. Muszę ją obejrzeć na żywo.

    A u Was kiedy przeprowadzka?

  11. #251
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jarex

    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    102
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    32

    Domyślnie

    Przeprowadzka już tuż tuż Gdyby mąż nie jechał na obóz w czasie ferii , to pewnie przeprowadzilibyśmy się jeszcze w czasie ich trwania. Myślę, że do końca lutego zamieszkamy w naszym domku.

    Kasia

  12. #252

    Domyślnie

    Cytat Napisał AnetkaS
    Też się cieszę

    Moim glazurnikiem też będzie mój mąż - muszę mu wybrać coś niedrogiego i fajnego - te mi się podobają.

    Seria ZEBRANO z Opoczna jest jest fajna. Muszę ją obejrzeć na żywo.

    A u Was kiedy przeprowadzka?
    Może wcisnę swoje 2 grosze,lepiej kup płytki z Opoczna,dużo lepsza jakośc,NIE KUPUJ PARADYŻA,głośno o tym tu na forum,jak naliczyłam to ok 6 serii z Paradyża ludzie reklamują a i sprawy też mają trafic do sądu,w moim przypadku co 3 płytka miała mocne odpryski i nierówne,wyłudkowane,poczytaj trochę o tym,ja ostrzegam a zrobisz oczywiście jak zechcesz,również odradzają Tubądzin

  13. #253

    Domyślnie Płytki Paradyż Fashion

    Wpadły mi w oko płytki paradyż fashion. Czy ktoś ma takie? Czy mają błędy?
    Bo obecnie jestem w trakcie reklamowania płytek Marco Polo Glazury Królewskiej.

  14. #254

    Domyślnie

    to Paradyża również nie kupuj bo jest kilka serii które poszły do reklamacji i są ludzie niezadowoleni z jakości.

  15. #255

    Domyślnie

    Był już wątek o tych płytkach:
    http://forum.muratordom.pl/plytki-pa...on,t149844.htm
    Ja mam Paradyż od 6 lat i bez problemów. Do nowego domu tez planuję Fashion Cao oraz Sugar lub Ica na korytarz.
    Paradyż to dobra firma.
    Dom w Chabrach 2 - Archon

  16. #256

  17. #257
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar basiula_81
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    201
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie Paradyż OTYLIA/DESSOUS

    Czy ktoś ma w/w płytki? Czytałam, na forum że Paradyż to pomyłka i fatalna jakość, ale niestety bardzo mi się one podobają. W mniejszej łazience mam położone Opoczno Wood&Cement i kafelkarz narzekał na jakość, może Paradyż wypadnie lepiej. Proszę o opinie i fotki.

  18. #258

    Domyślnie Płytki ceramiczne Paradyż - ARGENTO

    Witam!
    Planuję zakup owych płytek i proszę o Wasze opinie,może ktoś już użytkuje? Potrzebuję jasnych,niezbyt śliskich i niedrogich. Dodam, że mam otwarte wnętrze,tzn.przedpokój, kuchnia i salon(w salonie byłyby połączone z ciemnymi panelami).Nie chcę gresu polerowanego,za bardzo się błyszczy!
    Pozdrawiam i czekam na komentarze [/b]

  19. #259
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar basiula_81
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    201
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    Podnoszę temat i wklejam zdjęcia ze strony Paradyża






  20. #260

    Domyślnie

    nie wypowiem się, bo nie mam, ale płytki ładne. można piękną łazienkę z nich zrobić, jak na zdjęciu z katalogu - byle odważnie, nie za delikatnie.
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

Strona 13 z 126

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony