dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 20 z 126
Pokaż wyniki od 381 do 400 z 2520
  1. #381

    Domyślnie

    Chyba płytki mają wzięcie, bo koleżanka kupiła dzisiaj w Castoramie ostatnie 4 sztuki podstawowego koloru. Akurat tyle potrzebowała

  2. #382
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    juza76

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    2

    Domyślnie

    Nie! W realu są ładniejsze niż na zdjęciu! Robią wrażenie. Niestety dotknąć się nie dało bo ekspozycja była bardzo wysoko, ale już wiem, że je chce. Dziś byłam z mężem i szybko dał się przekonać do tego, że on też je chce

  3. #383

    Domyślnie

    wiem, ze to moze glupio zabrzmiec, ale czy otylia w kolorze bianco jest naprawde biala czy jasnobezowa. a kolor nero czarny czy ciemnobrazowy? podobne pytanie mam odnosnie dekorow,jak one wygladaja w rzeczywistosci? zalezy mi na plytkach snieznobialych, a te wydaja sie lekko bezowe, a nie biale niestety... bylabym bardzo wdzieczna za zdjecia tych plytek juz na scianie albo chociaz w pudelku

  4. #384
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Otylia bianco nie jest biała!! To taki ciepły off-white
    Otylia nero jest czarna, ale nie w takim typowym smolistym odcieniu, lecz cieplejszym. Nie wiem, jak to opisać - to trzeba zobaczyć

  5. #385

    Domyślnie

    Ja nie mam problemu z utrzymaniem tej plytki w czystosci bo sprzata zona

  6. #386

    Domyślnie

    no wlasnie widzialam, ale wtedy mialam inna koncepcje lazienki i nie przyjrzalam sie dokladnie teraz jestem na jakis czas uziemiona w domu i nie oge nigdzie podjechac obejrzec, a chcialabym wreszcie zdecydowac sie na cos.

    a czy do tego nie-bialego bialego i cieplego czarnego pasowalaby szara podloga czy trzeba sie trzymac bezy i brazow?

  7. #387
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    dardurdka

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    5.235
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    309

    Domyślnie

    Ja też piszę się na śledzenie wątku
    Bardzo mi się te płyteczki podobają

  8. #388
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał basiakgk
    no wlasnie widzialam, ale wtedy mialam inna koncepcje lazienki i nie przyjrzalam sie dokladnie teraz jestem na jakis czas uziemiona w domu i nie oge nigdzie podjechac obejrzec, a chcialabym wreszcie zdecydowac sie na cos.

    a czy do tego nie-bialego bialego i cieplego czarnego pasowalaby szara podloga czy trzeba sie trzymac bezy i brazow?

    Szara (idąca w popiel) zdecydowanie nie będzie pasowała Już sam fakt, że płytki podłogowe są w kolorze Beige i Nero, o czymś świadczy ...

    Powodzenia w poszukiwaniu optimum - i formy, i łazienki

  9. #389
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar troj
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    362
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    U nas łazienka już prawie gotowa, ale nie mam świeżych zdjeć. Jutro porobię zdjęcia i wieczorem wkleję, może komuś pomoże w podjeciu decyzji.

  10. #390

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska
    Szara (idąca w popiel) zdecydowanie nie będzie pasowała Już sam fakt, że płytki podłogowe są w kolorze Beige i Nero, o czymś świadczy ...

    Powodzenia w poszukiwaniu optimum - i formy, i łazienki
    ooo...nie wiedzialam, ze podlogowe plytki sa tez w kolorze nero, wszedzie gdzie patrzylam jest tylko beige, ktory mi sie zupelnie nie podoba. i dzieki bardzo za zyczenia, mam nadzieje, ze w koncu uda mi sie podjac jakas "meska" decyzje

    Cytat Napisał troj
    U nas łazienka już prawie gotowa, ale nie mam świeżych zdjeć. Jutro porobię zdjęcia i wieczorem wkleję, może komuś pomoże w podjeciu decyzji.
    troj bedzie super jak uda Ci sie wrzucic fotki! czekam niecierpliwie

  11. #391
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar troj
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    362
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    Nie widziałem podłogowych płytek w kolorze nero.
    joliska chyba miał/a na mysli kolor płytek ściennych.
    W ulotce paradyza jest podłoga tylko w kolorze beige.

  12. #392
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał troj
    Nie widziałem podłogowych płytek w kolorze nero.
    joliska chyba miał/a na mysli kolor płytek ściennych.
    W ulotce paradyza jest podłoga tylko w kolorze beige.

    Hmmm, oglądałam je kilka miesięcy temu i mogło mi się coś pokręcić i faktycznie nie ma czarnej podłogi... Wybaczcie

  13. #393
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar qqrq5
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    1.419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    Cytat Napisał SLAWKO101
    Ja nie mam problemu z utrzymaniem tej plytki w czystosci bo sprzata zona

  14. #394
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar qqrq5
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    1.419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    Cytat Napisał troj
    U nas łazienka już prawie gotowa, ale nie mam świeżych zdjeć. Jutro porobię zdjęcia i wieczorem wkleję, może komuś pomoże w podjeciu decyzji.
    czekam niecierpliwie

  15. #395
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar troj
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    362
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    Tak jak wcześniej pisałem u nas łazienka bez zadnych dekorów tylko płytki nero i beige. Łazienka jest mała a więc nie było jak zrobić zdjęcia z dalszej perspektywy.

    kawałek ściany z półkami, pod półkami będzie kibelek.



    ciemna czesć łazienki to wnęka prysznicowa i dwie jasne półki pod prysznicem



    jeden z rogów łazienki pod lustrem bedzie narożna umywalka



    i jeszcze raz lustro



    Ta lazienka nie ma okna i tak wyglądają te płytki przy sztucznym świetle.
    Mam nadzieję że co nie co widać.

    pozdrawiam

  16. #396

    Domyślnie

    troj dzieki bardzo za fotki, fajnie sie zapowiada ta twoja lazienka szkoda tylko, ze nie masz plytek bianco, bo one mnie najbardziej ciekawia. pochwal sie zdjeciami jak juz wszystko bedzie skonczone i zycze milego uzytkowania

  17. #397

    Domyślnie

    U mnie łazienka zakończona.Pozostało mi troche mozaki więc dla chętnych posiadam do sprzedania 5 kartonów mozaiki z seri SENSUAL firmy Paradyz (karton to 5 płytek, razem 0,45m2), nowe, zapakowane w kartony.

    Posiadam:
    - 4 karony SENSUAL CORAL mozaika Murano
    - 1 karton SENSUAL ROSA mozaika Murano.

    Cena katalogowa to 213,5 zł/m2.
    http://www.paradyz.com.pl/Collection.../sensual-coral


    SPRZEDAM ZA 45 zł ZA KARTON (100zł/m2)

  18. #398

    Domyślnie Arkesia -Paradyż - ktoś ma ?

    Witam, czy ma ktoś gres polerowany ARKESIA z Paradyża na podłodze. Proszę o opinie i zdjęcia

  19. #399
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar troj
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    362
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    My mamy Arkesie: Beige, Brown i Grafit wszysko poler, ale jeszcze nie na podłodze narazie w garażu czeka na swój moment.



    pozdrawiam

  20. #400
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    My tez mamy Arkesie ale GRYS w kuchni i wiatroąłpie satyna w salonie poler. Poki co w kartonach czekaja na połozenie

Strona 20 z 126

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony