dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 21 z 126
Pokaż wyniki od 401 do 420 z 2520
  1. #401

  2. #402
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    calico

    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    5

    Domyślnie

    Mam i ja W łazience - na ścianach grys mat, na podłodze grafit mat, a wanna obudowana mozaiką polerowaną. Bardzo to wszystko ładne

  3. #403
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zazdrośnica
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    1.582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał calico
    Mam i ja W łazience - na ścianach grys mat, na podłodze grafit mat, a wanna obudowana mozaiką polerowaną. Bardzo to wszystko ładne
    A jakieś zdjęcia dostaniemy ?

    powiem szczerze, ze nawet moja królewska seledynowa łazienka trochę blednie przy Arkesi

  4. #404

    Domyślnie

    Ja również mam Arkesia Beige- jakieś 100 m2- cały parter.Wygląda pięknie, ale już 5 tygodni czekam na cokoliki. Fabryka ma wyprodukować w tym tygodniu. A ja czekam żeby się przeprowadzić

  5. #405

    Domyślnie

    Cytat Napisał adema_de
    Ja również mam Arkesia Beige- jakieś 100 m2- cały parter.Wygląda pięknie, ale już 5 tygodni czekam na cokoliki. Fabryka ma wyprodukować w tym tygodniu. A ja czekam żeby się przeprowadzić
    A nie można tych cokolików kupić po prostu w sklepie? Tylko fabryka je musi produkować? Tutaj znalazłam cokoły do Arkesia Beige...

    http://lazienki24.pl/produkt-Gres_Po...53-25,108.html

  6. #406

    Domyślnie

    Cytat Napisał alladyn71
    Osoby ktore mama je juz w domu....czy faktycznie sa nierówne??
    U nas właśnie "się układają" 65,5x65,5cz, beż półpoler. Wyglądają bardzo efektownie, ale niestety są bardzo nierówne, tzn trzymają wymiar,ale płaszczyzny już nie. Wykonawcy muszą trochę się przyłożyć,żeby dopasować je tak by zachować w miarę gładką powierzchnię, choć przyłożenie długiej łaty niestety ukazuje całą prawdę. Chodzi głównie o dopasowanie krawędzi, bo niektóre są jakby wywinięte ,a nie chcielibyśmy sobie kaleczyć stóp

    A co do wymiarów płytek-to może trochę nie w temacie, ale ku przestrodze:
    Nabyliśmy drogą kupna kolekcję loft z firmy polcolorit. Po ułożeniu w poziomie trzech płytek o wym. 30x60cm i nad nimi trzech dekorów z tej samej kolekcji o tych samych wymiarach (teoretycznie), różnica wynosiła ponad pół cm! Nie da się tego "zgubić" na dwóch pionowych fugach. Porażka...

  7. #407

    Domyślnie

    U mnie też położone Percy i jestem bardzo zadowolona z efektu, czeka mnie jeszcze fugowanie f. epoksydową, tylko zastanawiam się nad kolorem. EWE pisałaś, że pierwsza była za jasna, jakiego koloru ostatecznie użyłaś?

  8. #408

    Domyślnie

    ewaj- z tego co pamiętam to dalimy końcu fugę w kolorze beż -i wyszlo idealnie.
    U nas po 4 miesiącach nastąpiło zdjecie folii z podłogi i przypomnialam sobie jaka jest śliczna
    ewe

  9. #409

    Domyślnie

    Dzięki ewe Rzeczywiście super wygląda ten gres, chociaż długo się wahałam czy percy czy sugar, jestem bardzo zadowolona z wyboru, m.in. dzięki opiniom zdjęciom na forum

  10. #410

    Domyślnie

    Oglądałam je w sklepie,ale tylko jedną płytkę. Nie bardzo mi się podobała, a jednak za każdym razem jak widzę wasze pogłogi w tych płytkach jestem oczarowana. Wyglądają pięknie!!!!

  11. #411

    Domyślnie Tubądzin Alabastrino vs Paradyż Amanda / Alex

    Witam wszystkich,

    Szukam płytek do łazienki. Rozważam dwie kolekcje z tematu:

    Tubądzin http://www.tubadzin.pl/flash.php?lan...je_produkt_id=

    Paradyż http://www.paradyz.com.pl/Collection...om/amanda-alex

    Jeszcze tydzień temu przekonany byłem na 99%, że wybor padnie na Alabastrino ale po przeczytaniu wątku o niej, obejrzeniu kilku ekspozycji zaczynam się zastanawiać czy nie wydać "troche" wiecej kasy i kupić Paradyża (i tak wszystko idzie na kredyt Tylko że nie widziałem jeszcze go u nikogo...

    Pls poradźcie co wybrać albo zaproponujcie inną...
    W tej łazience brąz odpada

    Łazienka 3x2 z prysznicem w "drugim pomieszczeniu"

  12. #412

    Domyślnie

    Hej,
    a widzieles ten watek o Alabastrino? Moim zdaniem te plytki sa piekne

    http://forum.muratordom.pl/alabastri...ht=alabastrino

  13. #413

    Domyślnie

    Tak, dokładnie ten wątek przeglądałem i jakoś nie mogę się do nich do konca przekonać Chyba pojada po raz 5 obejrzeć na żywo płytki...

  14. #414

    Domyślnie

    Jestem zdecydowanie za Alabastrino! Amanda się nie umywa... Alabastrino to kolekcja z klasą, uwielbiam!

  15. #415

    Domyślnie

    Może nie będę obiektywna bo jestem fanką alabastrino (czekają już na położenie) ale wydaje mi się, że są bardziej eleganckie i ponadczasowe niż propozycja paradyża. Pamiętam te płytki paradyż tylko z salonów sprzedaży.Niestety gotowej łazienki nie widziałam.
    iWCIA43

  16. #416

    Domyślnie

    No właśnie i tu jest problem bo tez nie widziałem całej łazienki z paradyża...
    Moze ktos wrzuci swoje fotki

    kurde sprawa cięższa niż myślałem

  17. #417

    Domyślnie

    Pablo,
    moze ktos jeszcze wklei jakies zdjecia. Na stronie Paradyza jest tez chyba troche zdjec z aranzacji.

    Zebys nie byl osamotniony w swoich odczuciach - baaardzo podoba mi sie alabastrino, ale gdybym miala wybierac - wybralabym amande

    Kocham szarosci

  18. #418

    Domyślnie

    mnie też ta szara kolekcja z Paradyża oczarowała. Chcę je tylko podrasować jakąś efektowną mozaiką

  19. #419

    Domyślnie

    a ta czerwona z tej kolekcji zła jest? Wg mnie daje swietny kontrast z resztą płytek

  20. #420

    Domyślnie

    Mam na myśli coś szlachetniejszego, żeby ją trochę podrasować. Planuję dać te płytki w małej łazience, więc tej mozaiki będzi etylko trochę, jako wstawka.

Strona 21 z 126

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony