dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 23 z 126
Pokaż wyniki od 441 do 460 z 2520
  1. #441

    Domyślnie paradyż concert linus -verde

    Witam, zwracam się do Państwa z pytaniem gdyż nie znalazłam na nie odpowiedzi w sieci, mianowicie-- czy ktoś ma doświadczenie z płytkami paradyż concert linus verde (zielone)? Chciałabym je mieć w łazience, czy dobrze się kładą? czy są równe? chcemy sami je położyć więc zależy mi na wszelkich opiniach. Może ktoś z Państwa ma łazienkę w tych płytkach-jeśli tak proszę o zdjęcie, lub opinie na ich temat, czy jesteście Państwo zadowoleni z tych płytek?

    Bardzo proszę o poradę gdyż nie ma żadnych opini o tych płytkach

  2. #442
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    odlo78

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    305

    Domyślnie

    mam łazienkę w tych płytkach, zielone + część pomarańczowych. Glazurnik sobie je chwalił, proste i dobrze się cięły.
    Trzeba tylko uważać na płytki z "wpiętymi" dekorami, u nas dwie się złamały, trzeba je kłaść i "opukiwać" bardzo delikatnie bo pękają po skosach do dekorów.
    Łazienka się wszystkim bardzo pdooba, zdjęć wklejać nie umiem, mogę ewentualnie przesłać, proszę o e-mail.

  3. #443

    Domyślnie

    dziękuję za odpowiedz, bardzo proszę o przesłanie zdjęć, wysłałam na P.W. mój e-mail, z góry dziękuję!

    pozdrawiam!

  4. #444

    Domyślnie

    Moze juz ktos z Was ulozyl plyty w domu i moglby sie pochwalic efektem koncowym?

  5. #445

    Domyślnie

    Cytat Napisał DZIDZIAK
    Moze juz ktos z Was ulozyl plyty w domu i moglby sie pochwalic efektem koncowym?
    Ja mam położoną, ale jeszcze nie jest wykończona - brak spoin i strasznie zakurzona. Arkesia Brown poler 60 x 60 cm na powierzchni 60 m2 - cały dół w jednym kolorze. Za ponad miesiąc się wprowadzamy, więc do tego czasu będziemy mieli wykończoną podłogę.

  6. #446
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar apinka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    125
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    40

    Domyślnie

    Nieskromnie powiem: MAM i JA!!! Arkesia beige 30x60 na podłodze w kuchni i holu, wygląda pięknie. Jeszcze nie mieszkam, mam trochę obaw co do przyszłego użytkowania, szczególnie jasnych fug w kuchni , ale przyjęłam wersję: "co będzie to będzie" myślę, że i tak warto było. Postaram się o fotki, ale nie dziś, może jutro. Pozdrawiam.
    Paula

  7. #447

    Domyślnie

    nadal nie mam przekonującej informacji co do dwóch kwestii:
    poler jest śliski
    satyna gorsza jeżeli chodzi o utryzmanie w czystości

  8. #448

    Domyślnie

    Mamy ok 70m kw podłogi w mistralu poler beż i brąz, co do róznic w wyglądzie płytek macie rację,są niepowtarzalne... mają nawet niewielkie różnice w odcieniu. Ale efekt końcowy jest ciekawszy od chińskich jednobarwnych , uwierzcie.
    Czy są śliskie? Dla mnie nie, ale mój pies uważa inaczej

  9. #449
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zazdrośnica
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    1.582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    apinka czekamy na foty. Ja czekam aż moi elektrycy się wyguzdrzą wreszcie żeby można było kuchnię robić i kłaść arkesię.

  10. #450

    Domyślnie

    oooo tak prosimy o zdjęcia i opinie!!!Też zastanawiam się na tymi płytkami
    iWCIA43

  11. #451
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar troj
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    362
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    U nas też już Arkesia poszła w ruch. Do końcowego efektu jeszcze bardzo daleko, ale widok ogólny już jakiś jest.
    Dzisiaj robilismy kilka zdjęć, to co nie co pokażemy.

    Grafit poler w wiatrołapie i garderobie





    Beige poler w holu i salonie





    Beige i brown poler połączenie salonu z kuchnią



    Mam nadzieję że pomoże to komuś w podjeciu decyzji.

  12. #452

    Domyślnie

    Pięknie
    iWCIA43

  13. #453
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar troj
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    362
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    dzięki, pięknie to będzie jak się wszystko wykończy

    pozdrawiam

  14. #454

    Domyślnie Re: Arkesia -Paradyż - ktoś ma ?

    u nas też będzie Arkesia - beż mat, zastanawiam się jeszcze nad wielkością płytki,- ma być w salonie połączonym z kuchnią i w korytarzu, który jest połączony szerokim przejściem z salonem. Jaką dajecie listwę do wykończenia tych płytek - cokoły do nich dedykowane czy coś w drewnianych klimatach ?

  15. #455

    Domyślnie

    No to ja też jestem szczęśliwą posiadaczką SUGAR - grys - 165 m2 Teraz mi taraz wykładają.... pomysły ściągnęlam od Inwestorki - na ułożenie dekoru a przesunięcie 1/4 od alektyc

    jak zrobią się pochwalę

  16. #456

    Domyślnie Re: Arkesia -Paradyż - ktoś ma ?

    Cytat Napisał rogo
    u nas też będzie Arkesia - beż mat, zastanawiam się jeszcze nad wielkością płytki,- ma być w salonie połączonym z kuchnią i w korytarzu, który jest połączony szerokim przejściem z salonem. Jaką dajecie listwę do wykończenia tych płytek - cokoły do nich dedykowane czy coś w drewnianych klimatach ?
    U mnie będą drewniane listwy w kolorze stolarki drzwiowej. Wg mnie wygląda to przytulniej i cieplej niż cokoły z płytek.

  17. #457

    Domyślnie

    Również optuję za drewnem. Czy bardzo śliskie są te płytki? Nie dorwałam ich jeszcze na żywo stąd moje pytanko
    iWCIA43

  18. #458

    Domyślnie

    dzieiki za fotki. Utwierdzilam sie w przekonaniu ze ladnie sie przezentuja, ja mysle o odcieniach szarosci tzn grys i grafit.

    TROJ - tez chcialabym w wiatrolapie grafit, czy widac na nim mocno brod? i czy jest bardzo ciemny?

  19. #459
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar troj
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    362
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    Cytat Napisał DZIDZIAK
    dzieiki za fotki. Utwierdzilam sie w przekonaniu ze ladnie sie przezentuja, ja mysle o odcieniach szarosci tzn grys i grafit.

    TROJ - tez chcialabym w wiatrolapie grafit, czy widac na nim mocno brod? i czy jest bardzo ciemny?
    Jak narazie to bród widać na wszystkim i wszędzie, cały czas trwają prace wykończeniowe.
    Jak masz chęć to wpadnij zobaczysz sobie na żywo jak to wygląda przy sztucznym i naturalnym świetle Marki-Białołeka niedaleko.

    pozdrawiam

  20. #460

    Domyślnie Re: Arkesia -Paradyż - ktoś ma ?

    U mnie będą drewniane listwy w kolorze stolarki drzwiowej. Wg mnie wygląda to przytulniej i cieplej niż cokoły z płytek.
    jaki masz kolor stolarki ? U mnie będzie coś pod złoty dąb, a płytki jasny beż do tego ściana w planach też ma być bardzo jasna, też myślałem żeby listwy dobrać do stolarki, ale boję się, że wyjdzie taka ciemna "opaska" i zaczynam się zastanawiać nad cokołami, albo jakaś bardzo jasna listwa dobrana do kafli - chyba klon może być trochę podobny

Strona 23 z 126

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony