dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 24 z 126
Pokaż wyniki od 461 do 480 z 2520
  1. #461

    Domyślnie

    Cytat Napisał troj

    Jak narazie to bród widać na wszystkim i wszędzie, cały czas trwają prace wykończeniowe.
    Jak masz chęć to wpadnij zobaczysz sobie na żywo jak to wygląda przy sztucznym i naturalnym świetle Marki-Białołeka niedaleko.

    pozdrawiam
    dzieki za zaproszenie z mila checia wpadne i popodziwiam Daj znac kiedy Ci pasuje?

  2. #462
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar troj
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    362
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    Cytat Napisał DZIDZIAK
    Cytat Napisał troj

    Jak narazie to bród widać na wszystkim i wszędzie, cały czas trwają prace wykończeniowe.
    Jak masz chęć to wpadnij zobaczysz sobie na żywo jak to wygląda przy sztucznym i naturalnym świetle Marki-Białołeka niedaleko.

    pozdrawiam
    dzieki za zaproszenie z mila checia wpadne i popodziwiam Daj znac kiedy Ci pasuje?
    Namiary podesłałem na PW

    pozdrawiam

  3. #463

    Domyślnie

    beeboyz - prosze o namiary na te listwy stalow, bo nie moge znalezc, a baaardzo mi sie podobaja!!!!
    magda

  4. #464

    Domyślnie

    Hej

    Sprzedawca PHBARTEKS na Allegro: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4211591

    Ja wybrałem 3cm w wersji gładki szlif.

  5. #465
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar apinka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    125
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    40

    Domyślnie

    Wprawdzie troj już pokazywał arkesię beige (gratulacje, pięknie wygląda) ale skoro obiecałam, to słowa dotrzymuję... U mnie też pierwotnie miał być format 60x60, jednak z uwagi na duże zainteresowanie zabrakła dla mnie a czas oczekiwania był zbyt długi, kafelkarz umówiony i nie mogliśmy czekać. zdecydowaliśmy się na format 30x60 i nie żałuję Płytki kładło się dobrze, co do użytkowania nie mogę się jeszcze wypowiadać, ponieważ nie mieszkam jeszcze, narazie jest ok.
    Cokołów nie będzie, będą listwy pod kolor schodów i drzwi wewnętrznych (orzech).




    Przepraszam za bałagan, ale wykończeniówka w trakcie i cały czas się kurzy, sprzątać można bez końca. Pozdrawiam. Paulina

  6. #466

    Domyślnie

    Bardzo ładna ta beżowa podłoga. Widzę ze masz poler -napisz proszę czy bardzo są śliskie.Cały czas biję się z myślami - estetyka chciałaby poler a rozum i kieszeń podpowiadają satynę W domu będzie ganiał mały szkrab i oczami wyobraźni widzę już te rozbite kolana
    iWCIA43

  7. #467
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar apinka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    125
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    40

    Domyślnie

    Niestety płytki są śliskie, po naszej podłodze biega 3,5 letni szkrab, już nieraz zająca łapał. Szukam kapci na gumowej podeszwie dla smyka. Mam nadzieję, że nie będzie źle i że zębów nie pogubimy Pozdr.

  8. #468

    Domyślnie Re: Arkesia -Paradyż - ktoś ma ?

    Cytat Napisał rogo
    U mnie będą drewniane listwy w kolorze stolarki drzwiowej. Wg mnie wygląda to przytulniej i cieplej niż cokoły z płytek.
    jaki masz kolor stolarki ? U mnie będzie coś pod złoty dąb, a płytki jasny beż do tego ściana w planach też ma być bardzo jasna, też myślałem żeby listwy dobrać do stolarki, ale boję się, że wyjdzie taka ciemna "opaska" i zaczynam się zastanawiać nad cokołami, albo jakaś bardzo jasna listwa dobrana do kafli - chyba klon może być trochę podobny
    Okna mam plastikowe w kolorze macore... są znacznie ciemniejsze niż złoty dąb i ciut jaśniejsze od mahoniu, cieplejsze niż orzech - mają lekkie czerwonawe odcienie. Kafle będą brown, natomiast stolarka drzwiowa też będzie szła w ciemnobrązowe ciepłe odcienie. Ściany raczej jasne, nie białe, ale nie dominujące pomieszczenia. Listwy mają być taką wyraźną linią oddzielającą ścianę od podłogi.
    Wszystko zależy co chcesz osiągnąć i jaką kolorystykę planujesz w domu.

  9. #469
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar troj
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    362
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    apinka ładne wnętrze się szykuje, ciekawy jestem jak to będzie wyglądało z listwami zamiast cokołów, u nas dziś pojawiły się cokoły

    pozdrawiam

  10. #470

    Domyślnie

    Moze jednak ma ktos te plytki i moglby je pokazac...

  11. #471

    Domyślnie

    Ja narazie zamówiłam sobie po jednej, ale raczej jeste, zdecydowana na nie. Ale do realizacji łazienki jeszcze trochę czasu minie.

    Muszeobudować okrągłą wannę i mam dylemat, chyba muszę do nich dobrać jakąś mozaikę Help!

  12. #472

    Domyślnie

    moja mama sobie zrobiła w tych płytkach kibelek (same płytki podstawowe, bez dekoru) - i muszę powiedzieć, że wyglądają bardzo ładnie, choć jej szalony płytkarz nie wykazał się najwyższym kunsztem . takie pastelowe, delikatne, ładny wzór, duży format elegancko wygląda. idealne do małych pomieszczeń. i niezbyt drogie. cieszę się, że ją na nie namówiłam
    ________________
    wykańczam. się.
    wnętrze monah - trochę galeria, trochę opowieści dziwnej treści. wejście na własne ryzyko

  13. #473

    Domyślnie

    Znalazłam coś takiego. Chyba to te płytki. Łazienka piękna!!!

    http://deccoria.pl/galeria,id,18714

  14. #474
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar qqrq5
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    1.419
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    87

    Domyślnie

    Cytat Napisał asuulek
    Znalazłam coś takiego. Chyba to te płytki. Łazienka piękna!!!

    http://deccoria.pl/galeria,id,18714
    mi przez tą łazienkę odechciało sie tych płytek
    nie widzą mi się jednak

  15. #475

    Domyślnie

    Mam jeszcze małe pytanko do właścicieli matów- czy nie macie wrażenia, że szybciej łapią bród niż poler? Byłam wczoraj w cermagu i ukradkiem deptaliśmy płytki beżowe w polerze i macie i ta druga od razu łapała odcisk buta więc jak to jest??? bo mam wrażenie że wiem coraz mniej ż
    iWCIA43

  16. #476

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwcia43
    Mam jeszcze małe pytanko do właścicieli matów- czy nie macie wrażenia, że szybciej łapią bród niż poler? Byłam wczoraj w cermagu i ukradkiem deptaliśmy płytki beżowe w polerze i macie i ta druga od razu łapała odcisk buta więc jak to jest??? bo mam wrażenie że wiem coraz mniej ż
    na razie mi jest trudno powiedzieć - wiadomo budowa, więc wszystko się kurzy.
    My kładliśmy tylko satynę w wiatrołapie. Wybraliśmy ją zamiast poleru, gdyż obawialiśmy się śladów wytarcia poleru z upływem czasu i użytkowania.

  17. #477

    Domyślnie

    Oj, a mnie się widzą

  18. #478

    Domyślnie

    ooo nie brałam pod uwagę, że poler się wytrze jeśli możesz wrzuć jakieś zdjątko matu. Byłam raczej nastawiona na mat ze względu na cenę i śliskość ale jak pooglądaliśmy na żywo to małż stwierdził "tylko poler" a i na mnie ta płytka nie zrobiła oszołamiającego wrażenia, ale to była tylko jedna płytka...
    iWCIA43

  19. #479

    Domyślnie

    Troj, czy podzieliłbyś się namiarami na fachowca od klinkieru?
    Byłbym wielce zobowiązany bo moich "fachowców" od elewacji to przerosło...
    pozdrawiam Q

  20. #480

    Domyślnie FIRLETKA/SZAFIREK - Paradyż Kwadro

    Czy ktoś z Was ma łazienkę w tych kaflach :



    widziałam je w realu i są śliczne ale nie ma w necie inspiracji w tych płytkach

Strona 24 z 126

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony