dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 25 z 126
Pokaż wyniki od 481 do 500 z 2520
  1. #481
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zazdrośnica
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    1.582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    I tak Arkesia beige poler jest a glazurnika nie ma, nie dojechał

    Śliczne te Wasze hole, salony z Arkesią u mnie czeka kuchnia

  2. #482
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar troj
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    362
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    Cytat Napisał Qciniak
    Troj, czy podzieliłbyś się namiarami na fachowca od klinkieru?
    Byłbym wielce zobowiązany bo moich "fachowców" od elewacji to przerosło...
    pozdrawiam Q
    Cały dom od podstaw po wykończeniowkę, która trwa cały czas, robilą nasi bracia. U nas mają jeszcze roboty na okolo 3-4 miesiące i z tego co wiem następne prace mają już umówione, a więc chyba nic Ci nie da kontakt do nich.

    Pozdrawiam.

  3. #483

    Domyślnie

    Troj - jaki u Ciebie jest format 45x45 ?

  4. #484

    Domyślnie

    Moze jakieś fotki, plizzzz musze pilnie podjąć decyzję

  5. #485

    Domyślnie

    "Przeleciałam" temat i chyba nikt na nie nie narzeka, mam na myśli ich jakość wykonania, trzymanie wymiarów, kątów itp. Jest tak?

  6. #486
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar troj
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    362
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    132

    Domyślnie

    Cytat Napisał rogo
    Troj - jaki u Ciebie jest format 45x45 ?
    60x60 wszystkie trzy kolory

    Cytat Napisał jaksie
    "Przeleciałam" temat i chyba nikt na nie nie narzeka, mam na myśli ich jakość wykonania, trzymanie wymiarów, kątów itp. Jest tak?
    Najwięcej o równości i wymiarach wypowiedzieliby się glazurnicy którzy układają te płytki, a nam ma się podobać efekt końcowy
    A tak na poważnie to brat który układa u nas płytki wspominał coś o tym że beige i brown różnią się wymiarem, oczywiście minimalnie, ale zabawe już mial żeby jakoś wyjśc równo na fugach. Widziałem tez że z płytek brown wybierał niektóre i ukladał je pod szafki kuchenne, bo nie były zbyt proste.

    pozdrawiam

  7. #487

    Domyślnie

    Cytat Napisał troj
    Cytat Napisał rogo
    Troj - jaki u Ciebie jest format 45x45 ?
    60x60 wszystkie trzy kolory

    A tak na poważnie to brat który układa u nas płytki wspominał coś o tym że beige i brown różnią się wymiarem, oczywiście minimalnie, ale zabawe już mial żeby jakoś wyjśc równo na fugach. Widziałem tez że z płytek brown wybierał niektóre i ukladał je pod szafki kuchenne, bo nie były zbyt proste.

    pozdrawiam
    U nas brown - świeża dostawa, bo z 23.05.2009 - płytki równe i raczej tata kładąc nie narzekał. Jedynie zdarzało się, że płytki były pouszkadzane w opakowaniu. Nieznacznie, ale już na całe się nie nadawały.
    Taka mała uwaga, dla wybierających te płytki, przynajmniej brown, nie mają one dokładnie 60 cm, tylko 1-1,5 mm mniej. Także jeśli chcecie łączyć je z innymi, to lepiej o tym wiedzieć.

  8. #488

    Domyślnie

    U nas też będzie Arkesia (satyna) na prawie całym dole. We wiatrołapie, holu i salonie grys a w kuchni i jadalni beige. Do wiarołapu kupiliśmy cokoły, natomiast w pozostałych pomieszczeniach zaplanowane są białe listwy przypodłogowe ponieważ drzwi też mają być białe.

    Płytki już dotały, póki co leżą sobie w kartonach, bo czekamy na płytkarza....Ma zacząć w przyszłym tyg wię myślę, że już wkrótce będę mogła pochwalić się zdjęciami

  9. #489
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zazdrośnica
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    1.582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie

    Dzisiaj od rana działa glazurnik Ułożył kilka na podłodze i są proste. Będzie układanie bezfugowe. Warunek idealnie równa podłoga. Dlatego u mnie dodatkowo będzie jeszcze kładł jakąś szlichtę czy coś. Zwracał uwagę na wzór żeby był w jedną stronę i na podłodze i na ścianie.

    45x45 podłoga, 30x60 ściana

    ogólnie są piękne, wzięłam jeszcze cokoły, chyba będzie super

  10. #490
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Damon
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    599
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    147

    Domyślnie

    Zdecydowałam sie na affron, ale dopiero jak zobaczyłam dwie duze płytki obok siebie. Wcześniej w innym sklepie pokazywali mi taki 30/30 i nie zwróciłam na nie nawet uwagi. Będzie więc 65/65, mat w wiatrołapie i półpoler w kuchni i pod oknami balkonowymi. Pokazywałam je wykonawcy i mówił, ze jak na takie duże nie jest tragicznie z równością. Zobaczymy na większej powierzchni, ale to dopiero poczatek/ połowa sierpnia.

  11. #491

    Domyślnie

    u mnie arkesia bez wczo położona 30x60 układana na mijankę 1/3
    ślicznie, jak zrobie foty to dam

  12. #492

    Domyślnie

    witam!! tydzień temu zamówiliśmy na dolną łazienkę (nie widziałam ich wczesniej na żywo) po raz pierwszy chyba tak zaryzykowałam. powinny być na dniach może dzisiaj popołudniu. do stosunkowo małej łazienki zamówiliśmy dość dużo dekoru,bo podstawowa bezowa wydawała mi sie troche mdła, może nie będzie za bogato! jak dostane to napisze o moim roszczarowaniu, bądz radości!

  13. #493

    Domyślnie

    No ja już mam na budowie Ładne są ale oczywiscie nie trzymają wymiarów, tzn płytka podstawowa ma ciut inny niż dekor
    Narazie nasza ekipa kończy zabudowę z płyt g-k i moz eod poniedziałku zaczną kłąść płytki.

  14. #494

    Domyślnie

    Właśnie skończyli łazienkę u mojej mamy w tych płyteczkach - sa śliczne, dekory bardzo reprezentracyjne - mam tylko jedno ale....tragicznie sie je czysci szczególnie podłogę - są takie jakies jakby bez poslizgu , jak by było mało szkliwa.
    ewe

  15. #495

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewe
    Właśnie skończyli łazienkę u mojej mamy w tych płyteczkach - sa śliczne, dekory bardzo reprezentracyjne - mam tylko jedno ale....tragicznie sie je czysci szczególnie podłogę - są takie jakies jakby bez poslizgu , jak by było mało szkliwa.
    Oj, nie starsz mnie lepiej
    a mama ma jasna czy ciemną podłogę?

  16. #496

    Domyślnie

    noooo tez sie martwie bo na dodatek jest jasna . Fakt ze cena jest super - kupowalismy bez problemu w Casto, dekory sa najróżniejsze mozna zrobic na prawde extra kompozycję. Ale jak kapnęła mi herbata to cieżko było, ciężko.
    ewe

  17. #497

    Domyślnie

    ale wżera się , czy tylko ciezko ściera?

  18. #498

    Domyślnie

    ciezko ściera i głównie z podłogi , sciany sa ok.
    ewe

  19. #499
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    U nas wczoraj położyli Arkesie grys w salonie, grys mam tez w kuchni ale w satynie i w formacie 30x60. W salonie poler 60x60. Zdjecia postaram sie wrzucic wieczorem

  20. #500
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Może je trzeba czymś zaimpregnować

Strona 25 z 126

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony