dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 33 z 126
Pokaż wyniki od 641 do 660 z 2520
  1. #641

    Domyślnie cokół do płytki mistral z paradyż ma ktoś??

    WItam

    Szukam kogoś kto ma cokoły u siebie do płytki mistral z paradyż.
    http://www.paradyz.com.pl/Collection...g-room/mistral

    ciekawi mnie czy krawędz górna która jest niby zaokrąglona tez jest polerowana czy jakoś inaczej to zakończyli. Nigdzie w sklepach nie mają cokołów do tej płytki by zobaczyć ;/

  2. #642

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zazdrośnica
    Cytat Napisał Magda i Michał
    Cytat Napisał angela_ap
    podłaczam sie pod pytanie o impregnację - kupiłam 2 butelki HG i moi fachowcy uparli sie na impregnowanie po fugowaniu - zreszta juz po ptakach bo wiekszosc płytek juz zafugowana...
    Ja też kupiłam HG i już jestem po impregnowaniu. Robiłam to przed fugami.
    Mam satynę i poler. Przed impregnowaniem robilam testy różnych produktów zostawionych na kilka godzin i po niektórych zostawały lekkie ślady, w związku z tym zdecydowałam się na impregnację.
    Ja się zastanawiam, a czy po impregnacji nie zmieniła się płytka wizualnie?. Bo raczej jak coś się wyleje to się ściera praktycznie od razu, na pewno bym nie trzymała kałuży kawy czy wina kilka godzin na podłodze
    Z plamami to różnie bywa... może sama zaraz sprzątasz, ale czasami np. dziecko wyleje sok wisniowy czy mu chlapnie i nie zauważy, albo nie będzie chciało mu się ścierać... z tym to różnie bywa.. Ja co prawda nie mam dzieci (jeszcze), a podłogi nie robię na rok.
    Co do zmian płytki - najpierw po impregnacji zostaje taka matowa powłoka (to jest wg mnie nadmiar preparatu, który się nie wchłonął), ale daje się ją normalnie zmyć i nic nie widać. Ja nie zmywałam, tylko po prostu, jak to na budowie, z czasem samo mi się wytarło i kompletnie, gdybym to nie ja impregnowała, nie byłabym w stanie powiedzieć, które płytki już były impregnowane, a które nie - a wiem, że takie jeszcze są.

  3. #643

    Domyślnie

    Z niecierpliwościa czekamy na kolejne fotki z realizacji łazienek, bo jeszcze nie podjęlismy ostatecznej decyzji.
    A jak proponujecie obudować wannę? Planujemy symetryczna wannę i najlepiej do tego nadawałaby sie mozaika. Czy dobierze sie cos do płytek PINUS/PINES??

  4. #644

    Domyślnie

    Górna krawędz cokołu nie jest polerowana, tylko matowa.
    Ale tak właściwie jeśli nie dotkniesz to nie widać różnicy. Chociaż mogli się postarać...

  5. #645

    Domyślnie

    ale jest chociaż jakoś ładnie obrobiona ? czy lepiej samemu docinać cokoły ? ew dawać płytkę i listwę plastykową na gorze ?

  6. #646

    Domyślnie

    Wygląda dobrze. Z daleka nie widać, że nie ma poleru.
    Mam ok. 100 m2 polożonych w polerze i do wszystkiego cokoły. Wszystkim się podoba,że cokół identyczny jak podłoga. Chyba że ściemniają
    Rozważaliśmy docinanie samodzielnie płytek ale stanęło na cokołach-na które zresztą czekaliśmy 2 miesiące.

  7. #647

    Domyślnie

    prace i umnie ruszyły ale projekt ciągle sie zmieia nie am pomysłu na półkę pod lustrem, lustro będzie na całej ścianie , pod nim umywalka i nie wiem czy półke zrobić pod lustrem czy przesunąć umywalke do przodu i zrobić półkę za bateria umywalkową??/
    końca nie widać.....

  8. #648
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosia2708
    prace i umnie ruszyły ale projekt ciągle sie zmieia nie am pomysłu na półkę pod lustrem, lustro będzie na całej ścianie , pod nim umywalka i nie wiem czy półke zrobić pod lustrem czy przesunąć umywalke do przodu i zrobić półkę za bateria umywalkową??/
    Nie jestem pewna czy to będzie wygodne rozwiązanie sięgać po coś przez baterię

  9. #649

    Domyślnie

    ja też nie wiem
    końca nie widać.....

  10. #650
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosia2708
    ja też nie wiem
    Zrób próbę. Postaw na kilka dni "przybory" za baterią i zobacz ile wytrzymasz nerwowo


  11. #651

    Domyślnie

    ja nie wytrzymam mam za słabe nerwy, jutro porozmawia z moim fachowcem to może coś doradzi
    końca nie widać.....

  12. #652

    Domyślnie

    chociaz perspektywa podwójych kremówi odbitych w lustrze4 i innych toaletowych przyborów tez do mnie nie przemawia
    końca nie widać.....

  13. #653
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gosia2708
    ja nie wytrzymam mam za słabe nerwy, jutro porozmawia z moim fachowcem to może coś doradzi
    To nawet nie myśl o takim ustawieniu półki chyba, że się chcesz resztę życia umartwiać, albo wqurzać

  14. #654

    Domyślnie

    to co ja biedna mam zrobić mąż juz nie chce słuchać mojego ,marudzenia
    końca nie widać.....

  15. #655

    Domyślnie

    teraz równają ściany a w piątek kładapłytki więc musze się zdecydować
    końca nie widać.....

  16. #656
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Zrobisz to, co uznasz za wygodne. Ja wiem, że w życiu bym tak nie zrobiła, bo każde korzystanie z takiej półki powodowałoby u mnie eksplozję szorstkiego języka budowlanego z dużym natężeniem decybeli

    Umartwiać się nie lubię

  17. #657

    Domyślnie

    dzieki
    końca nie widać.....

  18. #658

    Domyślnie cięcie arkesii

    zamówiłam arkesie beige 60x60 poler. cokoliki mam zamiar ciąć z płytki. proszę mi powiedzieć czy są one bardzo twarde i łamliwe czy sama maszyna do ciecia płytek na mokro pozwoli uniknąc zniszczenia wielu sztuk.

  19. #659
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zazdrośnica
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Kod pocztowy
    05-505
    Posty
    1.582
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    38

    Domyślnie Re: cięcie arkesii

    Cytat Napisał domi_niczka
    zamówiłam arkesie beige 60x60 poler. cokoliki mam zamiar ciąć z płytki. proszę mi powiedzieć czy są one bardzo twarde i łamliwe czy sama maszyna do ciecia płytek na mokro pozwoli uniknąc zniszczenia wielu sztuk.
    U mnie część na cokoły była też cięta z 45x45 i raczej na mokro. Nie było uszkodzeń. Natomiast w płytach 30x60 zdarzały się uszkodzenia, tak poszło mi 2 dwie sztuki na zmarnowanie.

  20. #660

    Domyślnie

    ja mam ukladane w karo. powierzchnia podłóg 23.3 a zamowilam 30 m2. na cokoliki potrzebuje 5 m2 płytek wiec w sumie zamawiam 38m2

Strona 33 z 126

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony