dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 73 z 126
Pokaż wyniki od 1.441 do 1.460 z 2520
  1. #1441

    Domyślnie

    U mnie kładzie się grafit półpoler 30x60. Płytkarz ogólnie chwali te płytki, choć mówi, że troszkę krzywe to one są.
    basia228

  2. #1442

    Domyślnie

    sawno jaki macie kolor na ścianie?
    To grafit? Zupełnie mi tu nie pasuje, podobnie jak ta zasłonka.

  3. #1443

    Domyślnie

    lampa tez mi nie pasuje. ładna jest, ale nie pasuje mi w tym wnętrzu. zgadzam sie co do tego czarno-szarego koloru - nieladny. zaslonka tez do wymiany

  4. #1444

    Domyślnie

    radi79, a te Glossy White z Amadeoceramica dobrze pasują do tych białych dekorów z alchemii, masz może zdjęcie połaczenia jedynych z drugimi?
    Ma ktoś może już jakieś zdjęcia z realizacji alchemii? te podstawowe białe z alchemii mają niestety troszkę inny odcień niż na decorach - dekory są bardziej białe i nie wiem czy będzie to dobrze wyglądać jeśli jedne byęda koło drugich. Z ciemnobrązowymi jest to samo - podstawowe mają inny odcień niż te z dekorem.

  5. #1445
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sawno

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    5

    Domyślnie

    hm co do koloru i lampy nam się akurat podoba a co do zasłonki to jest tylko tymczasowo do celowo tam będą szklane drzwi ale trzeba uzbierać kasę bo trochę drogie

  6. #1446

    Domyślnie

    Na razie nie mam jeszcze położonych tych białych dekorów. Są jedynie zestawione białe gładkie Amadeoceramika z czarnymi podstawowymi i dekorami z Alchemii. Wg mnie wygląda ok. Zdjęcie postaram się wrzucić wieczorem z domu.
    W piątek będę na budowie, więc mogę zrobić kilka zdjęć z różnymi zestawieniami tych płytek.

    Wrzucę też fotkę z zestawieniem białych Amadeoceramica na ścianach z białą podłogą z Alchemii.
    Z uwag dotyczących Alchemii od mojego majstra mogę przekazać, że bardzo ciężko się tnie dekory, bo mają jakieś cholernie twarde szkliwo.

  7. #1447

    Domyślnie

    Witam

    a ja Wam napisze , ze nie jestem wogole zadowolona z affronu. Mam affton pół mat beige Najpierw czytalam opinie , wszystkie były pozytywne i przyznam ze żałuję decyzji . Mam polozone w kuchni salonie i przedpokoju . Brudzą się bardzo szybko , robią sie plamy na nich z byle jakiego chlapniecia . Odradzam kupowanie orginalnych matowych cokolikow !! . Są tak matowe , ze aż szorskie i wyczysciic je porzadnie to tylko na kolanach !! Jesli miałabym teraz wybierac to kupilabym tansze , praktyczniejsze , wygodniejsze w uzytkowaniu
    Edit

  8. #1448

    Domyślnie

    Cytat Napisał edytakog Zobacz post
    a ja Wam napisze , ze nie jestem wogole zadowolona z affronu. Mam affton pół mat beige Najpierw czytalam opinie , wszystkie były pozytywne i przyznam ze żałuję decyzji . Mam polozone w kuchni salonie i przedpokoju . Brudzą się bardzo szybko , robią sie plamy na nich z byle jakiego chlapniecia .
    a impregnowałaś?

  9. #1449

    Domyślnie

    Pisałem wcześniej że nie jestem zadowolony z płytek bo są krzywe. Teraz gdy zacząłem je kłaść dopiero widać co to za gres. Płytki są powyginane na wszystkie strony , w jednym miejscu się wybrzuszają a w innym zapadają. Kładzenie ich to męczarnia.

  10. #1450
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Jakiś wysyp negatywnych opinii, teraz, kiedy ja już je kupiłam, a zastanawiałam się dłuuuuuuuugo....

  11. #1451

    Domyślnie

    Zgodnie z zapowiedzią wrzucam zdjęcia. Prace są w toku, więc na razie wygląda to jak wygląda







    W piątek postaram się zrobić lepszej jakości zdjęcia i pstryknę też obok siebie Amadeoceramica Glossy White oraz płytki z Alchemii

  12. #1452
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar MonikaC
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    7.704
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    367

    Domyślnie

    eee tak beż to wiadomo że się będzie brudził dlatego jestem zdecydowana na grafit
    Z idiotą się nie dyskutuje - najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem wygra doświadczeniem
    DZIENNIK
    Komentarze

  13. #1453

    Domyślnie

    Cytat Napisał magduska Zobacz post
    tak? lepiej wygląda niż z jasną?

    dziękuję
    a mogłabyś pokazać jak wygląda affron z jasną fugą?
    do magduska
    przepraszam ze tak późno ale dopiero teraz strzeliłam fotki
    bo skoro mamy święto to mam czas

    To jeszcze z czasów zakładania


    a to już po pół roku użytkowania, troszeczke ciemno ale to na przedpokoju

  14. #1454

    Domyślnie

    Cytat Napisał dora516 Zobacz post
    do magduska
    przepraszam ze tak późno ale dopiero teraz strzeliłam fotki
    bo skoro mamy święto to mam czas

    super wygląda z tą jasną fugą
    ..tylko ja oprócz tego, że chciałam złamać czymś tą powierzchnię to.. nie chciałam czyścić na kolanach prawie ponad 65m2 jasnych fug..., tak że dobrze, że wybrałam ciemniejszą

    Pozdrawiam

  15. #1455

    Domyślnie

    Wielkie dzięki. Fajnie się zapowiada. Masz bardzo dużą łazienkę - przynajmniej na taką wygląda na tych fotkach - zazdroszczę. Czekam na zdjęcia amadeoceramica Glossy White z białymi Alchemii.

  16. #1456

    Domyślnie

    Mi też ten szary kolor nie pasuje do płytek. Oprócz tego pierwsze na co zwracam uwagę na srebrny, duży grzejnik. Gdyby był biały nie byłoby go tak widać. Do tego lampa z plastiku ;-/ no i widzę jakieś kamyczki na dole ściany z halogenami. Moim zdaniem za dużo elementów do siebie nie pasuje, albo raczej te elementy nie pasują do tych kafli.

    pokażę jaki ja wybrałam kinkiet nad lustro. Jeszcze nie zawieszony, więc mogę go zmienić. Co myślicie? będzie pasował?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kinkiet phonix..jpg
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	29,0 KB
ID:	37318  

  17. #1457

    Domyślnie

    kinkiet fajniutki, zdradzisz cóż to?

  18. #1458

  19. #1459

    Domyślnie

    a to musiałam go przeoczyć, ostatnio napadłam na dział oświetlenia w lm

  20. #1460

    Domyślnie

    dzownilam do fabryki i powiedzieli ze nie nalezy mpregnowac tych płytek , polecam zdecydowanie ciemną fugę , ja mam i z tego jestem najbardziej zadowolona
    Edit

Strona 73 z 126

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony