dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 82 z 126
Pokaż wyniki od 1.621 do 1.640 z 2520
  1. #1621

    Domyślnie

    Cytat Napisał Izuuś Zobacz post
    Dionizess jeśli coś znajdziesz:
    a) w podobnej cenie
    b) w formacie 60x60
    c) szarego
    d) matowego
    e) łatwo czyszczącego
    ...bo mi alfabetu zbraknie
    to baardzo proszę podziel się z Nami na forum znaleziskiem, a jak znajdziesz i się podzielisz to

    Naprawdę nie chcę Cię zniechęcać do poszukiwań, bo sama przegrzebałam internet wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu płytek o wyżej wymienionych parametrach, niestety bez skutku. Oczywiście znalazłam pewne ideały, ale były to głównie płytki zagranicznych producentów w cenach sporo przekraczających mój budżet przy tylu metrach kwadratowych do obłożenia. Być może pojawiły się jakieś nowości 2011, także jak znajdziesz coś to daj znać koniecznie.

    Dodam jeszcze, że z moich obserwacji wynika, że najlepsze do czyszczenie są płytki półpolerowane, tylko, że jest bardzo mały wybór w szarym kolorze (taki mnie intersuje głównie). Półpoler (szaro-kremowy 45x45) mam w łazienkach i wygląda i czyści się świetnie, tylko skleroza niepamięta nazwy, jak se przypomni to napisze.

    pozdrawiam
    A Nowa Gala Concept 12 głupia nie jest a facet zaproponowal mi cene 57 zl/m2. Trochę poczytałam na forum i specjalnie nie narzekają na nią. Przynajmniej ja nie znalazłam, no chyba, że źle szukałam

  2. #1622

    Domyślnie lazienka

    Witam,
    Plytki sa bardzo ladne, zamieszczam zdjecia naszej lazienki
    zdjecia nie sa zbyt dobre ale efekt koncowy widac.


    <script src='http://img641.imageshack.us/shareable/?i=p1060025z.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>
    <script src='http://img716.imageshack.us/shareable/?i=p1060022.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>
    <script src='http://img101.imageshack.us/shareable/?i=p1060028t.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>
    <script src='http://img13.imageshack.us/shareable/?i=p1060023j.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>
    <script src='http://img821.imageshack.us/shareable/?i=p1060027c.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>

  3. #1623

    Domyślnie

    bardzo ładnie, delikatnie i ze smakiem
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  4. #1624
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.508
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    machtomi - piękna łazienka. Piume to moja faworytka wśród płytek.
    A jak z utrzymaniem czystości - widać zacieki na płytkach?

  5. #1625

    Domyślnie

    Przepiękna. Aż żal, że nie było tej kolekcji 2 lata temu.

  6. #1626

    Domyślnie

    Kolekcja Piumetta/Piume obejmuje również białe płytki z motywem kwiatowym
    Piumetta Bianco, Piumetta Bianco Inserto Paski

    Oto przykładowa wizualizacjaKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	golden_flowers_p&#.jpg
Wyświetleń:	515
Rozmiar:	68,6 KB
ID:	45381Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tree5..jpg
Wyświetleń:	482
Rozmiar:	54,7 KB
ID:	45382
    Ostatnio edytowane przez Craft ; 27-02-2011 o 20:21

  7. #1627
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    OLK

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5

    Domyślnie

    Pilnie poszukuję zdjęć z realizacji !!!!!!

  8. #1628

    Domyślnie

    najgorzej jest z czarnymi plytkami w poblizu baterie 4 otworowej
    praktycznie po kazdej kapili trzeba czyscic bo pozniej powstaja straszne plamy.

    tak ze twoje obawy sa sluszne ale cos za cos, aha i te czarne sa bardzo delikatne chwila nie uwagi i rysa gotowa

  9. #1629

    Domyślnie

    Nie podzielam zdania machtomi. Mam te same płytki i nie zauważyłam szczególnej uciążliwości, a o rysach pierwsze słyszę.
    ------------------------------------------------------------
    Trzeba stworzyć dom,
    Żeby mieć do czego wracać........

  10. #1630
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar amazonka22
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    852
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    55

    Domyślnie

    machtomi hej a co to są za białe płytki? skąd jak po ile ;>

  11. #1631

    Domyślnie Paradyż - HIROE

    Czy ktoś z Was mate płytki?
    Prosiłabym o podzielenie się zdjęciem.
    Chodzi mi o kolor płytek czarny i ecru.

  12. #1632

    Angry

    Witam serdecznie,

    mam ogromną prośbę o pomoc, bo ręcę mi już opadają...

    Od pół roku jestem "nieszczęśliwą" posiadaczką gresu Paradyża z kolekcji Antiquer - kolor beige. Płytki są matowe w szaro-beżowe maziaje i ich wygląd w hurtowni obiecywał niewidoczność brudu Położyliśmy więc je na całym dole - kuchnia, jadalnia, hol i wiatrołap.
    W życiu nie widziałam większego badziewia. Tego nie da się doczyścić!!
    Plamy z kawy lub czerwonego wina ścierane natychmiast, są nie do starcia. Trzeba szorować CIFem. Po przetarciu każdej innej plamy na podłodze zostają obrzydliwe smugi, po myciu mopem to samo. Mogę myć ją codziennie, a i tak wygląda wiecznie na brudną i zawsze widać smugi po mopie. MAM DOŚĆ!!!!

    Jestem gotowa skuć to badziewie, ale może coś da się z tym zrobić? Jakiś dobry impregnat? Jak pomyślę o skuwaniu 60 m podłogi w domu, w którym mieszkamy, to jestem chora na samą myśl.

    Czy ktoś ma jakiś pomysł? Być moze takie pytanie już tu padło, ale nie mam czasu i siły na przeczytanie 68 stron wątku.

  13. #1633

    Domyślnie

    Jakoś niechcący wrzuciłam różową wściekłą buźkę na początku.

    Jestem wściekła, ale to nie tam miałą się ona znaleźć

  14. #1634

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dorota i Andrzej Zobacz post

    Jestem gotowa skuć to badziewie, ale może coś da się z tym zrobić? Jakiś dobry impregnat?
    Czy ktoś ma jakiś pomysł? Być moze takie pytanie już tu padło, ale nie mam czasu i siły na przeczytanie 68 stron wątku.
    Tu jest wątek na temat impregnacji gresu i liczy tylko 3 strony
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...egnat-do-gresu

  15. #1635
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Klodziki
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Wrocław/Wilkszyn
    Posty
    1.056

    Domyślnie

    Do użytkowników arkesi grys poler, czy ten poler jest taki kłopotliwy w utrzymaniu i czy się rysuje, bo zamierzam go dać do wiatrołapu, a wiadomo tam pod butami mnóstwo kamyczków itd.
    ------------
    Z91 L GP2

  16. #1636
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Oliwkowo

    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    MAZOWSZE
    Dzielnica
    POW. OTWOCKI
    Posty
    96

    Domyślnie

    witam,
    mam pytanie do osób które użytkują Affron grafit, jakie są w utrzymaniu? jak się czyszczą, czy zostaja na nich smugi? Które lepsze będą w użytkowaniu mat czy poler.? Proszę pomóżcie. Są śliczne idealnie by pasowały do naszej kuchni, tylko jak czytam Wasze posty o użytkowaniu Arkesi to się waham.
    Jeżeli macie jakieś fotki to bardzo proszę, chetnie zobaczę jak wygladają ułożone.
    Z góry dzięki za pomoc

  17. #1637

    Domyślnie

    Cytat Napisał ania klepka Zobacz post
    machtomi - piękna łazienka. Piume to moja faworytka wśród płytek.
    A jak z utrzymaniem czystości - widać zacieki na płytkach?
    Witam,
    Piumetta/Piume była również moją faworytką, ale skusiłam się na inną kolekcję paradyża, która wyszła w tym samym czasie czyli Secret/Edeno, bianco oraz dekor biały w szare kwiaty, no i powiem szczerze, że tragiczne są te płytki w doczyszczaniu. Biały w sumie jak to biały, w przeciwieństwie do czarnego nie jest szczególnie problematyczny, gdyby się mocno nie przyglądać z bliska jenak secret bianco trzeba ostro polerować milimetr po milimetrze aby, uzyskać pożadany efekt błysku. Te białe mają takie pionowe delikatne srebrne linie. W każdym razie drugi raz bym ich nie wybrała, w katalogu może i ładnie wyglądają, ale absolutnie nie są warte swojej ceny.

  18. #1638
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mrówka75
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    1.338

    Domyślnie

    Ja od 2 m-cy użytkuje te płytki w łazience i nie mam problemów z ich czyszczeniem a fanatykiem sprzątania nie jestem. Ręcznik papierowy i płyn do mycia szyb raz na tydzień wystarczają. Mam te płytki ze srebrnymi paseczkami nawet pod prysznicem

  19. #1639

    Domyślnie

    UFF przeczytałam co napisała Izuuś u mnie tak jak u niej najpierw miała być piumetta w łazience ale zmieniliśmy na hanabi z dekorem rokoko, natomiast w wc mam świeżo położony secret edeno i jeszcze ich nie myłam po położeniu. Mam nadzieję że nie będę żałować... bo płytki są fantastyczne...

  20. #1640
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Cytat Napisał Oliwkowo Zobacz post
    witam,
    mam pytanie do osób które użytkują Affron grafit, jakie są w utrzymaniu? jak się czyszczą, czy zostaja na nich smugi? Które lepsze będą w użytkowaniu mat czy poler.? Proszę pomóżcie. Są śliczne idealnie by pasowały do naszej kuchni, tylko jak czytam Wasze posty o użytkowaniu Arkesi to się waham.
    Jeżeli macie jakieś fotki to bardzo proszę, chetnie zobaczę jak wygladają ułożone.
    Z góry dzięki za pomoc
    Jest cały wątek o Affronach, poszukaj - jest trochę zdjęć. Ja sama zdecydowałam się na Affrony w całym domu,ale jeszcze nie do końca ułożone. Lepsze będą w półpolerze, to pewne, półpoler jest zawsze praktyczniejszy.

Strona 82 z 126

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony