dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 38 z 38
Pokaż wyniki od 741 do 756 z 756
  1. #741
    ELITA FORUM (min. 1000)
    channel8

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witaj w moich progach dzazgunia. Nie, jeszcze nie zrobiłam z drzwiami porządku. Na razie na kartce z wymiarami rozrysowałam drzwi oraz zdobienia. Przeliczyłam potrzebny materiał. Teraz czytam o farbach - wygrywa tikurilla

    Potrzebuję kilku spokojnych dni, (i chyba ciepłych bo drzwi muszę zdjąć) a o to teraz trudno. moi mali uczniowie wyciskają ze mnie wszelkie siły... a przede mną "pasowanie" i "Jasełka"
    Mieszkanie zamiast domu - inspiracje, projekty i... realizacje - zapraszam
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ast-domu/page6

  2. #742

  3. #743
    ELITA FORUM (min. 1000)
    channel8

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ale zaniedbałam.... Wakacje za pasem, chyba trzeba zacząć realizację planów sypialnianych. Idzie to jak po grudzie, nie mam na nic siły (choruję), ale muszę sobie poradzić. W planach: cegła na ścianę (taka sama jak w salonie bo mi została), pomalowanie ścian, trochę rycia bo zmiana gniazdek i podłączenie rolet zewnętrznych do "prundu", likwidacja jednego kaloryfera. Mam nadzieję że się uda.
    Mieszkanie zamiast domu - inspiracje, projekty i... realizacje - zapraszam
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ast-domu/page6

  4. #744

    Domyślnie

    jak fajnie, że wróciłaś

    Cytat Napisał channel8 Zobacz post
    W planach: cegła na ścianę (taka sama jak w salonie bo mi została), pomalowanie ścian, trochę rycia bo zmiana gniazdek i podłączenie rolet zewnętrznych do "prundu", likwidacja jednego kaloryfera. Mam nadzieję że się uda.
    będę kibicować i podżegać do boju

  5. #745
    ELITA FORUM (min. 1000)
    channel8

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Catti - Dzięki, że zaglądasz Na razie zamówiłam listwy przysufitowe, wybrałam kolor farby. Muszę policzyć czy cegły mi starczy i w razie czego zamówić brakującą ilość. Chciałabym jeszcze znaleźć ładne BIAŁE szafki do postawienia przy łóżku, ale nie takie niskie tylko wyższe (jak śpię to macham rękami i mogę wszystko pozrzucać ) No i lampę i lampki na owe szafki. Łóżko muszę na razie zostawić te co jest, z powody budżetu. Remont planujemy na koniec lipca, bo najpierw muszą zamontować nam rolety zewnętrzne.
    Mieszkanie zamiast domu - inspiracje, projekty i... realizacje - zapraszam
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ast-domu/page6

  6. #746

    Domyślnie

    Cytat Napisał channel8 Zobacz post
    Catti - Dzięki, że zaglądasz Na razie zamówiłam listwy przysufitowe, wybrałam kolor farby. Muszę policzyć czy cegły mi starczy i w razie czego zamówić brakującą ilość. Chciałabym jeszcze znaleźć ładne BIAŁE szafki do postawienia przy łóżku, ale nie takie niskie tylko wyższe (jak śpię to macham rękami i mogę wszystko pozrzucać ) No i lampę i lampki na owe szafki. Łóżko muszę na razie zostawić te co jest, z powody budżetu. Remont planujemy na koniec lipca, bo najpierw muszą zamontować nam rolety zewnętrzne.
    oczywiście, że zaglądam i bardzo się cieszę, że przeniosłaś wątek
    tu łatwiej o odzew
    pokaż koniecznie sypialnię i może jakieś inspiracje czego szukać....
    a jak salon? skończony?
    drzwi pomalowane?
    pokój Młodej?
    zajrzyj do Marty... ona ma sypialnię z cegłą

    Magda, jest we wnętrzach lampowy wątek Słonko.... tam zaglądnij
    albo napisz jakich szukasz....

  7. #747
    ELITA FORUM (min. 1000)
    channel8

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    OOOOOO dzięki. Postaram się powrzucać wszystko co mnie inspiruje, i czego szukam. Z namiarów chętnie skorzystam

    No, nic nie zrobiłam... praca z 6 latkami wykończyła me siły.... Drzwi będę robiła (tzn. zmieniała ich wygląd) gdzieś za tydzień (mąż musi być obecny coby je zdejmować i zakładać). Wzór zrobiłam na kartce, powinno wyjść dobrze. Zobaczymy...

    Salon....wycena mebli mnie powaliła...dlatego robimy sypialnię bo na nią starczy funduszy. A teraz "urodził się" taras. Małż chciałby JUŻ w przyszłym roku zrobić przeszklenie i wymienić płytki na deskę (najlepiej zrobić w tym samym momencie), a koszt szklenia to 15 000 zł

    Jak wrócę z weekendu, to powrzucam zdjęcia i wszystko co mnie inspiruje i co planuję.
    Mieszkanie zamiast domu - inspiracje, projekty i... realizacje - zapraszam
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ast-domu/page6

  8. #748

  9. #749

    Domyślnie

    puk, puk w Nowym Roku

    przyszłam życzenia zostawić, żeby zdrowie i dobry humor dopisywał, dzieciaki były grzeczne, kochane i wszystkiego w mig się uczyły, żeby ich pani miała czas na troszkę oddechu w towarzystwie forumowych kuleżanek, żeby szczęście często w drzwi (mam nadzieję, że pomalowane ) pukało, żeby słonecznych dni było znacznie więcej od pochmurnych, żeby większość dni można było "świątecznymi" nazywać..... no i spełnienia marzeń wszelakich



    Cytat Napisał Channel
    Jak wrócę z weekendu, to powrzucam zdjęcia i wszystko co mnie inspiruje i co planuję.
    miałaś wyjątkowo długi weekend
    Ostatnio edytowane przez Catti ; 09-01-2016 o 14:17

  10. #750
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar julianna16
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    4.705

    Domyślnie

    Cytat Napisał Catti Zobacz post
    miałaś wyjątkowo długi weekend
    O to, to

    Co u Ciebie Aniu?

  11. #751
    ELITA FORUM (min. 1000)
    channel8

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Ewciu, Catti, jak miło że pamiętacie! A ja taka niedobra i co chwilę znikam. wytłumaczenie jedno -praca, studia (taaa na stare lata zachciało mi się uczyć )

    No tak weekend w stolicy się przeciągnął...

    Bardzo, bardzo dziękuję za życzenia. Wam również życzę (i wszystkim zaglądającym) samych dobrych i wspaniałych dni!

    Co u mnie...hmmm..remont sypialni prawie skończony - brakuje lampy, łózka (takie jakie by mi się podobało) szafki rtv. Jak ogarnę pokój to zrobię kilka fotek i wrzucę.
    No i powoli, powoli przymierzam się do dużego pokoju/salonu
    Mieszkanie zamiast domu - inspiracje, projekty i... realizacje - zapraszam
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ast-domu/page6

  12. #752

    Domyślnie

    fajnie, że wróciłaś
    studia, robota i różne takie też ważne, ale od czasu do czasu w fajnym miejscu możesz poplotkować
    fajnie, że będą zdjęcia
    no to czekam

  13. #753

    Domyślnie

    Witam się u Ciebie channel, a przywiódł mnie trop Catti, lustro i remont sypialni Przedpokój wyszedł rewelacyjnie Też jestem bardzo ciekawa metamorfozy drzwi, wyglądu sypialni po remoncie i planów na salon. Pozdrawiam!

  14. #754
    ELITA FORUM (min. 1000)
    channel8

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    1.191
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Tomkowa - witam Cię bardzo serdecznie!

    Przepraszam że dopiero dzisiaj ale w weekend miałam zjazd, a teraz mam dodatkowo praktyki na studiach.

    Co do drzwi....hmmm - na kartce rozrysowane co i jak, ale nadal wykonania brak Może w tym roku...(szanowny małż udzielała się prawie pól roku przy budowie altanki na działce rodziców i mi nie miał kto pomóc...)

    Teraz zdjęcia sypialni - kiepskiej jakości bo telefonem, aparat w reklamacji (nie wiem jak teraz produkują rzeczy że po kilku miesiącach padają )

    Sypialni z przodu łóżka - ścianka gotowa, kinkiety, szafki nocne, łózko do wymiany.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20160201_112522.jpg
Wyświetleń:	198
Rozmiar:	90,9 KB
ID:	345583

    No i w różnym ujęciu:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20160201_112645.jpg
Wyświetleń:	172
Rozmiar:	90,6 KB
ID:	345584

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20160201_112744.jpg
Wyświetleń:	150
Rozmiar:	79,2 KB
ID:	345585
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20160201_112607.jpg
Wyświetleń:	168
Rozmiar:	93,8 KB
ID:	345586
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20160201_112553.jpg
Wyświetleń:	147
Rozmiar:	95,0 KB
ID:	345587

    No i ....łóżko chciałabym z wysokim pikowanym zagłówkiem i mam zgryz. Jakbym kupiła w stylu kontynentalnym to mogłabym mieć 160x200 a tak to max wchodzi 140X200. Ale mniejsze może mieć pojemnik na pod spodem - zawsze to dodatkowe miejsce do przechowywania - a kontynentalne nie ma.

    Muszę kupić jakieś ładne krzesło (gdzieś ubrania trzeba kłaść ), szafkę rtv, i rozważam firanki.

    Ciekawa jestem Waszego zdania.
    Ostatnio edytowane przez channel8 ; 02-02-2016 o 20:00
    Mieszkanie zamiast domu - inspiracje, projekty i... realizacje - zapraszam
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ast-domu/page6

  15. #755

    Domyślnie

    ścianka wyszła super!

    a łóżko nie będzie białe?
    ja bym poszła w białe....

    tam gdzie kaloryfer może półka z dwoma nogami takimi jakie masz w nocnych stolikach? taka niby konsolka

    coś takiego tylko z giętymi nogami...
    i do tego czarne krzesło
    i lustro!

    a telewizor trochę bardziej w prawo

  16. #756

    Domyślnie

    Ja u siebie planuję na oknach zamontować okiennice z drewna, będą bardzo ładnie wyglądały na zewnątrz. Widziałem już dużo tego typu rozwiązań i bardzo mi się spodobały.

Strona 38 z 38

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony