dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 3107
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #241

    Domyślnie

    oldzia fajniutki ten twój domek

    mayadaski specjalnie dla ciebie







    kupiłam w końcu lampkę nad lustro w górnej łazience, podoba wam się?
    narazie jedna bo chciałam zobaczyć jak to wyjdzie.
    Myślę że wygląda inaczej no i koszt niewielki.



  2. #242

    Domyślnie

    podoba , podoba, jak i oświetlenie na balkonie
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  3. #243
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    wwwwooooowww!!
    Czyi zyczenia czasami sie spelniaja!! Moje sie spelnilo!! Sa zdjecia!

    Fajne!! Renia, czasami tanie wyglada lepiej od tego z duza cena....

    Co to jest to piekne swiatlo na balkonie?

  4. #244

    Domyślnie

    mayadaski poszperałam na internecie i znalazłam, czego się nie robi dla forumowych koleżanek

    http://sklep.elektromag.pl/massive-o...48,25013).aspx

    dobra idę się zabrać za jakąś robotę bo od kiedy przyszłam z pracy tylko forum

  5. #245

    Domyślnie

    Reni to teraz napisz skąd te lampy w łazience .Zamawiaj drugi kinkiet bo świetnie się prezentuje ten pierwszy!!!!!!!!!!

  6. #246

    Domyślnie

    Cytat Napisał Agi75 Zobacz post
    Reni to teraz napisz skąd te lampy w łazience .Zamawiaj drugi kinkiet bo świetnie się prezentuje ten pierwszy!!!!!!!!!!
    te kinkieciki kupiłam tu
    http://www.spotline.tomix.pl/p/pl/om...131+-+mcj.html

    fajnie że się podobają

  7. #247

    Domyślnie

    Renia, piekna elewacja!!
    M32 - Zielona Równina

    05.04.2014r

  8. #248

    Domyślnie

    IZA witam w mojej galerii i pozdrawiam

  9. #249

    Domyślnie

    Prześlicznie!!! kolory dobrane perfekcyjnie!

    a ja podpytam o zewnętrzny parapet okna kuchennego... z czego jest wykonany?

  10. #250

    Domyślnie

    pasikonik parapet jest z granitu o nazwie stagate (chyba)

  11. #251

    Domyślnie

    Jak u Ciebie pięknie
    Trafiłam tu z wątku o szarych wnętrzach i na pewno już zostanę
    Piękne wnętrza, piękna elewacja.
    Pewnie będę się inspirować Twoimi wnętrzami
    I zamęczać pytaniami
    To na początek:
    - gdzie kupowałaś armaturę łazienkową?
    - skąd są lampy sufitowe w pokoju córki?
    - kto Ci robił elewację?
    Jak już odpowiadałaś na te pytania a ja nie doczytałam to przepraszam.
    Pozdrawiam,
    BetaGreta

  12. #252

    Domyślnie

    BetaGreta witam w moich progach, zostań ile chcesz.
    Baterie są z hansgrohe, umywalki model twins z Koła, toalety model vero z duravitu a wanna z poolspy, kupowane w necie po bardzo dobrych cenach, mogę wysłać namiary na priva.
    Lampy sufitowe są z massive, a elewacja roboty męża, jakby to powiedzieć w drewnie siedzi na codzień. Pozdrowionka

  13. #253

    Domyślnie

    Dzięki Reni!
    To jak możesz to poproszę o namiary na priva na produkty łazienkowe
    A mężowi pogratuluj pięknej elewacji.
    Ja też planuję białe tynki plus drewno.
    Muszę tylko znaleźć wykonawcę. Ten co robił mi tynki wewnątrz, może mi zrobić z zewnątrz ale bez drewnianych elementów. Zastanawiam się czy rozbijać to zlecenie na elewację czy szukać wykonawcy, który zrobi mi wszystko razem?
    Czy te lampki u córki dają dużo światła? Ja mam przewidziane wyjście na dwie sufitowe. Wystarczy?

  14. #254

    Domyślnie

    BetaGreta
    witaj, no powiem szczerze elewację musi zrobić ktoś kto sie tym zajmuje czyli robi tarasy, drewniane podłogi i elewacje, nie wyobrażam sobie fachmana który robi tynki na mokro, chyba gra nie warta świeczki, mimo że to też elewacja ale praca z drewnem to co innego niz praca z betoniarą, nawet bym nie ryzykowała.
    Lampki u córki świecą tak sobie, napewno nie wystarczy jako jedyne oświetlenie, w komplecie są zarówki energooszczędne 20 vat, więc światło moim zdaniem marne.pozdarwiam

  15. #255

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    ok jutro cykne fotki ale uprzedzam nie mam listew przypodłogowych , bo jak będę rwać tapetę to po co je przyklejać i uprzedzam ma troszkę nutki romantyzmu, po tym jak naoglądałam się malowanych samemu białych mebli, takze nowoczesna nie jest, ale to taka osobna częśc domu
    Witam serdecznie, i chylę głowę.....!! ....ale w sumie to nie żałuję, że dopiero teraz zaglądłam na Twoją galerię bo widzę wszystko od razu..! Nie muszę czekać z niecierpliwością dziecka ...kiedy kolejne fotki..!? Cóż, żal jedynie, że ja już po wykończeniówce... Bo z chęcią ukradła bym kilka pomysłów..! Ale widzisz w Twoich przepięknych wnętrzach a moich małych klitkach dopatruję się zbliżonych inspiracji i jak zauważyłam pomocne Ci było allegro.? Ja większość rzeczy zamawiałam przez allegro bo po prostu najłatwiej w ten sposób je mogłam dostać.! Twoją galerię bardzo ale to bardzo chętnie się ogląda i powraca do niej..!! Tak się przyznam po cichu, że od tygodnia czasu nic nie robię w pracy tylko non stop w głowie mam Twój domek..!!!!
    Miała by do Ciebie masę pytań, ale skoro większość rzeczy mam już kupione więc ograniczę się do narazie jednego, mam zamiar kupić krzesła do mojego dębowego stołu, myślałam o czymś skóra+chromonikiel (płozy) ale Twoję również prezentują się dobrze z tym stołem. Powiedz proszę jaki to producent, czy siedzisko i oparcie to drewno, gdzie kupowałaś i ile kosztowały...?? I jaki to kolor czarny czy może ciemne wenge...?
    A i mam jeszce jedno pytanko apropo sypialni, niestety nie zdążyłam jej oglądnąć jak się domyślam zdjęcia już usunięte..? Mam zamiar robić właśnie łózko sypialne u stolarza i interesuje mnie właśnie kolor (nie wiem jak to opisać..? może Twoje takie są..?) pomalowane na biało ale efekt przecieranej bieli z widocznymi słojami drzewa.. JAk masz jeszcze jakieś fotki swoich mebli sypialnych to bardzo proszę na prywatnego może. Ok? Bardzo mi zależy. Pozdrawiam i dziękuję z góry
    Ostatnio edytowane przez catherina09 ; 25-03-2011 o 18:21

  16. #256

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    BetaGreta
    witaj, no powiem szczerze elewację musi zrobić ktoś kto sie tym zajmuje czyli robi tarasy, drewniane podłogi i elewacje, nie wyobrażam sobie fachmana który robi tynki na mokro, chyba gra nie warta świeczki, mimo że to też elewacja ale praca z drewnem to co innego niz praca z betoniarą, nawet bym nie ryzykowała.
    Lampki u córki świecą tak sobie, napewno nie wystarczy jako jedyne oświetlenie, w komplecie są zarówki energooszczędne 20 vat, więc światło moim zdaniem marne.pozdarwiam
    Ok. Czyli lepiej ocieplenie plus tynki osobno i elewację drewnianą osobno?

    Co do oświetlenia to u swoich dziewczyn planuję dwa górne, przy biurku i przy łóżku. Może wystarczy?

    A możesz mi podać jaką masz szerokość szafki pod umywalkami w łazience?
    Mówiłam, że Cię zamęczę pytaniami

  17. #257

    Domyślnie

    catherina krzesła w jadalni to ikea, na nic lepszego już kaski nie starczyło, kiedyś do wymiany ale to kiedyś, niewiele kosztowaly bo 139,00 więc i cudów nie ma, są tyle warte ile kosztują, kolor to ciemny brąz, prawie czarne, dosyć wygodne, jesli szukasz ładych krzesel to Pola ma piekne, ma galerię Domek Poli.
    łóżko w sypialni to biały dąb , też z ikei, wlkeje dla ciebie zdjęcie, a co tam .



    Nie wiem ile taki stolarz bierze za łóżko ale w ikei kosztuje nie wiele. Pozdrawiam

    BetaGreta możesz pytać ile razy potrzebujesz. jesli chodzi o oświetlenie to mam tak samo, jak ty planujesz, więc w tym wypadku wystarczy.
    półka w łazience ma 60 cm x 3 szt czyli 180cm, elewacja zdecydowanie osobno .

  18. #258

    Domyślnie

    catherina krzesła w jadalni to ikea, na nic lepszego już kaski nie starczyło, kiedyś do wymiany ale to kiedyś, niewiele kosztowaly bo 139,00 więc i cudów nie ma, są tyle warte ile kosztują, kolor to ciemny brąz, prawie czarne, dosyć wygodne, jesli szukasz ładych krzesel to Pola ma piekne, ma galerię Domek Poli.
    Reni nawiążę jeszcze do tych krzesełek, dokładnie takie krzesła jak ma Pola widziałam na allegro, swego czasu jak nie miałam jeszcze zamiaru kupować były w skórze naturalnej czarne (model ten sam) - bo to firma MODO..? rozumiem? Po jakieś 250,- za szt.Teraz ich nie mają, natomiast są oprócz białych takie same czarne po jakieś 160,- (tylko nie wiem co to za materiał..? - sklejka drewniana..?) Pewnie zamówię któreś tylko dylemat białe czy czarne...? Może szczerze doradzisz..? Poniżej jeszcze raz zdjątko mojego skromnego saloniku..


  19. #259
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    catherina09, korzystając z nieobecności autorki wątku, trochę się wtrącę: czarne niewątpliwie będą pasować do kanapy, natomiast białe rozjaśnią wnętrze (choć mogą zniknąć na tle białych ścian) - wszystko zależy od tego, jakie dodatki planujesz?

    Jeżeli rozjaśnisz jakoś ciemną podłogę (może jakiś bardzo jasny dywan przy kanapie albo pod stołem?), postawisz coś jasnego na stole (wazonik, miskę na owoce, podkładki pod talerze, wszystko jedno co) - jak najbardziej czarne krzesła. Jasne mogą wyglądać trochę od "czapy" - jakby do niczego nie pasowały. Jednak czarne krzesła bez rozjaśniania tego, co już w pokoju jest, to ryzykowny pomysł - przytłoczą wnętrze.

    Jednym słowem: ja bym stawiała na czarne, ale z jasnymi dodatkami (koniecznie dywan!)

  20. #260

    Wink

    catherina a ja zdecydowanie za białymi, przy ciemnym stole i ciemnej podłodze, widzę tylko białe, myślę że ze ścianą się nie zleją a na takiej podłodze bedzie bosko wglądać biały kolor, a te krzesełka co ma Poli to napewno malowana sklejka drewniana, ja kupiłam czarne bo stoją na białej podłodze i mam biały bufet a Ilonko spójrz u siebie, czarnych tych krzeseł nie widzę u ciebie wogóle a białe wiesz jak wyglądają - bosko



    ale doradziłyśmy 1:1
    ha,ha


    jeszcze dopiszę że białe krzesła pięknie się zgrają z kuchnią, Ilonka moze nie widziała kuchni i myśli o "czapie" a tak na marginesie kuchnia piękna,
    Ostatnio edytowane przez reni1980 ; 25-03-2011 o 19:38

Strona 13 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony