dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 3107
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #181

    Domyślnie

    venus witam serdecznie, lustro z ikei sama malowałam na biało, salon moje pomysly, jakoś kurcze szkoda by mi bylo wydać kasę na architekta, może dlatego ze tej kasy nie mam, zdecydowanie wolę kupić jakościowo lepsze meble niż zapłacić za coś co jest niematerialne, ale rozumiem kogoś go płaci za wizualizacje, poprostu każdy robi tak jak uważa.
    Ostatnio edytowane przez reni1980 ; 16-04-2011 o 10:27

  2. #182
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    No to moja droga jest sie czym chwalic Ja chyba bez wizualek nie potrafilabym tego tak zgrac
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  3. #183
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Reni - widziałam już Twój salon, ale i tak za każdym razem odbiera mi mowę! Wszystko świetnie zgrane - meble, kolorystyka, nawet ozdoby idealnie dobrane i pasujące do siebie oraz całości. Jak tak patrzę na Twoje wnętrza, to koniecznie chcę się urządzać jeszcze raz

  4. #184

    Domyślnie

    venus
    jakby to powiedział mój mąż, kupowanie tysiaca wnętrzarskich gazet, wizyty w Bo concept i innych sklepach meblowych raz w tygodniu musiały dać zadowalający efekt, najtrudniej jest pogodzić wnętrze portfela do tego co chce się mieć, dzięki za miłe słowa

  5. #185
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    venus witam serdecznie, lustro z ikei sama malowałam na biało, salon moje pomysly, jakoś kurcze szkoda by mi bylo wydać kasę na architekta, może dlatego ze taj kasy nie mam, zdecydowanie wolę kupić jakościowo lepsze meble niż zapłacić za coś co jest niematerialne, ale rozumiem kogoś go płaci za wizualizacje, poprostu każdy robi tak jak uważa.
    No i umarłam... Po obejrzeniu Twojego salonu stwierdziłam z narzeczonym (a jakże, niech też nacieszy oko), że pewnie pomagał Wam architekt. Nie wiedziałam, czy wypada zapytać - jestem pod ogromnym wrażeniem, całość wygląda jak spod ręki profesjonalisty i (tak, tak, wiem, znowu się powtórzę) - jak Ty to zrobiłaś, że sama tak idealnie wszystko do siebie dopasowałaś (np. ażurowe ozdoby na stoliku do kawy )?

  6. #186

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    Reni - widziałam już Twój salon, ale i tak za każdym razem odbiera mi mowę! Wszystko świetnie zgrane - meble, kolorystyka, nawet ozdoby idealnie dobrane i pasujące do siebie oraz całości. Jak tak patrzę na Twoje wnętrza, to koniecznie chcę się urządzać jeszcze raz
    wierz mi ja tez tak czuję, jak ogladam wnętrza innych, np twoje krzesła w jadalni, (ładniejszych nie widziałam,) także takie poczucie nie związane jest z wnętrzami ale ciągłą potrzebą zmiany

    Ilonko wiele rzeczy jest takze przypadkiem, np podkładka filcowa na stole, troche poczytałam, pooglądałam stron architektów, tych lepszych i tych fatalnych, i doszłam do wiosku że najlepiej jak wybierasz 3 ,4 kolory w podobnej tonacji i nimi operujesz, do tego w tych juz wybranych kolorach starasz się uzyskać inne faktury aby nudno nie było ale było dopasowane, i zawsze starałam się stosować wszystko na zasadzie kontrastu, ale o tym już kiedys pisałam , napewno pamiętasz, więc czarne drzwi , białe podłogi itd. Także cały dom to mój pomysł ale wiele zawdzięczam fm, nawet bardzo wiele, zanim zaczęłam czytać wątek o kuchniach nawet nie myślałam o harmoni w kuchni tzn wszystkie uchwyty w jednej lini, podziały frontów itd, tego nawet nie widać w studio kuchennym jak tu na forum ci wszystko wytkną, zresztą wiesz jakie metamorfozy przeszła twoja kuchnia, a efekt zadziwiający.

  7. #187
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    Ilonko wiele rzeczy jest takze przypadkiem, np podkładka filcowa na stole, troche poczytałam, pooglądałam stron architektów, tych lepszych i tych fatalnych, i doszłam do wiosku że najlepiej jak wybierasz 3 ,4 kolory w podobnej tonacji i nimi operujesz, do tego w tych juz wybranych kolorach starasz się uzyskać inne faktury aby nudno nie było ale było dopasowane, i zawsze starałam się stosować wszystko na zasadzie kontrastu, ale o tym już kiedys pisałam , napewno pamiętasz, więc czarne drzwi , białe podłogi itd. Także cały dom to mój pomysł ale wiele zawdzięczam fm, nawet bardzo wiele, zanim zaczęłam czytać wątek o kuchniach nawet nie myślałam o harmoni w kuchni tzn wszystkie uchwyty w jednej lini, podziały frontów itd, tego nawet nie widać w studio kuchennym jak tu na forum ci wszystko wytkną, zresztą wiesz jakie metamorfozy przeszła twoja kuchnia, a efekt zadziwiający.
    Ja i tak mam do siebie pretensję, że na Forum Muratora trafiłam za późno - wiele rzeczy było już zaklepanych i zrobionych - kolory ścian wybrane, płytki do łazienek zakupione Teraz urządziłabym to trochę inaczej - przede wszystkim drewno w jednej z łazienek, więcej szarości i zimnych barw (po cichu marzę też o domku jednorodzinnym - oczywiście w bliżej nieokreślonej przyszłości - drewnianym tarasie i takich tam...) - cieszę się jednak, że dzięki forum mogę podziwiać tak urządzone domy jak Twój...
    Ostatnio edytowane przez Ilona Agata ; 19-03-2011 o 21:27

  8. #188

    Domyślnie

    Ilona a co za problem sprzedac to co masz (oczywiście krzesła zabrać ze sobą) i wybudować nowy dom, mój mąż już myśli jak by to zrobic aby dużo dostać i budować od nowa, ale wtedy parterowa kostka z płaskim dachem, same szkło, metal, beton no i drewno, ani jednego cholernego skosu!!!!!!

  9. #189
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    wwwwwwwooooooooowwwwwwww!!

    Reni...wpadlam do Cie i porysowalam szczeka podloge.....sorrrry nie?!

    ....pieknie....Pani, pieknie....
    Ide zakopac sie w piasek

    Maja

  10. #190

    Domyślnie

    mayadaski witam, witam, zaglądaj częściej, pozdrawiam

  11. #191
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    Ilona a co za problem sprzedac to co masz (oczywiście krzesła zabrać ze sobą) i wybudować nowy dom, mój mąż już myśli jak by to zrobic aby dużo dostać i budować od nowa, ale wtedy parterowa kostka z płaskim dachem, same szkło, metal, beton no i drewno, ani jednego cholernego skosu!!!!!!
    Hehe, mi też się marzy płaski dach, duże okna, drewniana elewacja, a jakże! Ale mamy jeszcze czas, trzeba pożyć, zebrać fundusze, narzeczony musi się jeszcze oswoić z myślą, że na tym nie poprzestaliśmy, ja również muszę dojrzeć do myśli o wyprowadzce z dużego miasta (na razie bronię się przed tym rękami i nogami) - no i nie mamy dla kogo budować tego domku, bo dla naszej dwójki, póki co, te 100 metrów to aż nadto (dwa pokoje stoją wciąż zamknięte )

    Ale że Wy chcecie coś zmieniać? Po co??? Jest idealnie!!!

  12. #192

    Domyślnie

    Ale że Wy chcecie coś zmieniać? Po co??? Jest idealnie!!![/QUOTE]


    ja mam standardowy domek z dwuspadowym dachem, z lekką nutką nowoczesności a chcialabym taki totanie nowoczesny, wiesz co mam na myśli, a o potomka to bardzo łatwo Ilonko

    na przykład takie coś


  13. #193

    Domyślnie

    Dach płaski to i mi się marzy... Niestety warunki zabudowy w okolicy mówią o kącię 32 stopni minimum

    Reni pisałam już, że Twój salon dodałam do moich inspiracji??? Jest świetny! Gratuluję pomysłów moja imienniczko
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  14. #194

    Domyślnie

    Cytat Napisał rere79 Zobacz post
    Dach płaski to i mi się marzy... Niestety warunki zabudowy w okolicy mówią o kącię 32 stopni minimum

    Reni pisałam już, że Twój salon dodałam do moich inspiracji??? Jest świetny! Gratuluję pomysłów moja imienniczko
    witam ponownie, bardzo mi miło,(z powodu salonu), od samego początku poczułam bratnia duszę a tu proszę jak blisko nam do siebie, acz kolwiek ja nie cierpie tego imienia,

  15. #195

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    ja nie cierpie tego imienia,
    Hehe to tak jak ja . Całe nastoletnie życie ubolewałam nad tym, że mnie tak rodzice pokarali
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  16. #196
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Oj Reni skad ja znam te dylematy jakbym siebie slyszala, tez mysle juz o drugim domu modernistycznej kostce
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  17. #197

    Domyślnie

    Cytat Napisał rere79 Zobacz post
    Hehe to tak jak ja . Całe nastoletnie życie ubolewałam nad tym, że mnie tak rodzice pokarali
    dla mnie to imię wybrała starsza siostra i do dziś nie mogę zrozumieć dlaczego?

    Cytat Napisał Venus_m Zobacz post
    Oj Reni skad ja znam te dylematy jakbym siebie slyszala, tez mysle juz o drugim domu modernistycznej kostce
    nie,
    tobie nie wolno tak szybko, najpierw musisz się wprowadzic, ha ,ha

  18. #198
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    eeee..Reni nie marudz masz piekny dom!

    ...ja bym chciala parterowke....nic z tego nie bedzie
    tez mam okno podobne do Twojego w kuchni, ale ze wzgledu na powierzchnie kuchni planuje jeszcze szafki wiszace nad oknem...Twoja kuchnia bardzo mi sie podoba...piekna biala

    Maja

    PS...tez nie lubie swojego imienia....dziecinstwo bylo ciezkie

  19. #199
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Ja miałam być Kacprem - imię wybrał mój brat i nie chciał słyszeć żadnego sprzeciwu, nawet gdyby urodziła się dziewczynka Dziwne, bo moda na Kacprów zapanowała na dobre dopiero kilkanaście lat później... Ostatecznie mam imię po dwóch babciach (sic! Tak się dziwnie złożyło...).

    Co do totalnie nowoczesnego domu - oj tak! Projekt, który zamieściłaś, jest świetny

  20. #200
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    Nie pokaże tego zdjecia M. Bo on bardzo cierpi, jak widzi takie piekne kostki.Nie zrobie mu tego
    U nas niestety warunki zabudowy na to nie pozwalaly

Strona 10 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony