dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1001 z 3107
Pokaż wyniki od 20.001 do 20.020 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #20001

    Domyślnie

    Hej w sobotę
    Ale was tu dużo jak na weekend.....
    Cytat Napisał adiqq Zobacz post
    jak najbardziej...
    u mnie na obiad będzie dzisiaj....... karp, a właściwie na obiado-kolacje
    to tak w ramach "wietrzenia" zawartości zamrażarki....
    Ale Ci zazdroszczę u mnie ostatnie kawałki były w zeszłą sobotę.....
    Cytat Napisał mirkamis Zobacz post
    No, za 10 lat
    Myślę że szybciej, W tej chwili jest na to nagonka w mediach.....

  2. #20002

    Domyślnie

    LOLEK masz racje ,ja tylko tak tymi 10 latami rzuciłam .Już częściej niż kiedyś jest sprawdzane co jest w sprzedaży w tych tzw. sklepikach szkolnych.Nawet słyszałam że niektóre szkoły wydały zakaz sprzedazy chipsów itp. rzeczy.

  3. #20003
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirkamis Zobacz post
    LOLEK masz racje ,ja tylko tak tymi 10 latami rzuciłam .Już częściej niż kiedyś jest sprawdzane co jest w sprzedaży w tych tzw. sklepikach szkolnych.Nawet słyszałam że niektóre szkoły wydały zakaz sprzedazy chipsów itp. rzeczy.
    Tak, nawet większość szkół. Uczy się też dzieci, co jest zdrowe, a co nie.
    No ale nie sprawdza, czy nie mają podkrążonych oczu . Tak daleko nigdy nie pójdziemy i w sumie dobrze (nie kojarzy mi się dobrze takie inwigilowanie tego, co się dzieje w domu, straszenie rodziców i sprawdzanie na każdym kroku ich ruchów - to typowe dla Norwegów, tam podobno jak dziecko zapłacze, od razu sprawdza się rodziców - głośna sprawa z odebraniem dziecka rodzicom, bo płakało po śmierci babci).

  4. #20004
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Ilona z ta Nikola to bylo tak, ze byla smutna bo jej babcia chora w szpitalu... znam historie, bo instytucja i oni z mojego miasta tutaj...

  5. #20005

    Domyślnie

    Powiem wiecej. Ja oprócz tego ze bardziej patrzę na to co jem, dodatkowo od ok 3 lat czytam etykiety. Im wiecej witaminy E tym pewniej nie kupie. Jedli jest tez litania składająca sie z nastu składników tez nie ... Generalnie zawsze im dłuższa lista składników tym gorszy produkt...

  6. #20006

    Domyślnie

    ło jejku ale to dziś ruch, aż nie możliwe ja na chwilkę bo mam dziś gości, zrobię pizzę, niestety sama kręcę ciasto jeszcze

    dostałam wczoraj slipersy z MD - boskie są (oj Ilonka pasowały by do ciebie)


    spadam, pa dzieciaczki, miłego wieczorku

  7. #20007
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post


    Chcem jej naszyjnik (to małe serduszko nad bluzką):
    Ilonka, a wiesz, co to jest? Bo mi też się bardzo podoba, tyle, że ja go jakiś czas temu u Mołek zauważyłam w DDTVN. Dzisiaj też ma go na sobie Super jest, taki delikatny, nienachalny. Też bym taki chciała

    Z innej beczki... Znalazłam wczoraj perfumy, na które chorowałam 8 lat Podałam pani mój lakoniczny opis, czyli że puder, mydło, zapach dziecka Pani podała mi ze 3 zapachy, ale żaden nie był trafiony i jak już wychodziłam ze sklepu to chwyciłam jedną buteleczkę i BINGO Psiknęłam, cały dzień upewniałam się, że to ten zapach i wieczorkiem nabyłam Ależ jestem szczęśliwa Najlepsze, że czytając opinie w necie czytam niby, że zapach jest popularny, ogólnodostępny, dobrze znany, lubiany, klasyk, w dodatku unisex, tymczasem przez 8 lat czułam go tylko 2 razy, w tym raz w UK. Okazało się, że to Calvin Klein BE.
    No i z racji tego, że unisex, to zastanawiam się, czy też się nim nie psikać, ale mam dylemat, bo mnie ten zapach na łopatki kładzie i kolana ugina, kojarząc się wyłącznie z płcią męską Nie wiem, czy w tej sytuacji udźwignę go na sobie

  8. #20008
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Aniu, kiedyś taka mało znana firma wypuściła - ale kosztował ... No - dużo.

    Ten jest z Apartu - jak byłam o niego wczoraj pytać, powiedzieli mi, że będą mieli w połowie lutego - również w srebrze. Białym złocie nie, tylko żółtym. Ceny nie znam. Nie wiem też, czy w innych Apartach już nie ma. Też bardzo mi się podoba . Tak jak nie lubię biżuterii, tak właśnie taka delikatna mnie zachwyca.

  9. #20009
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Dziewczyny, mam problem.
    Mąż kupił KA . Po wyjątkowo okazyjnej cenie (220 $) - ale był tylko jeden kolor w tej cenie (chyba jeszcze czerwony, bo czerwony jest tam tani).
    I teraz nie wiem, czy kazać mu zwracać, czy cieszyć się z prezentu?
    Ostatnio edytowane przez Ilona Agata ; 19-01-2014 o 10:06

  10. #20010
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    Dziewczyny, mam problem.
    Mąż kupił KA . Po wyjątkowo okazyjnej cenie (220 $) - ale był tylko jeden kolor w tej cenie (chyba jeszcze czerwony, bo czerwony jest tam tani).
    I teraz nie wiem, czy kazać mu zwracać, czy cieszyć się z prezentu?
    wariatka...jak ci sie nie spodoba to z checia go odkupie
    to jaki ten kolor?!

  11. #20011
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    To on:



    Z jednej strony mnie kusi, z drugiej - zawsze chciałam kamienny.

  12. #20012
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Chociaż ten kolor też jest ok...
    Kamienne tylko na zamówienie (nie ma szans dostać na miejscu i od ręki) i w cenie regularnej (350 $).
    Ostatnio edytowane przez Ilona Agata ; 19-01-2014 o 10:09

  13. #20013

    Domyślnie

    Wg mnie fajny Chyba w Twojej kuchni będzie pasował. A gdzie te KA czerwone takie tanie w USA? W konkretnym sklepie czy mieście?

  14. #20014
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał jjana Zobacz post
    Wg mnie fajny Chyba w Twojej kuchni będzie pasował. A gdzie te KA czerwone takie tanie w USA? W konkretnym sklepie czy mieście?
    Nie, ogólnie na przecenach są głównie czerwone. W outletach, itp. Pewnie w różnych miastach.

  15. #20015
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał jjana Zobacz post
    Wg mnie fajny Chyba w Twojej kuchni będzie pasował. A gdzie te KA czerwone takie tanie w USA? W konkretnym sklepie czy mieście?
    U mnie w sumie średnio - pasuje do okapu, czajnika, itp. Ale do kuchni średnio.
    Tylko że ja nie mam zamiaru mieszkać tu na zawsze .
    A robić przyszłą kuchnię pod KA ?

  16. #20016
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Za kilka lat kolory mogą być zupełnie inne .

  17. #20017

    Domyślnie

    Ilonka to w końcu czerwony czy ten kamienny kupił bo z zachwytu już nie myśle

  18. #20018

    Domyślnie

    I tak nie wiesz jak będzie wyglądała Twoja przyszła kuchnia A to jest mikser za 660 zł, więc nawet jak go oddasz to nie będziesz żałowała! Bierz! Ja właśnie szukam na allegro i najtaniej za 1500 zł z przesyłką. A muszę coś kupić, bo mój Zelmer się psuje niestety,

  19. #20019
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    Ilonka to w końcu czerwony czy ten kamienny kupił bo z zachwytu już nie myśle
    No ten szary.
    Czerwony . Napisałam tylko, że nie było np. białego (uniwersalnego) w tej cenie, dlatego wziął szary .
    A kamienny to jeszcze inny, taki chropowaty, z kamienia, ale trudno się czyści z mąki na pewno . Kamienne i inne fikuśne kolory raczej na zamówienie.

  20. #20020
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał jjana Zobacz post
    I tak nie wiesz jak będzie wyglądała Twoja przyszła kuchnia A to jest mikser za 660 zł, więc nawet jak go oddasz to nie będziesz żałowała! Bierz! Ja właśnie szukam na allegro i najtaniej za 1500 zł z przesyłką. A muszę coś kupić, bo mój Zelmer się psuje niestety,
    O! To samo mówi moja mama. Że wykorzystam gotując dla małego, a za kilka ewentualnie oddam/odsprzedam, nie będę żałowała miksera w tej cenie.

Strona 1001 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony