dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 101 z 3107
Pokaż wyniki od 2.001 do 2.020 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #2001
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    Reni ja z ta Panią to żartowałam u nas takie powiedzonko funkcjonuje - "będzie Pani zadowolona"
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  2. #2002

    Domyślnie

    pasie no to ja nie zakumałam o co chodzi ale już wiem,

    szkoda że moi od kostki tak nie mówią, bo jeszcze kostkę rozbierają nie tylko schody, ale ja mam czas do zimy jeszcze daleko

  3. #2003
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    pasie no to ja nie zakumałam o co chodzi ale już wiem,

    szkoda że moi od kostki tak nie mówią, bo jeszcze kostkę rozbierają nie tylko schody, ale ja mam czas do zimy jeszcze daleko
    U mnie na budowie, yyyyy w domu na porządku dziennym chłopaki rzucają tekstem bedzie Pani zadoooowooooloooona

    tekst stary jak świat, Reni gdzie ty się uchowałaś

  4. #2004

    Domyślnie

    mnie podobno sie boją jak tylko zobaczą mój wyraz twarzy, może dlatego nie słyszę takich słów

  5. #2005
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    mnie podobno sie boją jak tylko zobaczą mój wyraz twarzy, może dlatego nie słyszę takich słów
    O widzisz, a u mnie na odwrót, mówią że jestem ich ulubioną inwestatorką , ale tak szczerze to ja ich też uwielbiam na czele z szefem, czyli moim wykonawcą. Tak się juz do nich przyzwyczaiłam że ostatnio stwierdziłam że są dla mnie jak rodzina i zaproszę ich na wigilię

    Przykład:
    Wczoraj wykonawca mówi do mnie:
    - czy się nie wścieknę na niego?
    Ja:
    -a co się stało
    On:
    -nie mogłem patrzeć na ten szary kontakt w czarno-białej łazience i wymieniłam na czarny szklany będzie bardziej pasował, bo lustro w ramce z czarnego lacobelu i szuflady front też

    Przedwczoraj
    Godzina 19.30 dzwoni do mnie mój wykonawca
    Ja:
    halo
    On:
    Znalazłem dla Pani fajny dozownik na płyn do naczyń, taki i taki niech pani sprawdzi czy sie podoba
    Wczoraj przywozi ze sklepu dozownik na budowę, yyy do domu! aby mi pokazać czy mi się podoba na żywo

    Zaznaczam o nic go nie prosiłam, on tak po prostu ma, takie przykłady mogłabym opowiadać do jutra, bo taki hajlajf mam z nim od początku wykończeniówki w domu i u mnie w pracy bo on też tam mi robił remont

  6. #2006

    Domyślnie

    Marta takiego to i ja bym całowala po tyłku, następny dom buduję w twojej okolicy , koleżankę(o Tobie mówię) już mam a i fachowcy prawdziwi by byli, hi,hi

  7. #2007
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    [B]Marta następny dom buduję w twojej okolicy , koleżankę(o Tobie mówię) już mam
    Podoba mi się ten pomysł

  8. #2008
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar czarownicaaa
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    178

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post

    witam cieplutko
    mam pytanie jakiej firmy sa wlaczniki swiatla zalaczone na tym slicznym zdjeciu ?

  9. #2009

    Domyślnie

    MarJel jak juz mowiłam taki wykonawca to SKARB ale wiesz lepiej miej go na oku bo sie tak bardzo angazuje ze moze to ON ma w planach przeprowadzke do Benka
    Reni masz racje niech przerabiaja kostke skoro Ci sie nie podoba.Ja nie potrafiłam tak wymagac i teraz do konca zycia bede musiala patrzec na niektore rzeczy
    kaka

  10. #2010

    Domyślnie

    czarownicaaa witaj, to są włączniki Berkera seria glass B.7

  11. #2011
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar elle1
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Witam,
    serdecznie witam, nowa jestem na forum, debiutuję wpisem w celu podziękowania, za piękny wątek o Twoim wyjątkowym domu I bardzo proszę o info - czy paski w pokoju Twojego synka to jest tapeta ? pamiętasz może gdzie kupowałaś, firmę, cokolwiek, co by mi pomogło znaleźć to w sieci ?

  12. #2012
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Reni odpisałam Ci u mnie w sprawie magnolii
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  13. #2013

    Domyślnie

    Cytat Napisał elle1 Zobacz post
    Witam,
    serdecznie witam, nowa jestem na forum, debiutuję wpisem w celu podziękowania, za piękny wątek o Twoim wyjątkowym domu I bardzo proszę o info - czy paski w pokoju Twojego synka to jest tapeta ? pamiętasz może gdzie kupowałaś, firmę, cokolwiek, co by mi pomogło znaleźć to w sieci ?
    witaj elle1
    to jest tapeta z firmy AS Creation, wpisz sobie w google i na pewno znajdziesz, jak byś miała problem to pisz wtedy ja ci znajdę numer katalogowy

  14. #2014

    Domyślnie

    Hej reni! Robot kuchenny został rozdziewiczony i wczoraj robiłam w nim ciasto na pierogi. Rewelacja, ciasto mięciutkie i nie wysychające. Z łatwością można było je rozwałkować. Koniec mojej mordęgi. Teraz pierogi będę robić z przyjemnoscią
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  15. #2015

    Domyślnie

    no to się cieszę, ale powiedz mi tak jak tępemu, dajesz składniki do misy na pierogi i on tak sam wszystko robi i ty tylko wyjmujesz ciasto i wałkujesz, bo jeśli tak no to super i ja bym mogła pierożki kleić

  16. #2016

    Domyślnie

    Dokładnie tak jak piszesz. Wrzucam składniki i mogę co innego w tym czasie robić
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  17. #2017

    Domyślnie

    fiu, fiu no to super, szkoda że one takie drogie

  18. #2018

    Domyślnie

    Tańsze niż Kitchen aid

    Może na imieniny Ci ktoś sprezentuje....
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  19. #2019

    Domyślnie

    Reni, a byłaś może ostatnio na giełdzie? Sorry, że ja Cię tak męczę, ale strasznie mi się te świeczniki spodobały, no.

    Edit: Doszłam do wniosku, że nie będę Cię męczyć o te świeczniki. Napisz mi tylko jakiej wysokości są Twoje świeczniki. Na all... jest parę ładnych
    Ostatnio edytowane przez rere79 ; 05-08-2011 o 16:03
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  20. #2020

    Domyślnie

    rere nie byłam, bo dużo pracy mam, ale ja pamiętam i napewno ci kupię, to żaden problem, jak tylko bedę to kupię, napewno będę na przełomie sierpnia i września bo będziemy jechać po drzewka

Strona 101 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony