dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1011 z 3107
Pokaż wyniki od 20.201 do 20.220 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #20201
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał lolek7825 Zobacz post

    W nowym muratorze jest dodatek o pompach ciepła, a wiem że tu są "zwolenniczki" hihihi
    ja juz kazalam zakupic mojej mamie i w srode ma mi przywiezc

    co do historii o lodzie...nie zazdraszczam...

    ja dzisiaj paradowalam z wlaczona kamerka po ulicach sprawdza sie znakomicie


    Lolek....a kiedy ty wreszcie ujawnisz swoja tozsamosc..hmm??? poprosze o focie..sweet focie

  2. #20202
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hipka Zobacz post
    ja też : )
    hmm zauwazam, ze coraz wiecej mamy z soba wspolnego

  3. #20203

    Domyślnie

    Cześć Dziewczyny i Chłopaki

  4. #20204

  5. #20205
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    hejka
    Dzisiaj się spóxniłam do pracy przeszło 40 minut . Oblodzone szyny i druty - wywalało napięcie, myslałam, ze nie dojedziemy.
    Dzisiaj dzień babci... musimy jakieś bombonierki kupić i "odbębnić" wizytę po robocie. So przygotowuje laurki... ale poszła po bandzie... napisała babci kilka ciepłych słów i min dziękuje jej za sece i za .... kref (oryginalna pisownia). Myślałam, ze się popłaczę ze smiechu, powiedziałam jej, że ma tak to zostawić, za kilka lat będzie jej wesoło jak sobie zobaczy tą laurkę. Ta "kref" to chyba jej została po deklamacji wiersza... patriotycznego. Muszę z nią dzisiaj porozmawiać na temat znaczenia słowa "przelana krew" .
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  6. #20206

    Domyślnie

    u mnie leje tak, że nie chciało mi się z łóżka wychodzić...zimno, wieje i leje..


    Kref a to kref haha

  7. #20207

    Domyślnie

    Hahaha

    A my dziś wtopa ,prezent nie doszedl,laurki nie będzie bo młoda kredek u wujka zapomniała a w pudełku miała wszystkie razem z mazakami.
    Dzisiaj jeszcze siostrzeniec kończy 1 rok mama ma rocznicę ślubu więc będzie wesoło .

  8. #20208

    Domyślnie

    Hellol u mnie leje od wczoraj


    Lolek jak bym miała 5 kg mniej to czemu

  9. #20209

    Domyślnie

    U nas też leje,aż boje się ,że powtórka z Poznania u nas będzie a jutro czeka mnie wycieczka autobusem i spacer po centrum

  10. #20210

    Domyślnie

    ja kupię babci biovital to mój standardowy prezent

    dziś zaczyna się malowanie gabinetu - mam tapetę w kratę do tego

  11. #20211

    Domyślnie

    Magda będzie super

  12. #20212

    Domyślnie

    jak nie pokażesz u mnie fotek to się obraze

  13. #20213

    Domyślnie

    pokaże - mam tą szarą kratkę co tu na fm któraś z Dziewczyn miałam do tego szara farba
    i te ściany są jedna w drzewie (komin zabudowany)
    jak skończy to mi powiecie jakie biurko kupić i regał - ale z ikea

  14. #20214

    Domyślnie

    też tak twierdzę czekam na zdjęcia jak już gotowe będzie.

    Ja do moich babć i moich rodziców jutro jadę ,dzisiaj teście i babcia męża- musiałam podzielić .

  15. #20215

    Domyślnie

    Mnie w oko wpadła na wątku pokoje dla dzieci takie zdjęcie z motylem fajne by było do pokoju mlodej ,ale nie wiem w jakiej formie i czy to na czasie


    http://www.etsy.com/listing/91682717...int-blue-cream
    Ostatnio edytowane przez mirkamis ; 21-01-2014 o 07:16

  16. #20216
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    a nie za mdłe ?
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  17. #20217

    Domyślnie

    wydaje mi sie ,że wszystko zalezy z jakim kolorem sie to pomiesza.Dla mnie takie ulotne i delikatne.Może by ja to uspokajało.

    Jestem na etapie podoba mi się ,chciałabym ale do remontu jak siebie znam będę miec 1000 wizji jej pokoju


    IDE KAWĘ SOBIE ZROBIĆ BO TU JAKOŚ BRAK. ADIQQ ROZPIEŚCIŁ A TERAZ SOBIE FERIE ZROBIŁ

  18. #20218

    Domyślnie

    Cześc

    Magda również czekam na fotki Mirka fajny ten motylek podoba mi się

    My dzisiaj konczymy montowac drzwi wew.. i zabiorę się za skladanie komody,ktorą kupiłam młodemu w ikea,zakupiłam również lustro i milion innych pierdu -pierdu

  19. #20219

    Domyślnie

    Londonka szalejesz ,pytałam już kiedy przeprowadzka bo mi z głowy wyleciało

  20. #20220

    Domyślnie

    Hy....na wiosnę-lato

Strona 1011 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony