dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 3107
Pokaż wyniki od 261 do 280 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #261
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Reni, ja dobierałam krzesła do kanapy Ale, ale, znalazłam przypadkiem na wątku o lnianych zasłonach zdjęcie ciemnych podłóg z czarnym narożnikiem i jasnymi krzesłami właśnie (mam nadzieję, że jaksie się nie obrazi ):



    Moim zdaniem jest ok, ale przy tylu jasnych dodatkach (co jest jak najbardziej na plus) ciemne krzesła mogłyby się ładniej zgrać z kanapą.

    A kuchni faktycznie nie widziałam
    Ostatnio edytowane przez Ilona Agata ; 25-03-2011 o 18:47

  2. #262

    Domyślnie

    Ilonko zasłony jaksie są takze piękne,(cholera twoje tez sa piękne, tylko ja takich nie mam) a kuchnia catheriny co tu dużo mówć jak nasze kuchnie, a tak na marginesie dzięki za salon od jaksie, uwielbiam to zdjęcie

  3. #263
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    Ilonko zasłony jaksie są takze piękne,(cholera twoje tez sa piękne, tylko ja takich nie mam) a kuchnia catheriny co tu dużo mówć jak nasze kuchnie, a tak na marginesie dzięki za salon od jaksie, uwielbiam to zdjęcie
    To dobrze, bo już się bałam, że Ci wątek zaśmiecam

  4. #264

    Domyślnie

    ciemne krzesła mogłyby się ładniej zgrać z kanapą.


    masz rację ale Jaksie nie ma czarngo stołu, dlatego czarne krzesła by tez pasowały, ale do czarnego stołu i ciemnej podłogi jestem za białymi

  5. #265

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    To dobrze, bo już się bałam, że Ci wątek zaśmiecam
    no co ty, ale swoją drogą tez się o to bałam jak wklejałam te suknie u ciebie

  6. #266

    Domyślnie

    catherina09, korzystając z nieobecności autorki wątku, trochę się wtrącę: czarne niewątpliwie będą pasować do kanapy, natomiast białe rozjaśnią wnętrze (choć mogą zniknąć na tle białych ścian) - wszystko zależy od tego, jakie dodatki planujesz?
    Ilonko dzięki za przejęcie inicjatywy.. widzisz zdecydowanie myślę o ożywieniu tego miejsca ponieważ jak narazie to czuję się tam jak w grobowcu..!! Dodam jeszcze, że na ścianie przeciwległej do kanapy jest tapeta w biało-czarną zebrę (seria rasch)
    jeszcze dopiszę że białe krzesła pięknie się zgrają z kuchnią, Ilonka moze nie widziała kuchni i myśli o "czapie" a tak na marginesie kuchnia piękna
    ,
    Salon jest bezpośrednio z dostępem do kuchni (biało-czarno-popielatej) z czerwonymi elementami na tapecie... czerwonego w salonie bym już nie chciała, może kolor rudy, brudny pomarańcz, (oczywiście nie pomijając czerni, bieli i popieli). Co wybrać...?? Ściany zarówno w kuchni jak i salonie to jasny popiel.
    ale do czarnego stołu i ciemnej podłogi jestem za białymi
    reni dziękuję za wsparcie, utwierdzasz mnie w przekonaniu, że białe!!! boję się tej decyzji ale białe wydają się takie... subtelniejsze...? chyba ożyje przy nich ten mój ciemny stół..??!!

  7. #267

    Domyślnie

    Reni ja Cię przepraszam, że tak w Twojej galerii rozbujałam się z tymi moimi krzesłami..!! Teraz zła jestem na siebie..

  8. #268

    Domyślnie

    catherina, pewno że stój ożyje, nie bój się tej decyzji bo jest najlepsza, dla mnie też w twoim salonie jest za ciemno a czarne krzesła to spotengują bo z dodatkami jest tak ze przychodzą po mału i długo

  9. #269

    Domyślnie

    Cytat Napisał catherina09 Zobacz post
    Reni ja Cię przepraszam, że tak w Twojej galerii rozbujałam się z tymi moimi krzesłami..!! Teraz zła jestem na siebie..
    no chyba żartujesz? cieszę się że mogę pomóc i że w mojej galerii

  10. #270
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Jeżeli kuchnia jest biała - i w dodatku widoczna z salonu - to zmienia postać rzeczy Ale ja bym w takim razie szukała krzeseł bez tapicerki, tylko w drewnie/sklejce A jeśli z tapicerką, to koniecznie trzeba by położyć na kanapie białe poduchy, żeby jednak była jakaś spójność. Lub na białych krzesłach czarne poduchy? Można by też znaleźć krzesła z białym oparciem, ale ciemną tapicerką na siedzisku Tak sobie głośno myślę...

  11. #271

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    catherina, pewno że stój ożyje, nie bój się tej decyzji bo jest najlepsza, dla mnie też w twoim salonie jest za ciemno a czarne krzesła to spotengują bo z dodatkami jest tak ze przychodzą po mału i długo
    Masz rację..!! Dziękuję za poparcie!

  12. #272

    Domyślnie

    Widzisz Ilonko zostają białe... oczywiście w tej sklejce drewnianej (biała skóra czy materiał - ODPADA!!)
    to koniecznie trzeba by położyć na kanapie białe poduchy, żeby jednak była jakaś spójność
    masz rację!! na kanapę przyjdą białe dodatki - tylko zastanawiam się jeszcze nad jednym czy wprowadzać jeszcze ten rudy kolor...? ?

  13. #273

    Domyślnie

    rudy chyba nie, mnie by się podobał fiolet ale masz czerwone dodatki w kuchni , więc chyba nie wprowadzałabym już żadnego koloru, chyba że szary i to nawet różne odcienie szarości

  14. #274
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Ja bym tak od razu nie mówiła nie - zależy jaki rudy Choć szarość faktycznie zawsze i wszędzie pasuje. Ciemna kanapa z białymi poduchami + białe krzesła (bez tapicerki! Bo ja się bałam, że z tapicerką...) na pewno super się zgrają

  15. #275
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    mayadaski poszperałam na internecie i znalazłam, czego się nie robi dla forumowych koleżanek

    http://sklep.elektromag.pl/massive-ogrod-kinkiet-graz-161838710(66,1048,25013).aspx

    dobra idę się zabrać za jakąś robotę bo od kiedy przyszłam z pracy tylko forum

    Dziekuje bardzo Reniu!!! Nie moge sie doczekac, kiedy zaczne lampowac nasz dom....

    Maja

  16. #276

    Domyślnie

    rudy chyba nie, mnie by się podobał fiolet ale masz czerwone dodatki w kuchni , więc chyba nie wprowadzałabym już żadnego koloru, chyba że szary i to nawet różne odcienie szarości
    Ja bym tak od razu nie mówiła nie - zależy jaki rudy Choć szarość faktycznie zawsze i wszędzie pasuje. Ciemna kanapa z białymi poduchami + białe krzesła (bez tapicerki! Bo ja się bałam, że z tapicerką...) na pewno super się zgrają
    Wielkie dzięki dziewczyny..!!! Prześpię się z tym i już na pewno coś postanowię...! Biel i szarość - GÓRĄ!!!

  17. #277

    Domyślnie

    mayadaski nie chcę cię martwić ale to jest przyjemne tylko na początku, kiedy planujesz a jeszcze cen nie znasz,
    bo potem to bitwa o tańsze i dziwienie się dlaczego piękne lampy są takie drogie

  18. #278
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Serwus Reni, dawno nie pisałam ale jestem na bieżąco, ale widzę jest ok. towarzystwo do pogaduch masz

  19. #279
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    mayadaski nie chcę cię martwić ale to jest przyjemne tylko na początku, kiedy planujesz a jeszcze cen nie znasz,
    bo potem to bitwa o tańsze i dziwienie się dlaczego piękne lampy są takie drogie
    Oj, skąd ja to znam - tym bardziej, że "lampuje" się zazwyczaj na samym finiszu

  20. #280

    Domyślnie

    MarJel no witam serdecznie, dawno cię nie było, a jak u ciebie , kiedy zobaczymy twój boski domek,
    powiedz co myślisz o moim kinkieciku nad lustrem w górnej łazience?

    Ilonko też miałaś taką przypadłość z lampami?

Strona 14 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony