dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2083 z 3107
Pokaż wyniki od 41.641 do 41.660 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #41641

    Domyślnie

    My mamy propozycje wynajmu ale nikt nie chce dać za rok z góry a comiesięczne płacenie nas nie urządza.Czyli czekać do jesieni?

  2. #41642
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    gajzo, nie odezwał się, sprzedajemy dalej i załatwiamy architekta na nowy dom .

  3. #41643

    Domyślnie

    Ilona moj chodzić nie chodzi nawet na nogach nie jest w stanie sie sam utrzymać ale jest postęp bo juz siedzi.

  4. #41644

    Domyślnie

    Tak jak pisze Reni, wrzesień, a chyba najlepiej to wygląda w tych wiosennych miesiącach. Wtedy potrzebujemy zmian, bla bla bla

  5. #41645
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    Ilona moj chodzić nie chodzi nawet na nogach nie jest w stanie sie sam utrzymać ale jest postęp bo juz siedzi.
    Mój za jedną rączkę już ładnie chodził. Teraz od tygodnia się "cofnął" - jakiś wewnętrzny opór, strach ma w sobie, nie chce, boi się, płacze, więc odpuściliśmy i raczkuje. Pediatra uspokaja, że ma czas (jeszcze 2-3 miesiące), mówi, że jest bardzo sprawny fizycznie (zasuwa przy meblach, na czworaka, wspina się wszędzie i schodzi tyłem), ale na wszelki wypadek wysłał do neurologa.

  6. #41646

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    gajzo, nie odezwał się, sprzedajemy dalej i załatwiamy architekta na nowy dom .
    Szkoda, kurcze...
    A tak odnośnie architekta, to od października zaczynam studia w tym kierunku... Jest stres

  7. #41647

    Domyślnie

    O rany gajzo to ty w wieku mojego syna jestes???? On tez od października zaczyna.

  8. #41648
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał gajzo Zobacz post
    Szkoda, kurcze...
    A tak odnośnie architekta, to od października zaczynam studia w tym kierunku... Jest stres
    Brawo!
    My mamy znajomego architekta. Ma u męża dług (sprawa w sądzie), jest w stanie zrobić projekt za anulowanie długu - ale z nim to nigdy nic nie wiadomo .

  9. #41649

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    O rany gajzo to ty w wieku mojego syna jestes???? On tez od października zaczyna.
    Nie, nie . To zmiana kierunku... Tutaj w Warszawie studiuję zaocznie, bo utrzymać muszę się sama. To taka umowa między mną, a rodzicami. Mieszkam teraz daaaleko od domu. Nie byliby w stanie utrzymać mnie, siostry i do tego prowadzić domu na dotychczasowym poziomie. Moja poprzednia uczelnia miała problemy finansowe, iii niestety mogli nam zaoferować tylko politologię, a to już dno totalne. O architekturze myślałam zaraz po maturze, ale akurat miałam staż w radiu zet, i tak jakoś popchnęło mnie to w stronę dziennikarstwa. Trochę zmarnowany czas . Ten Twój wpis Ilona, to jakoś tak doskonale wpisuje się w te moje zmiany . Nie na tego złego...

  10. #41650

    Domyślnie

    Fajna,wspominałaś kiedyś, że Twój syn planuje studia na awfie? I jak? Faktycznie idzie w tym kierunku?

  11. #41651

    Domyślnie

    Zdawałam na architekturę w Krakowie ale sie nie dostałam....20 lat temu było 15 osób na miejsce teraz juz jest chyba inaczej? Moj syn poszedł na IKF bo AWF -u u nas nie ma najbliżej w Gorzowie a to juz koszta wynajęcie mieszkania i utrzymanie.

  12. #41652
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Jakże ja żałuję, że nie poszłam na architekturę!
    Nawet o tym nie pomyślałam, haha, a teraz byłoby jak znalazł.

  13. #41653

    Domyślnie

    No właśnie z architekturą w Warszawie jest problem. Tylko dwie uczelnie publiczne (i niestety tylko w systemie stacjonarnym)go oferują :/. Polibuda, i Akademia Sztuk Pięknych. Ja mogę tylko zaocznie, więc idę na Europejską Akademię Sztuk. Przy czym ta druga wbrew pozorom kształtuje złe podejście w studentach. Mój chłopak jest grafikiem i zawsze narzeka na absolwentów ASP. Wykładowcy chcą zrobić z nich artystów. Potem w firmach nie potrafią się odnaleźć, bo ktoś narzuca im pewne zadania, klient swoją wizję, a oni zawsze chcą mocniej, bardziej, lepiej, nie zawsze zgodnie z wytycznymi...

  14. #41654

    Domyślnie

    Mojego syna dziewczyna studiuje architekturę teraz juz będzie na 4 roku.Duzo jest nauki ale ona mega zdolna nawet stypendium dostaje za dobre wyniki.

  15. #41655

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    Mojego syna dziewczyna studiuje architekturę teraz juz będzie na 4 roku.Duzo jest nauki ale ona mega zdolna nawet stypendium dostaje za dobre wyniki.
    Super .
    Też planuje dziobać przez cały rok, żeby potem dostać stypendium. Byłoby trochę lżej.

  16. #41656

    Domyślnie

    Miałam dokładnie takie same dylematy jak nie dostałam sie do Krakowa to były wolne miejsca na ASP ale ojciec mi wybił z głowy stwierdził ze po ASP to tylko kustoszem w muzeum mogę byc.Jeszcze była opcja Historia sztuki ale to jeszcze gorzej...

  17. #41657

    Domyślnie

    Cytat Napisał gajzo Zobacz post
    Super .
    Też planuje dziobać przez cały rok, żeby potem dostać stypendium. Byłoby trochę lżej.
    Nie wiem jak jest w Warszawie ale ona otrzymuje ponad 700 złMysle ze to juz jest cos!

  18. #41658

    Domyślnie

    Dokładnie, dla mnie absolwenci ASP, są oderwani od rzeczywistości .

  19. #41659

    Domyślnie

    Wezmę nawet 300 z pocałowaniem ręki

  20. #41660
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał gajzo Zobacz post
    Dokładnie, dla mnie absolwenci ASP, są oderwani od rzeczywistości .
    Mam znajomą po ASP. Doktorat nawet zrobiła, ale na etacie dotychczas nie pracowała, bo jest artystką. Do szkoły nie pójdzie (jej teściowa to nauczycielka, załatwiłaby jej pracę w 3 min.), ma ponad 40. lat, a przez brak pracy - depresja, pretensje do całego świata, rozgoryczenie.

Strona 2083 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony