dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2474 z 3107
Pokaż wyniki od 49.461 do 49.480 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #49461

    Domyślnie

    Cytat Napisał fajna kobieta Zobacz post
    Wiem tylko ze jak kupujesz na kredyt to bank przychodzi obejrzeć nieruchomość i po swojemu wycenić,Tak nam mówił z biura nieruchomosci ze możemy sie spodziewać kogoś z banku.
    tak ale to dotyczy tych twoich kupujących, bank musi wiedzieć na co wydaje swoją kasę, tzn też pożyczoną kasę, mogłaby to być rudera za bezcen, klient sie zwija a bank zostaje z niczym

  2. #49462

    Domyślnie

    bratkaf ja tylko podałam przykład moze pomysł męża dobry, bo najlepiej sie sprzedają małe mieszkania, na drogie nas nie stać a dwa teraz to wogóle zły moment na sprzedaż a dobry na kupno

  3. #49463

    Domyślnie

    spoko, wlasnie mi dobrze wytlumaczylas bo wszystko zrozumialam, moj maz jest bankowcem i jak on mi cos tlumaczy to ja nic nie rozumiem:/ wole się zapytac was, bo on nie po naszemu mowi

  4. #49464

    Domyślnie

    i w obecne mieszkanie włożyłam dużo serca i jest takie jakie chciałam mieć:/
    nie patrz w ten sposób, bo trzeba isć do przodu a nie za siebie się oglądać, poza tym chcesz dla was lepiej nie gorzej


    ja nie chcę np sprzedawać mojego domu, bo wolałabym zostawić dzieciom, ale aby spełnić moje nowe plany, jeśli będę zmuszona to sprzedam i tyle, bo wiem ze bedę mieć lepiej a o to tu chodzi

  5. #49465

    Domyślnie

    zastanawiam się też, czy to na pewno można tak wydzielić drugie mieszkanie

    a tak w ogóle to chyba już nie chciałabym trzeciego mieszkania, tylko jak was czytam to wolę jednak dom lub ewentualnie szeregowiec

  6. #49466
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    A jaki metraż bratkaf by był?

    Teraz chodzą przede wszystkim kawalerki z możliwością wydzielenia sypialni lub już od razu dwa pokoje (ale do 40 m2, nie takie 50 m2, to było kilka lat temu). No i duże, ale takie powyżej 100 m2 w okazyjnej cenie.

  7. #49467

    Domyślnie

    ale tu pojawia się kolejny problem:/ bo na razie nie mam dzieci, nie daj boże nie będę ich miała i wtedy w tym wielkim domu zostaniemy sami:/

    Ja chyba za dużo myślę i to wszystko zaczyna mnie stresować:/

  8. #49468
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratkaf Zobacz post
    zastanawiam się też, czy to na pewno można tak wydzielić drugie mieszkanie

    a tak w ogóle to chyba już nie chciałabym trzeciego mieszkania, tylko jak was czytam to wolę jednak dom lub ewentualnie szeregowiec
    Dom tak, ale w Warszawie . Dlatego nie wyprowadzamy się do Warszawy, choć pewnie byłoby dla nas lepiej (jeśli chodzi o zarobki męża i pracę), ale w mieszkaniu, więc może gorzej .

  9. #49469

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    A jaki metraż bratkaf by był?

    Teraz chodzą przede wszystkim kawalerki z możliwością wydzielenia sypialni lub już od razu dwa pokoje (ale do 40 m2, nie takie 50 m2, to było kilka lat temu). No i duże, ale takie powyżej 100 m2 w okazyjnej cenie.
    tego wydzielonego to byłoby chyba 35m2 czyli nie za duże, i raczej sypialni nie da się wydzielić, wychodzi taka kawalerka.

    W tym drugim mieszkaniu mieliśmy około 45 m2 i tam już były dwa pokoje, ewentualnie je też można sprzedać

  10. #49470

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    Dom tak, ale w Warszawie . Dlatego nie wyprowadzamy się do Warszawy, choć pewnie byłoby dla nas lepiej (jeśli chodzi o zarobki męża i pracę), ale w mieszkaniu, więc może gorzej .
    chodzi o cenę mieszkania/domu prawda? tez mnie to przeraża, już chyba tylko coś używanego wchodzi w grę, chyba, że i ja dostanę jakąś super robotę

  11. #49471
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratkaf Zobacz post
    tego wydzielonego to byłoby chyba 35m2 czyli nie za duże, i raczej sypialni nie da się wydzielić, wychodzi taka kawalerka.

    W tym drugim mieszkaniu mieliśmy około 45 m2 i tam już były dwa pokoje, ewentualnie je też można sprzedać
    No to super metraż . Akurat pod sprzedaż .

  12. #49472
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał bratkaf Zobacz post
    chodzi o cenę mieszkania/domu prawda? tez mnie to przeraża, już chyba tylko coś używanego wchodzi w grę, chyba, że i ja dostanę jakąś super robotę
    My codziennie zadajemy sobie to pytanie o wyprowadzkę, bo w Poznaniu są tylko dwie firmy, w których mąż może pracować zgodnie z doświadczeniem i utrzymując dobre zarobki. W jednej już jest, ale jak noga się powinie... W Warszawie są nieograniczone możliwości, dużo firm.
    Ja zawsze chciałam pracować w gazecie, ale nie takiej lokalnej, zresztą te tutaj cieszą się złą sławą . Z drugiej strony nie mam żadnego doświadczenia, więc nie wiadomo, co by było.
    No i jeszcze zagranica, bo mąż może postarać się pracę w swojej firmie w Szwajcarii albo San Francisco, ale ja już raczej nie (polonistka!). Zarobki bardzo wysokie, ale też życie drogie, zwłaszcza nieruchomości (Szwajcaria to już w ogóle kosmos, wtedy pewnie mieszkanie we Francji, bo to przy granicy, a zakupy w Niemczech, bo wszyscy tam tak żyją ).

  13. #49473
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Wy tu o sprzedazy i kupowaniu... a ja sie wlepiam mymi oczetami w blender KA
    tak sie jaram na niego od dosc dawna... bo mam chec przygotowywac jakies koktaile itp (moj blender no name zjaral sie .bylo pufff bufff dymek z silniczka ).. i tu dzisiaj promocja.. (Cena taka jak w PL )

    co robic? co robic?
    moze pogadac z mikolajem? a moze samej sobie sprezentowac...kase mam na piekarnik odlozona..ale do wiosny dam rade dozbierac

  14. #49474

    Domyślnie

    Szwajcaria to już w ogóle kosmos, wtedy pewnie mieszkanie we Francji, bo to przy granicy, a zakupy w Niemczech, bo wszyscy tam tak żyją ).
    niezły kosmos a my narzekamy, siedząc na dupach

  15. #49475
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    niezły kosmos a my narzekamy, siedząc na dupach
    Ba! W Szwajcarii są bardzo wysokie zarobki, ale życie jeszcze droższe . Gałka lodów kosztuje 25 zł. To wyobraźcie sobie inne rzeczy albo mieszkanie . Oni przywykli do tego, że do pracy jeżdżą z Francji, a na zakupy (spożywka, chemia, ubrania) w weekend do Niemiec.

  16. #49476
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    hmm skads znam te ceny
    tylko na zakupy nie jezdze za granice ..ale ci co blizej Szwecji mieszkaja, tam sie obkupuja...
    albo ci co nizej... to do Danii plywaja

  17. #49477
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    hmm skads znam te ceny

  18. #49478
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    No co? Fajnie nie?

  19. #49479
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cholera..juz mi nie jest do smiechu..
    mlodej znow temp powyzej 39 skoczyla
    nad ranem bylo 38...pozniej bez goraczki, czyli 36,8 i jazda od nowa...chyba jutro rusze do lekarza...

  20. #49480
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    No co? Fajnie nie?
    Nooo... Mąż opowiadał, bo czasami jeździ w delegacje, że Polacy są chorzy, jak po pracy albo w trakcie ktoś ze Szwajcarów rzuci, żeby iść do restauracji .

Strona 2474 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony