dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 501 z 3107
Pokaż wyniki od 10.001 do 10.020 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #10001

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirkamis Zobacz post
    Mówisz masz

    "Na grypę najlepszy RUMJANEK
    RUM wypijesz
    JAN wy.......ry.......pie
    Już po grypie!!!!!


    Dziewczyny ja sobie zdaję sprawę, że są osoby zarabiajace mniej mniej ode mnie, ale wiem też , że są lepiej zarabiajacy - przynajmniej u mnie w firmie. I nie rozumiem dlaczego ci lepiej zarabiajacy dostają podwyżke, mimo tego, że mają mniej pracy ode mnieNo nic dadzą mi w następnym roku jakis medal na otarcie łez i tyle....

  2. #10002

    Domyślnie

    No ja przed sądną wypłata dostawałam więcej,no ale w ciąży byłam więc może mniej wydajna

  3. #10003

    Domyślnie

    moja od zawsze ma rytm bajka od 19.30 o 20 koniec bajki i 20.15 śpi
    Jedynie w okresie letnim ulega to zmianie

  4. #10004
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Jezuuu, jak długo może trwać ząbkowanie?
    U nas już 6 dni będzie .

  5. #10005

    Domyślnie

    haha - nawet dowieziemy w miejsce schadzki - zapakuję piżamkę na zmianę... odpieluszkowany, w nocy nie wstaje... tylko mega marudzi przed spaniem

  6. #10006
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    U nas było dobrze ze spaniem - po kąpieli do łóżeczka, zasypiał niemal od razu, pobudka 6-7, teraz po kąpieli 2-3 godziny mordęgi, całą noc się budzi z płaczem (średnio co godzinę, ale bywa i co 10 minut), ale za to wstaje po 8.

  7. #10007

    Domyślnie

    oj długo ,długo.U mnie szło bez problemu nawet nie wiedziałam ,że ząbkuje.Teraz siostrzeniec ząbkował i tez marudny ,gorączka itp. więc mówie siostrze jak to u nas było i usłyszałam " ale to facet więc marudzic musi ,i robić dużo krzyku o nic"

  8. #10008
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirkamis Zobacz post
    oj długo ,długo.U mnie szło bez problemu nawet nie wiedziałam ,że ząbkuje.Teraz siostrzeniec ząbkował i tez marudny ,gorączka itp. więc mówie siostrze jak to u nas było i usłyszałam " ale to facet więc marudzic musi ,i robić dużo krzyku o nic"

  9. #10009

    Domyślnie

    u nas zęby w nocy bez problemu - a jak się darł przy 4 albo 5 to dawałam paracetamol na noc przed zaśnięciem.

  10. #10010

    Domyślnie

    Tosia czekaj przeczytam to 10 razy ...

    wiem jedno MASZ rację - są pewne "ale" o tym zaraz jak przeczytam te 10 razy

  11. #10011

    Domyślnie

    Młoda tez czasami marudzi przed spaniem np.cały ostatni tydzień,ale słyszałam ,że taki wiek i hasła : poprzytulaj,pokochaj,leż obok to norma więc muszę być cierpliwa.

  12. #10012
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar frania02
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    górsk
    Kod pocztowy
    87-134
    Posty
    81

    Domyślnie

    dziewczyny widziałyscie piernikowe miasteczko w B&B HOME? są u nich zdjęcia na facebooku , mniam , mam ochotę zrobic już pierniczki świateczne z młodą jak na to patrze

  13. #10013

    Domyślnie

    Tosia
    a teraz całkiem serio:
    - na pewno u nas tak to nie wygląda jak powinno ( to co wyżej opisane) - RACJA
    - nie wiem czy na tyle umiem udawać jakie to zarąbiste uczucie mieć wszystko na głowie
    - nie wiem w jaki sposób jak już bym się zmusiła do udawania pokazać jak to "zarąbiście, że tatuś w domu" tzn wiem - w te dni śpię do 10...
    - co do myślenia "jak to byłoby odwrotnie" próbowałam nie raz - chyba bym nie umiała na 1 dzień dziecka zostawić - chodziłabym po ścianach, na pewno bym się przebranżowiła i zmieniła pracę.


    jak u Was zmieniłaś "myślenie faceta" ? chyba, ze to sekret.
    U mnie to chyba są "wieczne pretensje" ... ale żenada.

  14. #10014

    Domyślnie

    Ilonka a podajesz mu jakiś paracetamol??

  15. #10015
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Hmmm. Paracetamol dałam raz i w sumie było bez zmian (zasnął po 2 godzinach o 22, po północy pobudki), więc sobie podarowaliśmy.
    Ogólnie nie jest źle z tym ząbkowaniem, tylko te noce .

  16. #10016

    Domyślnie

    a zmrożony gryzak?
    * bardziej schłodzony niż zmrożony

  17. #10017
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    On ma za małą buzię na te gryzaki, ale coś tam ciągle podajemy. Pomaga wszystko, nawet chrupka, ciągle gryzie, jakby chciał rozerwać na strzępy.

  18. #10018

    Domyślnie

    Idę się zrelaksować...................................... ....




    Czytając książkę






    Miłej nocy

  19. #10019

    Domyślnie

    Ilona - u nas z zębami zero problemów - ale ze wzgl na dietę - co ja czopków glicerynowych dawałam... inne cuda w tych okolicach odpukać od roku spokój - ale płakał tak, że ja razem z nim.

  20. #10020

    Domyślnie

    Dobra dość użalania sie nad sobą, a teraz nasz rodak w brytyjskim "Mam Talet".... zajebisty tekst... miny jurorów bezcenne,szkoda, że nie wiedzą o czym spiewa
    http://www.youtube.com/watch?v=wfwKZipBsek

Strona 501 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony