dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 51 z 3107
Pokaż wyniki od 1.001 do 1.020 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #1001

    Domyślnie

    witajcie dziewczyny, jestem po i padam z nóg, cały dzionek deszcz padał, ale chyba nikomu nie przeszkadzało, było fajnie ale chyba ostatnia komunia w domu, duzo roboty, jednak obiad , deser, tort, zimna płyta , kolacja trochę latania bylo, trudno też zgrac obiad aby goście dostali wszystko na raz, no jednak to nie to samo co urodziny, ani 10 minut nie usiadłam, ale juz po wszystkim, córcia wyglądała przepięknie

  2. #1002

    Domyślnie

    NO to fajnie, że się wszystko udało. Ba, musiało się udać, bo jesteś perfekcjonistką Chwal się córą i jej kreacją!
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  3. #1003
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Reni, fajnie, że wszystko się udało Chociaż wyobrażam sobie, że Ty miałaś z tego dnia najmniej przyjemności Najważniejsze, że córka szczęśliwa

    A jak tam fotki?

  4. #1004

    Domyślnie

    Hihi, Ilonko popatrz na pierwsze zdanie w moim poście Choć moje jak zwykle mało gramatyczne.
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  5. #1005
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Super. Najważniejsze, że córcia zadowolona i szczęśliwa. Imprezy domowe są przyjemne, ale dla gospodyni to niestety nie jest nasiadówka za stołem... Wrzucisz jakieś zdjęcie sukieneczki? A juz najlepiej córci w sukieneczce

  6. #1006

    Domyślnie

    upss zdjęcia najwczesniej jutro bo ja nie robilam tylko moja siostra i bratowa więc moze jutro wyślą na maila, a fotograf dopiero za dwa tyg przygotuje propozycje do wybrania, mogłam z karty zdjecia zgrać na pulpit ale nie miałam do tego głowy

  7. #1007

    Domyślnie

    Poczekamy. Cóż nam innego pozostaje
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  8. #1008
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Ja też czekam z niecierpliwością

  9. #1009

    Domyślnie

    powiem wam że zła jestem na siebie, cały dom fotografuję, a zapomniałam zrobić zdjęcie córce rano przed wyjściem, kompletnie zapomniałam o tym

  10. #1010
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Faktycznie szkoda Ja pamiętam swoją komunię i właśnie zdjęcia przed wyjściem do kościoła, czułam się jak księżniczka w tej białej sukience

    Z drugiej strony nic nie szkodzi, bo córce na pewno zrobiono mnóstwo zdjęć tego dnia, więc pamiątka będzie, a Ty Reni miałaś tyle na głowie, że nie ma się co dziwić

  11. #1011

    Domyślnie

    I co się martwisz. Jak Ilonka pisała, córa ma napewnie nie jedno przepiękne zdjęcie. A Ty się nie zamęczaj, bo miałaś naprawdę dużo na głowie
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  12. #1012

    Domyślnie

    Witajcie!!
    MarJel jak mam usunąć te stare zdjęcia łazienki z dziennika reni bo chyba reni na mnie zła nic sie na ten temat nie wypowiedziała
    Pozdrawiam
    Dorota

  13. #1013
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    edytuj post i usun

  14. #1014

    Domyślnie

    Witaj markoto! w Imageshack to chyba nie działa

  15. #1015
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    usuwasz caly post albo same fotki z posta

  16. #1016

    Domyślnie

    Markoto!
    Ja chyba jestem totalnym beztalenciem bo nie udaje mi się to. Jak staję na poście to mi się wyświetla to co wkleiłam u renii razem z opisem. I nie mam opcji edytuj posta
    Pozdrawiam
    Dorota

  17. #1017
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał majchrowskadorota Zobacz post
    Witajcie!!
    MarJel jak mam usunąć te stare zdjęcia łazienki z dziennika reni bo chyba reni na mnie zła nic sie na ten temat nie wypowiedziała
    Pozdrawiam
    Dorota
    Myślę że Reni nie będzie chciała żebyś usuwała, może po prostu przed komunią nie miała czasu aby komentować łazienkę.

    W każdym razie jak chcesz to jak przejdziesz do swojego posta, na samym dole masz takie napisy, zaczynając od pierwszego;
    edytuj post , odpowiedz, odpowiedź z cytatem, poleć znajomemu

    Wchodzisz w edytuj post i kasujesz

    Na pewno masz tą opcję

  18. #1018
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar markoto
    Zarejestrowany
    Feb 2006
    Posty
    21.633
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    220

    Domyślnie

    w swoim poscie w dolnej linijce w kolorze szarym masz taki olowek z napisem edytuj post , obok odpowiedz z cytatem i polec znajomemu, klikasz w edytuj post i tam potem jako pierwsza z opcji jest usuń wiadomosc - zaznaczasz opcje skasuj ten post i usun wiadomosc

    edit:

    pisalysmy jednoczesnie

  19. #1019
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    I tak obie Marty pisały jednocześnie

  20. #1020

    Domyślnie

    Dzięki dziewczyny!!
    Udało się, sorki że tak Was męczyłam ale pierwszy raz wklejałam i kasowałam zdjęcia.
    Jak się renii odezwie na forum to wtedy za pozwoleniem wkleje łazienkę kuchnie i schody w salonie bo w piatek zakończyli montować.
    Pozdrawiam
    Dorota

Strona 51 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony