dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 63 z 3107
Pokaż wyniki od 1.241 do 1.260 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #1241

    Domyślnie

    reni, ale olbrzym z tarasu - PIĘKNY - efekt będzie niesamowity na pewno!!!!
    napisz ile metrów masz wysunięte taras tam, gdzie masz podcień? jaki ma ogólnie wymiar?

  2. #1242

    Domyślnie

    Tutaj zdjecie modrzewia japońskiego "ukradzione" z pewnego ogrodu

    Uploaded with ImageShack.us
    a tutaj jeszcze catalpa

    Uploaded with ImageShack.us

    Osobiscie wolalabym drzewko ktore w zimie nie straci lisci.

    Renia ja jestem laikiem ale tak sie zastanawiam czy te bloczki na ktorych opartach jest drewniana podbudowa nie powinny byc jeszcze zaizolowane tak jak izoluje sie fundamenty?(pomalowac i polozcy folie/pape) Wtedy byloby zabezpieczenie ze woda nie bedzie podciagac i drewno ktore sie na nich opiera nie powinno sie niszczyć.
    Oglądałam sobie wczoraj te Twoje donice z Ikea.Faktycznie nie sa juz dostepne w Pl natomiast u nas jest jeszcze 5 szt i tak sie zastanawaim czy sie nie szarpnać Z opisu wychodzi ze sa to osłonki wiec pewnie w srodek trzeba dać jeszcze kolejna doniczke z ziemia.
    Ostatnio edytowane przez kakusek ; 05-06-2011 o 13:20
    kaka

  3. #1243

    Domyślnie

    kakusek obrys tarasu miałam zrobiony na etapie fundamentów z bloczków betonowych a teraz są one dokładane dla podniesienia tarasu do poziomu okien tarasowych bo warunkiem był ten sam poziom podłogi w domu i na tarsie, dlatego też mam bezprogowe okna tarasowe, drzewka oglądnę wieczorkiem i wielke dzięki za link

  4. #1244

    Domyślnie

    Reniu mam jeszcze prosbe.Zauwazyłam ze masz na balkonach balustrady ze stali nierdzewnej.Mozesz podac u kogo zamaiwalas?Ja zrobiłam wycene mojego małego balkoniku i za balustrade 6 mb wyszło 3900 zl .Wydaje mi sie ze to drogo.Znalazłam firme w okolicach Myslenic ktora za balustrade ocynkowana i pomalowana chce 300 zl za mb czyli kwota wyszłaby 1800 zl (jak dla mnie do przyjecia) Nie jestem jednak do konca przekonana czy taka balustrada bedzie rownie dobra jak ta z nierdzewi dlatego moze zrobie wycene w innej firmie(jesli podasz mi namiar )
    kaka

  5. #1245

    Domyślnie

    kakusek namiary na balustrady ci dam ale jutro, jabyco przypomnij się, mogę ci powiedzieć ze moje te dwa balkony, które są widoczne na zdjęciu i dwa weneckie po 1mb kosztowały 6 tyś

  6. #1246

    Domyślnie

    reni teraz mnie zabiłaś tą ceną za balustradę
    a jeszcze post wyżej pytałam o taras....

  7. #1247

    Domyślnie

    Reni, świetnie zaczyna wyglądać tarasik i faktycznie jest duży
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  8. #1248

    Domyślnie

    Ok kochana spokojnie poczekam bo bede je dopiero zamawiac po zrobieniu elewacji czyli pod koniec czerwca.Napisz prosze jeszcze (oczywiscie moze byc jutro ) z czego dokąłdnie amsz te balustrady zzebym wiedziała co wyceniac
    Oldzia wg mojego dotychczasowego rozeznania Renia zapłaciła bdb cene za barierki.Jak pisałam wczesniej miałam wycene na stal nierdzewna i gosc podał mi kwote 3900 zl(z montazem gratis) Wychodzi ze za mb biora ok 900 zl bo u mnie balkonik przy lukarnie jest dl 3,5 m a szerkosci 1,30m
    kaka

  9. #1249

    Domyślnie

    no to kakusek bardzo drogo ci wycenił bo ja mam w sumie 18mb balustrady i tak jak mówiłam 6 tyś, dokładnie to balustrada ze stali nierdzewnej, tylko tyle .
    teraz sobie przypomnialam liczył mi ok 450 zł za mb i montaż też był gratis, ja tez długo szukałam bo wszyscy wołali właśnie około tysiaca za mb

  10. #1250

    Domyślnie

    dziewczyny to ja źle przeczytałam zrozumiałam, że 6tys mb już chciałam pytać.... -to chyba za złota musiałaby być no to reni według mnie cenę miałaś bardzo dobrą
    Ps. reni napisz mi proszę na ile masz wysunięty taras od podcienia? jaki ma wymiar?
    Ostatnio edytowane przez oldzia ; 05-06-2011 o 16:31

  11. #1251

    Domyślnie

    Reni ja myślałam o katalpie, która już Kakusek wkleiła.

  12. #1252

    Domyślnie

    oldzia od okna w jadalni do końca tarasu jest 4,5 metra, ale kończy on sie wcześniej niż taras przed salonem, caly taras ma 55m2

  13. #1253

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    oldzia od okna w jadalni do końca tarasu jest 4,5 metra, ale kończy on sie wcześniej niż taras przed salonem, caly taras ma 55m2
    dzięki reni u siebie planuję 4m - to będzie ok

  14. #1254
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Reni Twój domek z zewnątrz równie piękny jak w wewnątrz, a taras moje marzenie
    zazdroszczę

  15. #1255
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    reni - nie mogę się doczekać Twojego tarau z tymi lampami i drzewkiem. Cudo!
    Co do drzewka to może ważne by korzenie nie zniszczyły fundamentów tarasu ?
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  16. #1256

    Domyślnie

    Reni zapowiada sie pięknie! A co do drzewka to takie, które pozbywa sie liści na zime tez może ciekawie wyglądać jesli ma fajna bryłę z gałęzi.A jęśli je jeszcze fajnie podświetlisz od dołu mmmmm

  17. #1257

    Domyślnie

    oldzia nie ma za co

    Martusia witaj i u ciebie też piękniście

    mirela witaj a odnośnie drzewka, ono będzie w doniczne, jak juz będzie za duże to je przesadzę a na taras dam znowu małe

  18. #1258

    Domyślnie

    Agi właśnie będzie podświetlone od dołu z dwóch stron

  19. #1259
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Saly
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    1.674
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    Reni zastrzeliłaś mnie tym tarasem CUDO
    miałam inną wizję swojego ale chyba się skuszę na taki
    Jest przepiękny czy wiesz już jakim drzewne będzie wyłożony????

  20. #1260

    Domyślnie

    witaj Saly na tarasie bedzie modrzew syberyjski, chciałam bankirai ale cena nie do przejścia na dziś

Strona 63 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony