dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 3107
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #161
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    wobec tego dobranoc MarJel, do jutra

  2. #162

    Domyślnie

    Kuszę, kuszę
    A co do romantyczności wystroju, to sama zamierzam takową do sypialni wprowadzić.
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  3. #163
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    Ja to mam fajnie urządzanie dopiero przede mną-więc poproszę o abonament na ten watek

  4. #164
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    O kurczaki To i ja sie witam, nawet nie wiedzialam, ze masz galerie!

    Przeslicznie, a na widok schodow zzielenialam z zazdrosci
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

  5. #165
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Ja też jestem ciekawa tej sypialni, chętnie obejrzę

  6. #166
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    Pewnie Reni biega już z aparatem

  7. #167

  8. #168

    Domyślnie

    ja już po śniadanku, drugiej kawce, a sypialni nie widać. Reni chyba, otej porze, już nie śpisz
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  9. #169

    Domyślnie

    dzień dobry, już jestem kochane dziewuszki, oj poprawiłiście mi humor z samego rana, bo jakoś zaczął się beznadziejnie, takze jestem po śniadanku, sypialnia posprzątana i zdjęcia porobione, zaraz wklejam

  10. #170
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Hmmm..., Reni, mi się bardzo podoba ta czarna tapeta (choć na łączeniach faktycznie nie wygląda ciekawie), zwłaszcza kiedy zobaczyłam ją w towarzystwie czarnych zasłon (super pomysł!) - być może z jasną tapetą sypialnia straci cały swój "pazur" - a gdybyś tak spróbowała połączyć ciemną farbę z jasną tapetą? Ja bym całkowicie z tych ciemnych ścian nie rezygnowała...

  11. #171

    Domyślnie

    też myślałam aby pomalować na czarno gdzie niegdzie, ale jak sobie pomyslę zrywać tapetę a potem gładzie robić, to mnie trafia, a tak zerwę tapetę i przykleję nową to gładzi nie musze robić: i wymysliłam sobie tak
    1. za łóżkiem czarna tapeta bez wzoru, a na ścianach szara bez wzoru i szara w kropeczki srebra , wygladają bosko
    2. do tego fioletowo czarne dodatki, czyli fioletowy aksamitny fotel i czarne zasłony i poduchy te które są

  12. #172

    Domyślnie

    Malm kojarzycie i to nawet bardzo dobrze W planach mam zakup z tej serii łóżka w odcieniu dębu bielonego (chyba jak Twoje). Co do tapety... No nie wygląa ciekawie, ale to pewnie tylko dlatego, że pomalowałaś łączenia po a nie przed położeniem tej tapety. I też bym nie rezygnowała z czarnego w sypialni
    Było bardzo daleko, teraz już tylko daleko do celu...

    Rzeczywistość dziś to utopia wczoraj.
    Le Corbusier

  13. #173
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    też myślałam aby pomalować na czarno gdzie niegdzie, ale jak sobie pomyslę zrywać tapetę a potem gładzie robić, to mnie trafia, a tak zerwę tapetę i przykleję nową to gładzi nie musze robić: i wymysliłam sobie tak
    1. za łóżkiem czarna tapeta bez wzoru, a na ścianach szara bez wzoru i szara w kropeczki srebra , wygladają bosko
    2. do tego fioletowo czarne dodatki, czyli fioletowy aksamitny fotel i czarne zasłony i poduchy te które są
    Tak właśnie się obawiałam, że farba to dużo więcej roboty i spore utrudnienie, zresztą ciemna farba nie zawsze dobrze wygląda - jeśli planujesz jednak połączyć ciemną tapetę z jasną, to mi się ten pomysł jak najbardziej podoba, na pewno będzie się prezentować ZABÓJCZO

  14. #174

    Domyślnie

    laseczki komentujcie bo usuwam tę sypialenkę moją zepsuta

  15. #175

  16. #176
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar hazeleyes1982
    Zarejestrowany
    May 2010
    Posty
    3.340

    Domyślnie

    Reni, MarJel już chyba to kiedyś pisała, ale musze jeszcze raz: Jeeeeny, jak Ty masz czyściutko......

  17. #177

    Domyślnie

    Cytat Napisał MagdaBartek Zobacz post
    Mam jeszcze jedno pytanie dot. łazienki - ponieważ planują podobny prysznic z jedną ścianą ze szkła+deszczownica - i skusiłabym się też na podłogę z drewna- jak wygląda w praktyce sprawa użytkowania prysznica - chlapie się bardzo na drewnianą podłogę?
    witam, podczas kąpieli oczywiście ze się chlapie ale to żaden problem dla deski egzotycznej, poprostu po kapieli wystarczy przetrzeć i już, z deska nic się nie dzieje bo jest olejowana, ale zauważyłam jeszcze, że w moim przypadku gdybym miała jeszcze te 10 cm mozaiki więcej to prawie wcale by się nie chlapało, takze im dłuższa tafla tym lepiej , moja ma 116 cm.

  18. #178

    Domyślnie

    Reeeeniiii,umarlam....cudnie jest

  19. #179

    Domyślnie

    prawdziwy.anika witam Cię u siebie i gorąco pozdrawiam

  20. #180
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Venus_m
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    15.874

    Domyślnie

    Oja Reni ale Ty masz ekstra lustro w sypialni i jeszcze tylko oparte i do tego te dlugie wiszace zaslony mmmm Czy salon byl projektowany przez profesjonaliste czy to tworczosc wlasna?

    Hazeleyes
    Nowy wymiar - serdecznie zapraszam! SOMEPLACENICE by Ven

    Mirabelka Justyny i Roberta - mieszkamy od 09.04.2011r. fotki strona 2

    Nie możesz wysłać PW? Spróbuj tutaj [email protected]

    "Sukces nigdy nie jest efektem słomianego zapału - tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień"

Strona 9 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony