dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 991 z 3107
Pokaż wyniki od 19.801 do 19.820 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #19801

    Domyślnie

    mirella tak ale kiedy sprzątam i myję coś domestosem to sory ale szkoda mi nowej bluzy (mam aż 2 szt) aby w niej sprzątać, bo pewno zachlapię i przejdzie i tak do tych "domowych szmat"

  2. #19802
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    to ja mam pełno takich, niebrudnych a ładnych, ale w których do roboty nie chodzę. Poza tym... ja nie używam domestosa
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  3. #19803
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agatah
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Civitas Kielcensis
    Posty
    2.343

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    No nie lubię, nie wiem. Lubię z facetami pogadać, ale jak partner, równy z równym, ale już być obiektem seksualnym dla obcego - nie.
    Ilona, doskonale ciebie rozumiem
    Ja w pracy z samymi facetami i też nie wybijam się jakoś szczególnie.

  4. #19804

  5. #19805
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Mały OFF

    Ilonka, jest gdzieś w Poznaniu sklep Tchibo tak, żeby do niego z autostrady z Wawy zajechać? Może w Komornikach?

  6. #19806

    Domyślnie

    aniu nie wiem jak w poznaniu ale teraz w kazdej prawie galerii jest tchibo

  7. #19807
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    no ja też pod szkoła nie wysiadam ale po chleb muszę wyjść, ale ja do szkoły śmigam .......w szlafroku ale po chleb w kurtce
    A jak Ci kiedyś ktoś w dupkę przygrzmoci jak będziesz dzieci do szkoły odwozić, to będzie siwy dym

  8. #19808
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Wiem, wiem, ale konkretnie o Poznań mi chodzi, bo mój mąż właśnie z Wawy jedzie więc po drodze by było... Ja mam do Tchibo 25 km i mi się nie chce jechać a on i tak w trasie więc by zajechał

  9. #19809

    Domyślnie

    Cytat Napisał asiazett Zobacz post
    A jak Ci kiedyś ktoś w dupkę przygrzmoci jak będziesz dzieci do szkoły odwozić, to będzie siwy dym
    będzie problem

  10. #19810
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    a da się tak, z kumplem może ale z obcym? zupełnie bez podtekstu seksualnego
    No widzisz, ja chyba potrafię, ale noszę się tak, żeby się nie wyróżniać. Jak mnie facet podrywa, to długo ze mną nie pogada.

    Agatah, dokładnie, u mnie jest mało mężczyzn co prawda, ale tez mało młodych kobiet (w sumie - zero), dlatego cała uwaga z musu skupiona na mnie, więc robię wszystko, żeby tak nie było. Z ta rownoscia... Ja jestem skrajna feministka, może to z tego wynika?

    Aniu, niestety, Tchibo tylko w galerii Malta (na Baraniaka) i kiedyś w Pestce (Aleje Solidarności), ale nie wiem, czy nadal... Nic przy autostradzie .

  11. #19811

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    No widzisz, ja chyba potrafię, ale noszę się tak, żeby się nie wyróżniać. Jak mnie facet podrywa, to długo ze mną nie pogada.

    Agatah, dokładnie, u mnie jest mało mężczyzn co prawda, ale tez mało młodych kobiet (w sumie - zero), dlatego cała uwaga z musu skupiona na mnie, więc robię wszystko, żeby tak nie było. Z ta rownoscia... Ja jestem skrajna feministka, może to z tego wynika?

    Aniu, niestety, Tchibo tylko w galerii Malta (na Baraniaka) i kiedyś w Pestce (Aleje Solidarności), ale nie wiem, czy nadal... Nic przy autostradzie .
    Ilonka w takim razie śmiem twierdzić, że na żywo robisz takie piorunujące wrażenie, ze po prostu masz tego dość ze zmęczenia


    ja znowu albo mało się rozglądam albo raczej na mnie już mało kto patrzy

  12. #19812
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    ja znowu albo mało się rozglądam albo raczej na mnie już mało kto patrzy
    Wariatka... Przecież przed chwilą pisałaś, że dwóch młodych się na ciebie gapiło w McDonaldzie Pewnie starsi też się gapią, tylko może bardziej dyskretnie, dlatego nie zauważasz

  13. #19813
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar asiazett
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.061
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    Ilonka w takim razie śmiem twierdzić, że na żywo robisz takie piorunujące wrażenie, ze po prostu masz tego dość ze zmęczenia


    ja znowu albo mało się rozglądam albo raczej na mnie już mało kto patrzy
    Tak by to drugie wynikało z pierwszego

  14. #19814

    Domyślnie

    Cytat Napisał anna-maria3 Zobacz post
    Wariatka... Przecież przed chwilą pisałaś, że dwóch młodych się na ciebie gapiło w McDonaldzie Pewnie starsi też się gapią, tylko może bardziej dyskretnie, dlatego nie zauważasz
    to byli smarkacze prawie dzieci, tacy się nie liczą, wczoraj córka ogląda moje nowe sandałki i mówi, mamo na kolor różowy jesteś już za stara

  15. #19815

    Domyślnie

    Cytat Napisał adiqq Zobacz post
    nie dogodzisz....
    też prawda

  16. #19816
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Cytat Napisał reni1980 Zobacz post
    to byli smarkacze prawie dzieci, tacy się nie liczą, wczoraj córka ogląda moje nowe sandałki i mówi, mamo na kolor różowy jesteś już za stara
    moja córka uważa, ze ONA już jest za stara na róż . Trochę się zatrzymałaś reni
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  17. #19817
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    Cytat Napisał adiqq Zobacz post
    tam zaraz łachmaniarz. Widzę że dla ciebie w tej kwestii jest tylko "Top class" i "łachmaniarz"
    jest nie tylko kolor czarny i biały, ale także odcienie szarości....
    czylis normalny chlop jest cos jak moj lubi sobie pogotowac, sprzata, pierze, przed praca dzieciom i mi sniadanie robi, kawke, do przedszkola zawozi...
    a i mi odpowiada styl casualowy: jeansy, t-shirty z nadrukiem, 'sweterek w serek', koszula z reserved czy sportowa marynarka, do tego trampki czy jakies eccowe...i tak sie na codzien nosi

  18. #19818
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    mój jedynie nie gotuje. Ale akurat to ja kocham robić . Reszta podobnie Śniadanka mi do pracy robi zawsze wieczorem . Nawet pyta z czym chcę .
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  19. #19819
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anna-maria3
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    4.751
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    170

    Domyślnie

    Ej, ale kto powiedział, że jak nieco bardziej elegancki, to nie pomaga? Mój też gotuje czasem, okna myje, podłogi, prasuje, kawusię poda...

  20. #19820

    Domyślnie

    Cytat Napisał anna-maria3 Zobacz post
    Ej, ale kto powiedział, że jak nieco bardziej elegancki, to nie pomaga? Mój też gotuje czasem, okna myje, podłogi, prasuje, kawusię poda...

Strona 991 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony