dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 999 z 3107
Pokaż wyniki od 19.961 do 19.980 z 62138

Temat: Nasz domek

  1. #19961
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    dobra rozpiska Ann... ja jeszcze bym dodala masc na ukaszenia... czy to komar czy cos innego...
    wtedy i nie swedzi i nie boli dziecko...

  2. #19962
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał annNS2 Zobacz post
    ale chyba sterimar uzywacie?!
    ilonka - w takim razie przy najblizszej okazji masz tu liste:
    - altacet junior na drobne stluczenia
    - nuforen forte (bo mniejsza dawke sie podaje)
    - masc majerankowa (edit: przepraszam, to juz masz
    - euphorbium spray (homeopatyczny) przy wiekszych katarkach...bo przy zielonym katarze - dicortineff lub biocadyna w kropelkach (ale to na recepte)
    przy zdrowym dziecku w zupelnosci taki zestaw wystarczy
    Ann, maść na stłuczenia? On zacznie chodzić za pół roku . Najwcześniej .

    Dicortineff znam - ble, a fuj. Często sama miałam to aplikowane .

  3. #19963
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    Ann, maść na stłuczenia? On zacznie chodzić za pół roku . Najwcześniej .

    Dicortineff znam - ble, a fuj. Często sama miałam to aplikowane .
    Ilonka, ale bedzie raczkowal/raczkuje wiec tez sie przydaje.. uderzy sie itp... warto jednak taka masc posiadac

  4. #19964
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał adiqq Zobacz post
    Ilona, dziewczyny dobrze ci radzą
    nie znasz dnia ani godziny
    i Adiqq tez dobrze radzi
    w koncu tata z doswiadczeniem

  5. #19965
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Ilonka, ale bedzie raczkowal/raczkuje wiec tez sie przydaje.. uderzy sie itp... warto jednak taka masc posiadac
    dokladnie jak zacznie raczkowac, potem wstawac, chodzic...to bardzo urazowe umiejetnosci
    zamiast komarka mamy cos na e...nie pamietam...mlodego jak komar ugryzie to robi mu sie strasznie wielki i twardy babel ktory dlugo nie chce zejsc... ew fenistil w kroplach
    o chorobach to tu jeszcze chyba nie bylo

  6. #19966
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał london23 Zobacz post
    Na przeziębienie najlepiej: herbata z lipy + maliny ze sloiczka lub mrozone,inalacja gorąca woda do garnka +sól (lepiej działa bo jest ciepłą inhalacją a z inhalatora bardziej sę nadaje dla astmatyków bądz przy chorobach płuc oskrzeli kupa kasy zostaje
    Ja lubię takie domowe sposoby .
    Ale to działa super przy zdrowych dzieciach.

  7. #19967
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał annNS2 Zobacz post
    dokladnie jak zacznie raczkowac, potem wstawac, chodzic...to bardzo urazowe umiejetnosci
    zamiast komarka mamy cos na e...nie pamietam...mlodego jak komar ugryzie to robi mu sie strasznie wielki i twardy babel ktory dlugo nie chce zejsc... ew fenistil w kroplach
    o chorobach to tu jeszcze chyba nie bylo
    Na komary nic nie mamy, bo miał latem kilka miesięcy, a wtedy się nie podaje (chociaż lekarz twierdził, że można). U nas super sprawdziła się lawenda w plastrach. Jeden plasterek na łóżeczko, jeden na wózek i zero komarów w pobliżu.
    Kiedyś pani na spacerze okrzyczała męża, że chodzi po lesie, a tam tyyyle komarów. Ja bym na jego miejscu zapytała: "To mam iść do miasta, wzdłuż autostrady czy do centrum handlowego po świeże powietrze?" .

  8. #19968
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał annNS2 Zobacz post
    dokladnie jak zacznie raczkowac, potem wstawac, chodzic...to bardzo urazowe umiejetnosci
    zamiast komarka mamy cos na e...nie pamietam...mlodego jak komar ugryzie to robi mu sie strasznie wielki i twardy babel ktory dlugo nie chce zejsc... ew fenistil w kroplach
    o chorobach to tu jeszcze chyba nie bylo
    Raczkuje jak szalony. Wstaje tylko na mnie. Chodzić będzie późno.
    No i nie siedzi, a już dziesiąty miesiąc leci.

  9. #19969
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    ja na owady i komary mam Dapis


    i jeszcze jakis ale nie pamietam nazwy...
    ten bynajmniej super dziala u corki... ona to ma okropne rany uczuleniowe..on skutecznie je goi.

  10. #19970
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    ja na owady i komary mam Dapis


    i jeszcze jakis ale nie pamietam nazwy...
    ten bynajmniej super dziala u corki... ona to ma okropne rany uczuleniowe..on skutecznie je goi.
    zapisane do sprawdzenia juz niebawem (bo przeciez WIOSNA IDZIE!!

  11. #19971
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar annNS2
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    2.374

    Domyślnie

    dobra...kawa wypita (juz calkiem zimna)...przenosze sie wiec na kanape potem zastanowie sie co dalej

  12. #19972
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Ja właśnie czytam, że tylko dzieci opóźnione nie siedzą jak mają 9 miesięcy .
    Jeeezu, po co matki to sobie robią? Jedna nawet dobiła załamaną matkę: "Mój jak miał 9 już chodził, więc twoje jest opóźnione, co wynika z błędów rodziców".
    .

    Dobra, nie wiem, po co to czytam, miałam tego nigdy, przenigdy nie robić.

  13. #19973
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Ilona moja mlodsza tez pozno (w prownaniu z pierwsza corka) zaczela siadac..
    ale jak juz usiadla to i podnoszenie sie w lozeczku sprawnie jej poszlo, stanie bez trzymanki a po krotkim czasie chodzenie

    nie warto czytac pierdol typu jak tamta matka z Twojego cytatu..jakbym taka dorwala to bym jej oczy osobiscie wydrapala za te teksty!

    pewnie jej dziecko to juz samo siedzialo jak mialo 3 miesiace..no bo dzieci w tych czasach tak szyyybko dojrzewaja

  14. #19974

    Domyślnie

    Ilonka opózniona to jest ta mamuśka ,która to pisze
    Ostatnio edytowane przez london23 ; 18-01-2014 o 09:31

  15. #19975
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mmelisa Zobacz post
    Ilona moja mlodsza tez pozno (w prownaniu z pierwsza corka) zaczela siadac..
    ale jak juz usiadla to i podnoszenie sie w lozeczku sprawnie jej poszlo, stanie bez trzymanki a po krotkim czasie chodzenie

    nie warto czytac pierdol typu jak tamta matka z Twojego cytatu..jakbym taka dorwala to bym jej oczy osobiscie wydrapala za te teksty!

    pewnie jej dziecko to juz samo siedzialo jak mialo 3 miesiace..no bo dzieci w tych czasach tak szyyybko dojrzewaja
    Wiesz co Mmelisa, ja się nie martwię, bo poza tym wszystko ok - ładnie podnosił głowę zawsze, pełzał, teraz raczkuje, podnosi się na kolanach do góry, czasami klapnie na pupę z tej pozycji, ale jest tak niecierpliwy, że od razu z powrotem do raczkowania i rusza przed siebie, bo coś zobaczył. Pokonuje tory przeszkód w całym domu, a że nie siada? Poczekamy.

    No i brat mnie uspokaja, że jego dwójka najpierw zaczęła wstawać, dopiero potem siadać - po 10. miesiącu. Mama mówi, że my mieliśmy tak samo, a chodzić zaczęliśmy późno. Każde dziecko jest inne. Natomiast jak czytam: "Jestem rehabilitantem, każde dziecko musi siadać do szóstego miesiąca" albo: "Wszystkie dzieci siedzą w siódmym miesiącu" - no co za durnie to wypisują? Taaa, wszystkie chodzą przed skończeniem roku, mówią płynnie i całymi zdaniami jak mają półtora, a w wieku sześciu lat cała Polska czyta Sienkiewicza .

  16. #19976
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Cytat Napisał london23 Zobacz post
    Ilonka opózniona to jes ta mamuśka ,która to pisze
    Mi sie wydaje, ze ta mamuska to bedzie krzywdzic swoje dziecko... w sensie... we wszystkim bedzie naj... najszybszy, najbystrzejszy...

    nie lubie takiego wychowywania... moim skromnym zdaniem jest to, ze na wszystko przyjdzie czas...
    tyle w temacie bo to temat rzeka

    9miesiecy chodzi... taaa teraz juz 12latki w PL w ciaze zachodza z kolegami 13letnimi
    ot taka przykladowa szybkosc wychowywania dziecka

  17. #19977
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał london23 Zobacz post
    Ilonka opózniona to jest ta mamuśka ,która to pisze

    Straszna baba . Nawet dziecka na oczy nie widziała! Biedna ta mamusia, co zadała pytanie. Pewnie od razu pognała do pediatry, neurologa i rehabilitanta.

  18. #19978
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    Ilonka racja w tym co wyzej napisalas

  19. #19979
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Mmelisa
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    13.580

    Domyślnie

    6kg to nie dobrze, niedowaga, anemia
    14kg to juz pulpet tez nie dobrze
    do lekarza, na cwiczenia, terapie!!!


  20. #19980

    Domyślnie

    Mojej siostry mała ma 15miesięcy i dopiero zaczyna chodzic,siadała też pózno

Strona 999 z 3107

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony