dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 23
  1. #1

    Domyślnie Pokój dzienny z jasnymi meblami.

    Czy możecie pokazać pokoje dzienne, w których są jasne meble? W salonach meblowych króluje obecnie wenge, śliwa- te kolory mi nie odpowiadają. Do swojedo pokoju chciałbym kupić meble jasne np w jasny dąb lub coś podobnego-chodzi mi konkretnie o witrynę, szafkę rtv,komodę,stolik kawowy,stół,krzesła.Gdyby ktoś miał u siebie coś innego niż wenge chętnie zobaczę zdjęcia.
    Staś100

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Polecam wątek: http://forum.muratordom.pl/showthrea...e-swoje-salony
    Galerie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...Darcy-zaprasza...
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...0316-Nasz-dom-...

    A najlepiej zmienić odwiedzane "salony" meblowe: obejrzyj meble Paged, Matkowski, Szynaka, Ikea

  3. #3

    Domyślnie

    Właśnie też ostatnio mnie kusi zmiana aranżacji salonu, gdzie będę miała same jasne meble. Najbardziej spodobało mi się takie rozwiązanie: http://www.esmebel.com/rodziny,marco,11.html Z jednej strony wygląda klasycznie, ale jednak ma w sobie ten nowoczesny design.

  4. #4

    Domyślnie

    nowoczesny design???

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Jaksie, po Twojej rekomendacji poleciałam oglądać ... Wow - lakierowana na biało sosna, design XXI wieku

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    raczej tradycyjna klasyka

  7. #7

    Domyślnie

    ja mam jasne meble z fimy Klose - buk. moge pokazac ale na pva

  8. #8

    Domyślnie

    renetex bardzo proszę o zdjęcia mogą być na priva.
    Staś100

  9. #9

    Domyślnie

    hmmm prześle , ale proszę podaj mnie tego mail , bo ja nie wiem jak znależć Twojego z forum .

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Jasne meble z Klose to tylko z kolekcji Multiform w takim kolorze:


  11. #11

    Domyślnie

    meble w kolorze wenge są bardziej eleganckie , ale jasne mniej pracochłonne. Przynajmniej nie trzeba latać i wciąz wycierać kurzy.

  12. #12

    Domyślnie

    [QUOTE=renetex;4635688]meble w kolorze wenge są bardziej eleganckie , ale jasne mniej pracochłonne. Przynajmniej nie trzeba latać i wciąz wycierać kurzy.
    W jednym z pokoi mamy czarne meble i żona ma ich serdecznie dość-ciągle są brudne widać najdrobniejszy pył. Chce teraz meble jasne-są lepsze w utrzymaniu czystości. Boję się jednak czy przy białych ścianach i panelach o kolorze dąb meble jasne nie zleją się z otoczeniem. Ale samopoczucie i zadowolenie żony najważniejsze, więc raczej będą meble jasne.
    Dzięki renex za zdjęcia, bardzo fajny pokój, meble ładnie wyglądają, kompozycje z kwiatów piękne(to twoje dzieło?),firanka wpadła w oko żonie(możesz zdradzić gdzie ją kupiłaś),stół i krzesła idealnie pasują do mebli, czy są z tej samej serii co meble?
    Staś100

  13. #13

    Domyślnie

    dla staś 100
    Całość mebli to Klose kolekcja Lanao, stół też ( polecam- ma super system do rozsuwania lekko , moi znajomi mając z innych firm i widząc ja sie rozsuwasz nas też byli zachwyceni ). Przyznam że zamawiałam te meble w ciemno nie widząc na żywo jak będą wygladały w jasnym kolorze ( w sklepach są wystawy tylko ciemne ) , dzwoniłam nawet do fabryki z prośba o chociaż zdjęcie i też byli zaskoczeni. Prawie nikt nie zamawia jasnych. Krzesła mam z Bydgoskiej Fabryki Mebli ( też polecam solidnie zrobione - 4 lata użytkowania i są jak nowe , nic sie nie rozeschło). Przyznam że Klose ma lepiej profilowane krzesła , ale niestety dużo droższe . Nie widać róznic kolorystycznych też o wybarwiniu buk.
    Jak widze teraz moda trochę przechodzi i już widać zainteresowanie jasnymi.
    KURZY WOGÓLE NIE WIDAĆ .
    Firanka. To mój własny pomysł co do uszycia . Jest z domieszką lnu i z haftem na dole. A kupiłam ja w moim miejscu zamieszkania.
    Wstawiłabym zdjęcie dla innych , ale nie wiem jak to sie robi

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał renetex Zobacz post
    Jak widze teraz moda trochę przechodzi i już widać zainteresowanie jasnymi.
    KURZY WOGÓLE NIE WIDAĆ .
    Hehe, jakoś nie widzę sytuacji, żeby ktoś wybrał ciemne meble, bo są modne. Czy decydującym argumentem nie powinno być to, że kolorystycznie pasują do wnętrza, innych sprzętów, ścian, podłóg etc.? Zgodzę się, że nie za bardzo kurzu, bo mam jasne meble w dwóch pokojach i kuchni, co niestety nie oznacza, że kurz na nich magicznie nie osiada

  15. #15

    Domyślnie

    ja będę mieć meble dąb naturalny. barek i witryna z firmy Zakor kolekcja windsor.http://www.zakor.pl/kolekcja/windsor/234

  16. #16

    Domyślnie

    ponawiam pytanie - gdzie można znaleźć jasne meble - klon, dąb bielony itp? Ja szukam nowoczesnych w formie (ale nie awangardowych)
    "dziwny jest ten świat..."

  17. #17
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Szynaka, Matkowski, Belvia, Selva, Paged

    Tu znajdziesz sporo innych producentów, np.: http://www.sklep.meble.pl/p113884,ze...-1-campus.html

  18. #18

    Domyślnie

    Joliska, dziekuję - jednak wiekszość tych producentów znałam, meble.pl tez przegladałam wielokrotnie (znalazłam tam swietne krzesła iwony kosickiej - z drewna, także w jasnych wybarwieniach - moze komus się przyda)
    I ciągle nic. Albo jakieś okropne laminaty, albo forma udziwniona, albo ciemne.
    Pewnie przyjdzie mi złozyć gdzieś indywidualne zamówienie ( manufaktura drewna? ). Jednak wolałabym kupic gotowe i wcześniej zobaczyć je na żywo.
    A może jeszcze ktoś podesle coś ciekawego - meble jasne, z naturalnych surowców, bardzo proste i nowoczesne??!!!
    Ostatnio edytowane przez martahp ; 09-07-2011 o 00:54
    "dziwny jest ten świat..."

  19. #19
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Marto,
    producenci, których wymieniłam robią meble w naturalnej okleinie, nie w laminacie Lite drewno, w jasnym wybarwieniu i nowoczesnej formie - to raczej niewykonalne... No, chyba że sosna, a na to bym się nigdy nie zdecydowała.

  20. #20

    Domyślnie

    Oj, sosna zdecydowanie nie! Klon, bielony dąb lub jesion. Myślę, że jednak jest to wykonalne, tylko mało popularne -np. wspomniana wcześniej Iwona Kosicka - miałam nadzieję, że może jeszcze coś znajdę.
    "dziwny jest ten świat..."

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony