dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
  1. #41
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Balto
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Nawojowa Góra
    Kod pocztowy
    32-065
    Posty
    3.011

    Domyślnie

    Jeżeli chcesz mieć podmurówkę - to nie zalewaj betonem, tylko kup od razu gotowe elemnty i składaj je jak lego. Koszt 1 pola takiej podmurówki z elemntami łączącymi to ok 50 zł, pole ma 2,5 m długości do 2,6 - takie typowe. Na 100 mb wchodzi ok 40 pól, czyli koszt takiej imprezy wynosi w granicach 2000 zł. Ty tylko musisz załatwić słupki zwykle do fi 60, oraz dziury pod nie na głębokość 1,2 - 1,4m [zależy od zamarzania] i zalać to betonem.

  2. #42

    Domyślnie

    A może zastosować ogrodzenie naturalne. Forsycja bujny krzew. Wielka góra, żółtych kwiatów na wiosnę. Rośnie bardzo gęsto. Przedzieranie się przez ten krzaczor jest wyjątkowo niemiłe. Trzeba tylko poczekać aż rozrośnie się

  3. #43
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    encefalo

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    57

    Domyślnie

    myślę że Balto napisał co trzeba taniej to mozesz chyba tylko co kilka metrów wstawić jakiś słupek i rozwiesić siatkę autostradową

  4. #44
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Płot Bud

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-940
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez joliska ; 09-04-2015 o 07:40

  5. #45

    Domyślnie

    Najtańsze ogrodzenie? Siatka ogrodzeniowa można też pomyśleć o panelach ogrodzeniowych. Dobrej jakości wyglądają naprawdę nieźle. Dodatkowo można "wczepić" w nie taśmy ogrodzeniowe i wygląda dużo oryginalniej niż sama siatka lub panel + zasłania ładnie działkę.

  6. #46

    Domyślnie

    Żywopłot raz posadzony rośnie sam . Ale i zabiegów trzeba jak formowany będzie. Najmniej dwa razy do roku. Siatka to 15 lat wytrzyma z jednokrotnym malowaniem beton to nawet 100 lat ale z porostami i mchem.

  7. #47

    Domyślnie

    Ja robiłem z siatki ogrodzeniowej. Rzeczywiście, jeśli chodzi o koszty zakupu, montażu i konserwacji – wychodzi najtaniej. Co do żywopłotu to by mi się nie chciało bawić. Wolałbym jakieś inne rozwiązanie, np. tuje.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony