dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie panele ogrodzeniowe i słupki niesystemowe

    cześć,
    do ogrodzenia 120 m panelami.
    bardzo porządne słupki stalowe (stal grubościenna) mogę załatwić za darmo.
    i teraz pytanie do praktyków: czy warto i czy 'da się' pomocować panele ogrodzeniowe do takich słupków stalowych (wymiary trochę nietypowe, 60x80). szukać gotowych obejm czy dospawywać jakieś uszy?
    czy to bez sensu i lepiej sprzedać słupki stalowe i kupić systemowe?

    przy okazji: w obi sprzedają panele jarmex 80-90 zł/sztukę (153x250) -> ocynk + malowanie. dobre to? warto?
    z pozdrowieniami,
    marcin

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał macut Zobacz post
    cześć,
    do ogrodzenia 120 m panelami.
    bardzo porządne słupki stalowe (stal grubościenna) mogę załatwić za darmo.
    i teraz pytanie do praktyków: czy warto i czy 'da się' pomocować panele ogrodzeniowe do takich słupków stalowych (wymiary trochę nietypowe, 60x80). szukać gotowych obejm czy dospawywać jakieś uszy?
    czy to bez sensu i lepiej sprzedać słupki stalowe i kupić systemowe?

    przy okazji: w obi sprzedają panele jarmex 80-90 zł/sztukę (153x250) -> ocynk + malowanie. dobre to? warto?
    Da się przymocować tylko nie obejmami a wkrętami z taką specjalną podkładką. Jeśli słupki nie cynkowane to możesz przewiercić, jeśli cynkowane to będzie rdzewieć w miejscach montażu. Cena paneli dobra. Tylko jaki drut gruby?

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jaroll Zobacz post
    Da się przymocować tylko nie obejmami a wkrętami z taką specjalną podkładką. Jeśli słupki nie cynkowane to możesz przewiercić, jeśli cynkowane to będzie rdzewieć w miejscach montażu. Cena paneli dobra. Tylko jaki drut gruby?
    4 mm.

    Dla zainteresowanych: w praktikerze są aktualnie panele betafence takich samych wymiarów, sam ocynk (bez malowania), 64,99. te oglądałem, wyglądają solidnie, 3,8 mm.
    z pozdrowieniami,
    marcin

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    encefalo

    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    57

    Domyślnie

    miałem do czynienia z ich produktami powiem tak że firma jarmex jest z tej średniej półki więc można rzec że całkiem uczciwy i solidny producent.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał PaulinaWysocka Zobacz post
    Witam ponieważ jestem babą więc nie bardzo łapę w tą tematykę patrzyłam panele z prakticera i są one dla mnie ostatecznym rozwiązaniem jakoś nie mam przekonania co do takich oproduktów marketowych. z resztą sama nie wiem;/ ostatnio natknęłam się na plobut co myślicie? Sprawdzałam opinie w necie i są pozytywne. Oczywiście chce ocynk plus malowanie, bo uważam że takie rozwiązaniem będzie bardziej trwałe
    I znowu nachalna, bezczelna reklama firmy. Firma musi cienko prząść, skoro ucieka się do tak prymitywnych metod marketingowych.

  6. #6
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar XCEL
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    37

    Domyślnie

    Panele ogrodzeniowe wykonane z drutu można montować do słupków o dowolnych wymiarach czy też rozstawach za pomocą śrub hakowych i z użyciem dodatkowych spinek nierdzewnych.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony