dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Lupek

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    3

    Domyślnie drzwi zewnętrzne Erkado

    Witam, przymierzamy się do zakupu drzwi zewnętrznych. Na oku mamy kilka modeli kilku producentów, ale poszukujemy informacji na temat drzwi zewnętrznych marki Erkado. Chodzi o to jak one sprawują się w trakcie używania, czy są trwałe, warte uwagi, czy zdarzały się reklamacje, czego dotyczyły, czy macie jakieś doświadczenia związane z produktami tej firmy? Dziękuję za wczelkie opinie.

  2. #2

    Domyślnie

    Juz pisałem o tych drzwiach:
    Cytat Napisał _FIX_ Zobacz post
    Zakład Stolarski Zbigniew Kozłowski. Erkado to nazwa grupy produktów: drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Trochę ich już sprzedałem. Moim zdaniem bardzo dobra jakość w rozsądnej cenie. Skrzydło o gr. 72 mm. Wypełnienie pianką, skrzydło wzmocnione profilem alu, solidna budowa.
    I najważniejsze: do tej pory brak reklamacji. Także szczerze polecam.
    Więcej o Erkado i innych drzwiach zewnętrzbych na:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...99trzne/page14

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Lupek

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Posty
    3

    Domyślnie

    dziękuję!

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ole@geo.pl

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    Chełm
    Kod pocztowy
    22-100
    Posty
    7

    Domyślnie Erkado

    Zamontowano u mnie drzwi ERKADO 80 orzech greko z ościeżnicą Dokonała tego inna firma, ale Państwo też macie Erkado w swojej ofercie. Do drzwi nic nie mam. Wstyd mi jednak, że wrobiono mnie w takie badziewie jakim jest ościeżnica.Po pierwsze, z wnęk zamkowych trzeba było wyrzucić plastikowe wkładki, bo bolce o nie zaczepiały, po drugie okazało się, że cały zamek trzyma się w blaszce przykręconej do ościeżnicy małymi śrubkami a ościeżnica jest ze sprasowanej tektury, po trzecie, bolce blokujące przeciwną stronę drzwi wchodzą w tulejki wydrążone ok. 1 mm od krawędzi tej tekturowej ościeżnicy... w sumie bolce i zamki są tu tylko bajerem bo nie mają w czym się trzymać. Jak można coś takiego sprzedawać ?! Strach mocniej je nacisnąć, a jak ktoś kopnie to wylecą z ościeżnicy razem z tymi blaszkami i tulejkami....


    Więcej o Erkado i innych drzwiach zewnętrzbych na:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...99trzne/page14[/QUOTE]

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    justo

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Wołomin
    Kod pocztowy
    05-200
    Posty
    41

    Domyślnie

    Czy ktoś z obecnych ma zamontowany u siebie model P84 lub P 99 ? chętnie zobaczyłabym realne zdjęcie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony