dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bender_ag

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2

    Domyślnie poprawki gładzi szpachlowej

    Witam! Jestem w trakcie wykończenia małego mieszkania. Niestety niedopilnowani fachowcy spartolili mi gładzie w niektórych miejscach. Nie chcę zlecać tego na zewnątrz, bo boję się, że znowu dobrze nie będzie. Chciałbym sam to naprawić. Problemem są wżery w niektórych miejscach oraz krzywe powierzchnie. Gładź jest już przeszlifowana. Jest to gipsar. Co można zrobić. Jeśli zrobię zaprawki, czyli na zaszlifowane powierzchnie położę nową gładź, to z pewnością odpadnie. Czy muszę gruntować?? Czy też są inne sposoby by dokonać tych napraw?? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    bender_ag

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    2

    Domyślnie post przerósł czytelników (piszącego???)

    Cytat Napisał bender_ag Zobacz post
    Witam! Jestem w trakcie wykończenia małego mieszkania. Niestety niedopilnowani fachowcy spartolili mi gładzie w niektórych miejscach. Nie chcę zlecać tego na zewnątrz, bo boję się, że znowu dobrze nie będzie. Chciałbym sam to naprawić. Problemem są wżery w niektórych miejscach oraz krzywe powierzchnie. Gładź jest już przeszlifowana. Jest to gipsar. Co można zrobić. Jeśli zrobię zaprawki, czyli na zaszlifowane powierzchnie położę nową gładź, to z pewnością odpadnie. Czy muszę gruntować?? Czy też są inne sposoby by dokonać tych napraw?? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie.
    czyli zbyt trudne pytanie... albo sezon ogórkowy

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gaol

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    włocławek
    Kod pocztowy
    87-800
    Posty
    12

    Domyślnie

    Cześć
    tak to jest jak się używa gipsaru. Można zrobić poprawki oczywiście po gruncie oczywiście. wżery - na gipsarze są zawsze do usunięci po pierwszym malowaniu (tzw. zaprawki) krzywe powierzchnie brak doświadczenia lub krzywe ściany (wtedy niczyja wina bo to gładzenie nie wyrównywanie).to tak pokrótce , gdyż takie wyjaśnienie na temat ścian bez poglądu jest trudne
    Powodzenia

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony