dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 6
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 115
  1. #21

    Domyślnie

    dodam jeszcze Mariola3108 ze wnetrze Pelikana bedzie bardzo minimalistyczne i nowoczesne Ania moja lubi nowoczesny design wiec zaskoczymy bardzo pozytywnie bo zdaje sie ze mamy te same gusta ?

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariola3108
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Podbeskidzie
    Posty
    1.240
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Super to wygląda, wklejaj zdjęć ile tylko masz
    z ogromną przyjemnością będę je oglądać. Kobiety niestety nie są techniczne i nie potrafią sobie wyobrazić przestrzennie tego co dla Panów jest oczywiste Proszę pokaż też zdjęcia z garderoby nad garażem i nad wejściem plissssss

    Co do wnętrz - lubię właściwie wszystkie, dlatego lubię oglądać architekturę wnętrz np tu: http://www.homebook.pl/inspiracje/sa...tyl-nowoczesny
    ale sama najlepiej się czuję we wnętrzach niekoniecznie minimalistycznych, choć u innych bardzo je doceniam. Lubię wnętrza ciepłe, z akcentami drewna i kamienia, łączące w sobie elementy nowoczesności i stylu dessy- np. jak w ww. linku.

    My wciąż się wahamy czy w tym projekcie nie zmienić dachu na dwuspadowy

  3. #23

    Domyślnie

    wejscie do sypialni jest po prawej stronie zdjecia pierwszego dalej widac wejscie do garderoby pod skosem. Nie widac tego na zdjeciu ale ja mam 190cm wzrostu i spokojnie tam wchodze powierzchnia garderoby ok 25m2 jeszcze nie zdecydowalismy czy zostawic garderobe otwarta czy oddzielic ja drzwiami przesuwnymi pomyslimy o tym latem. w tej chwili firma ze Slaska montuje nam cala instalacje komniek CO. itp ponizej foto kominka zdecydowalismy sie na Byrski






  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ryba_r

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Żuromin
    Kod pocztowy
    09-300
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witamy razem z narzeczona od maja mamy zamiar zaczac budowe pelikana... mamy pilne pytanie na jaki kat nachylenia dachu zmieniliscie w projekcie...????? prosimy o szybka odpowiedz z gory dziekujemy

  5. #25
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ryba_r

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Żuromin
    Kod pocztowy
    09-300
    Posty
    3

    Domyślnie

    ps i o ile powiekszyliscie szerokosc garazu

  6. #26

    Domyślnie

    Hej ryba_r kąt nachylenia dachu zmienilismy bodajze o 20% natomiast garaz powiekszylismy o 1m

  7. #27

    Domyślnie

    Hej ryba_r po pierwsze świetny wybór domek jest cudowny odpowiadam: kąt nachylenia dachu zmienilismy bodajze o 20% natomiast garaz powiekszylismy o 1m
    Ostatnio edytowane przez pilkarzyk66 ; 12-03-2014 o 23:22

  8. #28
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ryba_r

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Żuromin
    Kod pocztowy
    09-300
    Posty
    3

    Domyślnie

    ...my tak samo garaz powiekszylismy o ok 1m dodatkowo dom wydluzylismy do 18metrow ps to dla nas bardzo wazne ile aktualenie wynasi kat nachylenia polaci dachowej z tego co p[amietam to w oryginale wynosil on 30stopni a wasz ile teraz ma stopni??

  9. #29

    Domyślnie

    Budowalismy domek 4lata temu ale na 90% kat nachylenia zmienilismy o 20% przykro mi ale nie pamietam teraz a nie mam wgladu do projektu ;/

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariola3108
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Podbeskidzie
    Posty
    1.240
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Pięknie to wygląda Piłkarzyku, to poddasze jest przecudne. Dziękuję za prezentację ja takiego nie uzyskam bo nie zmieniam kąta nachylenia dachu. Przede mną cała droga , zazdroszczę Ci tego etapu. U mnie teraz papierologia uf trzeba zakasać rękawy i do roboty!

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariola3108
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Podbeskidzie
    Posty
    1.240
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    A co do poszerzenia garażu, to czy poszerzaliscie tylko garaż czy przesuneliście cała prawą ścianę o 1m?

  12. #32

    Domyślnie

    Droga Mariolu efekt uzyskasz pewnie jeszcze lepszy uwierz mi podnies scianke kolankowa o pustaka skoro nie zmieniasz kata nachylenia dachu ten sam efekt co do garazu sciana przesunieta + powiekszylem wjazd o jakies 50cm w sensi brama garazowa wieksza niz oryginalnie lada dzien postaramsie zamiescic zdjecie palącego sie kominka

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariola3108
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Podbeskidzie
    Posty
    1.240
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Dzięki, a co do kominka to dobry wybór. Tu gdzie obecnie mieszkamy tez mam kominek i nie wyobrażam sobie zimowego wieczoru bez tego niepowtarzalnego klimatu kominkowego. Byrski to firma z moich terenów. Gdzie Cie aż tu przywiodło za zakupem? Czy mają tak dobre ceny? Proszę jeszcze gdybyś mógł sprecyzować, czy poszerzyles dom na całej jego długości aż do sypialni czy tylko przesunales ścianę na długości pomieszczenia garażowego ?

  14. #34

    Domyślnie

    Nie powiekszalem dlugosci domku tylko garaz jak dla nas 3 os rodzinki jest w sam raz pozatym zrobilismy domek pasywny na zadnym ociepleniu nie oszczedzalismy a ze metraz niezaduzy wiec efekt mamy murowany. Co do Byrskiego to ciezko znalezc nowowczesny kominek z plaszczem z fajnym designem gdzie jest sporo szamotu wew i do tego cena normalna. Wlasni firma z Rybnika montuje mi cale centralne i kominek a ze to rodzinka pojechali bezposrednio do Byrskiego i kominek dostalem 2500zl taniej niz cena katalogowa. Wyglad swietny noi wymiary tez bo w naszym domku mega duzej panoramy ciezko bedzie wlozyc ale taki 100cm pomiescimy

  15. #35
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariola3108
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Podbeskidzie
    Posty
    1.240
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał pilkarzyk66 Zobacz post
    Nie powiekszalem dlugosci domku tylko garaz
    Nie do końca chyba Cię zrozumiałam. Kolega ryba zasugerował, że poszerzyłeś garaż. Stąd zasugerowana, że chodzi o poszerzenie, zapytałam w poprzednim poście, czy przesunąłeś o 1m prawą ścianę budynku tylko wzdłuż garażu, czy też przesunąłeś całą tę ścianę na całej długości budynku aż do sypialni. Ale po zdjęciach z poprzedniej strony wnioskuję, że nie chodziło o poszerzenie garażu lecz wydłużenie. Tak?
    Ja wydłużyłam budynek o 0,5m tak aby zwiększyć łazienkę. Jak odbiorę ostateczną wersję od projektanta dam znać jak to wygląda ostatecznie. Teraz jeszcze mogę nanosić zmiany więc dlatego tak Cię dopytuję o ten garaż.
    Będę śledzić Twoje postępy i niezmiennie proszę o więcej zdjęć wszystkiego: elewacji, parteru, poddasza i co tylko masz

  16. #36
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariola3108
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Podbeskidzie
    Posty
    1.240
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Halo, halo
    coś nas mało budujących Pelikana i aktywnych jednocześnie.
    Jeżeli zaglądają do Piłkarzyka inni budowniczy Pelikana - niech się ośmielą i ujawnią
    Wymiana doświadczeń to super sprawa. Pozostali Pelikanowcy na FM się dezaktywowali więc pozostaje nam liczyć na świeży dopływ.
    Zatem ujawniajcie się, wszyscy na tym skorzystamy

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał mariola3108 Zobacz post
    Halo, halo
    Zatem ujawniajcie się, wszyscy na tym skorzystamy
    POPIERAMY Pewne gro ludkow juz wybudowalo swoje Pelikany czy Perkozy (z piwnica) i juz spokojnie sobie mieszkaja ale zapewne jest jeszcze wielu chociazby chcacych wybudowac ten domek zatem ZAPRASZAMY

  18. #38

    Red face

    niewykonczone jeszcze :/ jak sie podoba? pozdrawiam Pawel



    Ostatnio edytowane przez pilkarzyk66 ; 27-10-2014 o 19:29

  19. #39
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariola3108
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Podbeskidzie
    Posty
    1.240
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Super piłkarzyku
    widzę, że ciśniecie z robotą
    kiedy przeprowadzka?
    koniecznie wrzuć więcej zdjęć całego domu plissssss
    a na którą ścianę przeniosłeś kominek?
    i koniecznie zrób duuuużo zdjęć

  20. #40

    Domyślnie

    Przeprowadzka za ok 2-3tyg tylko lazienke skonczymy ale mielisny juz mieszkac serio wybudowanie domu to ciezkie chwile:/ ale i piekne gdy widac efekty aczkolwiek troche zdrowia budowa zabrala ale gdy pomysl ze to nasze to buźka sie cieszywrzuce fotki jak sie przeprowadzimy

Strona 2 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony